Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos merginos 4u.gif
Nespėjau aš šeštadienį pasidaryti tyrimo verysad.gif
Dabar ketvirtadieni užsirašiau pas K, tai jis pasakė kad ateičiau jau su atsakymais.
Taigi iki ketvirtadienio dar teks palaukti, kad galėčiau pasakyti kokios bus visų vaiduokliukų išvados....
ax.gif bet juostelė tai kasdien vis ryškesnė..... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 26, 12:06)
As taip pat maniau, kad ji padidins man doze gert vaistu. Bet sake, kad toliau tai pat gerciau, kaip ir geriau. Manau, kad mane tik apramins kita savaite, kai apziures ir pasakys kas istikruju yra. Vienintelio bijau - tai negimdyminio nestumo. Stengiuos sias mintis kuo toliau vyt.


Laikykis, Citrinuke 4u.gif Laikau uz tave kumstukus, sunki tau savaitele bus biggrin.gif
Tik man labai keista, kad gydytoja mate, kad progesteronas mazas, bet nieko nekeite blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 26, 12:19)
ax.gif  bet juostelė tai kasdien vis ryškesnė..... blush2.gif


Tai tik i gera thumbup.gif Nei is sio nei is to ji neturetu rysketi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 26, 13:19)
Sveikos merginos 4u.gif
Nespėjau aš šeštadienį pasidaryti tyrimo verysad.gif
Dabar ketvirtadieni užsirašiau pas K, tai jis pasakė kad ateičiau jau su atsakymais.
Taigi iki ketvirtadienio dar teks palaukti, kad galėčiau pasakyti kokios bus visų vaiduokliukų išvados....
ax.gif  bet juostelė tai kasdien vis ryškesnė..... blush2.gif

oi laikykis mergyte wub.gif wub.gif jauciu, kad viskas bus thumbup.gif to tau ir linkiu wub.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 26, 13:19)
Sveikos merginos 4u.gif
Nespėjau aš šeštadienį pasidaryti tyrimo verysad.gif
Dabar ketvirtadieni užsirašiau pas K, tai jis pasakė kad ateičiau jau su atsakymais.
Taigi iki ketvirtadienio dar teks palaukti, kad galėčiau pasakyti kokios bus visų vaiduokliukų išvados....
ax.gif  bet juostelė tai kasdien vis ryškesnė..... blush2.gif

Svetucia, o tau IUI darė pats K, ar tu tik pas jį lankaisi dėl echo.
Man rodos, kad turėsi gerų naujienų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 26, 00:19)
Sveikos merginos 4u.gif
Nespėjau aš šeštadienį pasidaryti tyrimo verysad.gif
Dabar ketvirtadieni užsirašiau pas K, tai jis pasakė kad ateičiau jau su atsakymais.
Taigi iki ketvirtadienio dar teks palaukti, kad galėčiau pasakyti kokios bus visų vaiduokliukų išvados....
ax.gif  bet juostelė tai kasdien vis ryškesnė..... blush2.gif

Sveikinu. Pamatysi, kad viskas bus gerai. Manau, mes jau ketvirtadieni galesime is tikro tave sveikinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 26, 14:49)
Ačiū, merginos  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Svetučia,
Manau, kad tuoj tave įrašysiu į sąrašėlį biggrin.gif , laikykis, šaunuolė wub.gif
na merginos iš tikro Kiaulės metai dosnūs, pažiūrėkit ir IVF temoje ir pas mus kas mėnesį po vieną ar net kelias nestuke.gif
Paskubam ir likusios į tą gėrio laiką tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 26, 13:56)
Svetucia, o tau IUI darė pats K,


Taip man darė pats K.
Šiuo metu didžiausia mano baimė - tai eiti ten "kur karaliai pėsti eina" blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,


svetucia, 4u.gif
citrinuke 4u.gif laikykites, jau turit pagavusios savo laime uz kojos. sveikinu.

o man dar tik 11 dpo, o jau nagai niezti testa darytis. paprotinkit mane kasnors, ka... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 26, 15:35)
Sveikutes,
svetucia,  4u.gif 
citrinuke  4u.gif  laikykites, jau turit pagavusios savo laime uz kojos. sveikinu.

o man dar tik 11 dpo, o jau nagai niezti testa darytis. paprotinkit mane kasnors, ka...  blush2.gif



naugty-me, jau tiek išlaukusi palauk dar truputėlį, nes testas tikrai dar gali nieko nerodyti, tu nusiminsi, nervuosiesi, o kam to reikia mirksiukas.gif . Išklauk dar 3 dieneles, juk tiek nebedaug liko bigsmile.gif (paprotinau blush2.gif )
Gal kokių pojūčių turi?
Atsakyti
smile.gif+2007 03 26, 15:40-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 26, 15:40)
naugty-me, jau tiek išlaukusi palauk dar truputėlį, nes testas tikrai dar gali nieko nerodyti, tu nusiminsi, nervuosiesi, o kam to reikia mirksiukas.gif . Išklauk dar 3 dieneles, juk tiek nebedaug liko bigsmile.gif (paprotinau blush2.gif )
Gal kokių pojūčių turi?


paprotinai, aciu 4u.gif
pojuciu tai nezinau... gal nelabai... krutine jautri, bet ir praeita karta taip buvo. tik va, labai bijau, kad ta temperatura kojos nepakistu... kokio uzdegimo kad nebutu. g.gif

dar, tiesa, progesteronas mazokas si karta- tik 23 ng/ml ( norma liuteininė f. 2,8 - 28, o jei nestumas, tai suprantu, kad turetu galioti 1 trimestro normos 9 -47). bet man duf sikart israse. po 1 tab.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naughty-me: 26 kovo 2007 - 14:49
Svetucia, valiooo, kaip smagu girdet tokias naujienas wub.gif tai teikia vilciu net ir man, veteranei thumbup.gif o ka jauti dabar, papukai paskaudena? blush2.gif Ar jautiesi, kazkaip ypatingiau, na kaip nestuke.gif
Atsakyti