Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 03 25, 22:14-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 25, 22:14)
Citrinuke, o tau gausiai teplioja? Neliepė didinti duphastono dozės? po kelias tabletes tu geri?
O gal tau vertėtų tą Utrogestą pabandyti? ir be abejo daug gulėk


Nepasakyciau, kad labai daug, bet ir nemazai. Duphastono kol kas kiekio liepe nedidinti. O geriu ji du kartu dienoj. Mane tik viena kol kas ramina, nes teplioju tamsiom rudom isskyrom. Sako, kad tai gali buti senas kraujas, kuris turi pasisalinti. Gal as naiviai galvoju, bet vis mane apramina.
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 26, 11:20)
Nepasakyciau, kad labai daug, bet ir nemazai. Duphastono kol kas kiekio liepe nedidinti. O geriu ji du kartu dienoj. Mane tik viena kol kas ramina, nes teplioju tamsiom rudom isskyrom. Sako, kad tai gali buti senas kraujas, kuris turi pasisalinti. Gal as naiviai galvoju, bet vis mane apramina.


Siaip tiesa, embrionas implantuodamasis "patirpdo" gimdos gleivine, nes jam reikia isirausti kuo giliau. Susidaro tokia kaip melyne po oda, na, mazytis pakraujavimas, kuris paskui suskysteja ir turi issivalyti.
Blogiau, jei tai butu sviezias kraujukas.
Ramybes ir gulek. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 26, 11:18)
visos sarase su 5-6 IUI - MES TURIM TAI PADARYT  drinks_cheers.gif  Veronika, you can do it - junkis  wub.gif


O yes!!! ok.gif ok.gif ok.gif

Citrinuke, saugok savo stebukliuką. smile.gif
Atsakyti
Tai padarysite.
Linkiu kantrybes.
Bet paziurejau, kad daugelis nebesidarys 6 IUI...
Kodel? Juk tikimybe - 1 is 6, merginos?
As zinau, kad sunku, bet...
Juk iskreipiat statistika, antra vertus, neisbandote visko ligi galo...
IVF sekmingas tik vienas is 3, tai irgi darytumetes tik 2?
Ziuredama atgal, daryciausi visas 6 IUI, daryciau pertraukas, keisciau schemutes (aisku, su daktares nurodymu), bet daryciausi visas 6.
Ir gerai, kad gydytoja ikalbejo mane tai 5 ir 6.
Butu 5 nepavykus, buciau darius 6...
Net ir galvodama apie IVF...
Bukit stiprios ir linkiu jums sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 26 kovo 2007 - 11:26
smile.gif+2007 03 26, 10:35-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 26, 10:35)
Labas rytas 4u.gif
Kur visos dingusios?
svetucia, kaip tu?
citrinuke, iš tikro paskambink gydytojai smile.gif



sveika tiesiog as,

Aciu kad ir mane itraukiai i sarasiuka. As su savo 1-uoju startuoju 03-28. Dominuojantis folikulas 1 17 mm. bigsmile.gif
Linkejimai visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 26, 10:20)
Nepasakyciau, kad labai daug, bet ir nemazai. Duphastono kol kas kiekio liepe nedidinti. O geriu ji du kartu dienoj. Mane tik viena kol kas ramina, nes teplioju tamsiom rudom isskyrom. Sako, kad tai gali buti senas kraujas, kuris turi pasisalinti. Gal as naiviai galvoju, bet vis mane apramina.

Koks buvo tavo progesteronas kai dareisi tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(fibi @ 2007 03 25, 23:38)
Koks buvo tavo progesteronas kai dareisi tyrimus?

Sake, kad mazokas. Pati gydytoja del tokiu parodymu yra nepatenkinta taip pat.
Atsakyti
[
Kaip pavydziu toms kurios jau pasieke savo tiksla-laukiasi leliuko.Jau seniai lankausi siame forume, vis skaitineju ka merginos raso ir liudziu, nes jau du metai kai mes su vyru kartu... ir tik tiek ...kartu tik dviese
Atsakyti
QUOTE(zaibas @ 2007 03 26, 12:48)
[
Kaip pavydziu toms kurios jau pasieke savo tiksla-laukiasi leliuko.Jau seniai lankausi siame forume, vis skaitineju ka merginos raso ir liudziu, nes jau du metai kai mes su vyru kartu... ir tik tiek ...kartu tik dviese

Gal tave paguos, kad ne tik šitame skyrelyje yra daug daugiau merginų, kurios jaučiasi taip pat, mes čia visos kartu sergame už kiekvieną, dažiaugiamės kartu ir liūdim kartu. tada ir skausmas būba mažesnis ir džiaugsmas didesnis ax.gif
Ar lankaisi pas specus?
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 26, 11:47)
Sake, kad mazokas. Pati gydytoja del tokiu parodymu yra nepatenkinta taip pat.

Nesuprantu - jeigu mažokas tai kodėl nedidina dozės,man tai keista?
Atsakyti
smile.gif+2007 03 26, 11:12-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 26, 11:12)
Na, bet sąrašėlis lotuliukas.gif , dauguma veteranių blink.gif
linlei, sekmės didžiausios 4u.gif
Veronika, prisijunk ir tu prie mūsų wub.gif

Aciu uz palinkejimus biggrin.gif , bet is kur pas jus tiek kantrybes darytis 5-6 IUI, man si tikrai paskutine ir pereisiu prie IVF. Jeigu vyro rodikliai prasti, tai nematau reikalo toliau tampyti likimo uz usu schmoll.gif Nu, bet cia tik mano nuomone....
Dabar biski cia ne i tema, bet esu sokiruota, nes neseniai suzinojau tokia naujiena, kad mano viena mokinuke 9-oke sianakt pagimde, tevas prieme vaikuti, o si penktadieni dar ji mano pamokoj pilnumoj sportavo ir net jai 10 parasiau.... Visai mokyklai saukiau, kad ji nescia, nieks netikejo, net jos pacios klausiau, sake tikrai ne nescia ir , kad menesinem serga, bet va, eme ir pagimde, isdure visus juodai doh.gif tai gerai, kad dar ne per mano pamoka pradejo gimdyti...
Atsakyti
QUOTE(fibi @ 2007 03 25, 23:59)
Nesuprantu - jeigu mažokas tai kodėl nedidina dozės,man tai keista?


As taip pat maniau, kad ji padidins man doze gert vaistu. Bet sake, kad toliau tai pat gerciau, kaip ir geriau. Manau, kad mane tik apramins kita savaite, kai apziures ir pasakys kas istikruju yra. Vienintelio bijau - tai negimdyminio nestumo. Stengiuos sias mintis kuo toliau vyt.
Atsakyti