Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(citrinuke @ 2007 03 25, 15:25)
Sveikutes, noriu su jumis pasidalinti savu nerimu. Niekaip nepraeina man tepliojimas, nors geriu duphastona ir ramybeje bunu.  g.gif


Mažute pasitark su gydytoja, juk tai ne juokai, dabar turi save stebėti ir saugoti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 25, 16:25)
Sveikutes, noriu su jumis pasidalinti savu nerimu. Niekaip nepraeina man tepliojimas, nors geriu duphastona ir ramybeje bunu.  g.gif


Gali but, kad duphastono nepakaks, teks pirkti Crinona, tai yra naturaluji progesterona.
Bet, mieloji, kodel nepaskambini gydytojai?
Skubiai eini ir skambini!
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kur visos dingusios?
svetucia, kaip tu?
citrinuke, iš tikro paskambink gydytojai smile.gif
Atsakyti
TIESIOG AS, pkoreguok jei gali gaudanciuju sarasiuka, savo 3 IUI as drysiu siandien, o ne rytoj bigsmile.gif Penktadieni buvau pas gydytoja, ten puikiai viskas uzauge, turiu ir vel 5 folikulus, tad daugiau nebera ko laukti, siandien puse penkiu startuoju doh.gif
Citrinuke, ziurek saves, daryk viska, kad tik issaugotum savo laime,,, 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergytes 4u.gif ,
Tiesiog as, gali itraukti mane i startuojanciu sarasiuka balandzio men 4u.gif
gydytoja cistu nerado, taip kad balandi darysiuos 5 IUI ir turbut paskutine wub.gif
Svetucia, nu kaip gi tu?
Atsakyti
Na, bet sąrašėlis lotuliukas.gif , dauguma veteranių blink.gif
linlei, sekmės didžiausios 4u.gif
Veronika, prisijunk ir tu prie mūsų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 23, 15:06)
Pas mano MB buvo bedos.  verysad.gif  Is pradziu mums net nedave vilties, kad IUI galesim daryt, tiktai IVF. Bet kai jis pagere vaistu vitaminu, kuriu jam skyre gydytoja, tai truputi padidino savo grudeliu kieki. Kurio pasirodo mums uzteko  ax.gif  Cia turbut kartu ir ivyko stebuklas, nes as labai tikejau tuo, kad mums pavyks.  smile.gif


Kaip faina. O del maniskio mazo kiekio ir grikiu tingumo gydytoja nieko neparekomendavo pagerti. Sake nera vitaminu, kurie jam padetu unsure.gif Mes dar pajuokavome, kad kaip butu puiku, kad ishgeri piliule ir vaikutis atsiranda blush2.gif

QUOTE(Svetucia @ 2007 03 23, 17:32)
Sveikos merginos, verysad.gif
nuotaika sugadinta nerealiai....
Šian ryte pasidariau testą ir vėl .... vaiduokliška juostelė....
Visą dieną skambinu K., bet jis nekelia ragelio verysad.gif
Tai nusprendžiau su testuku nueiti pas vietinį ginekologą....
Geriau būčiau ir nėjus.... Parodžiau savo testą, tas tik žvilgt ir  - oi ne akivaizdžiai neigiamas, sakau, bet juk yra antra juostele, o jis tokia nesiskaito... dar pasižiurėjo senu echo ir sako nėra jokių požymių....
o išeinant mestelėjo  - jei nesusirgsi tai ateik po 10 dienų....
nervas ima nerealiai....


Laikykis, Svetucia. LAukiam geru ziniu. 4u.gif


QUOTE(linlei @ 2007 03 26, 10:43)
TIESIOG AS, pkoreguok jei gali gaudanciuju sarasiuka, savo 3 IUI as drysiu siandien, o ne rytoj bigsmile.gif  Penktadieni buvau pas gydytoja, ten puikiai viskas uzauge, turiu ir vel 5 folikulus, tad daugiau nebera ko laukti, siandien puse penkiu startuoju doh.gif
Citrinuke, ziurek saves, daryk viska, kad tik issaugotum savo laime,,, 4u.gif


Sekmes 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 26, 10:12-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 26, 10:12)
Veronika, prisijunk ir tu prie mūsų wub.gif


Pasistengsiu ax.gif
Atsakyti
Skambinau savo gydytojai, tai ji man sake, kad dar mazas nestumas. Reikia gert tolaiu duphastona ir lovoje gulet. verysad.gif As taip ir darau, tik vis tiek ramybes neduoda g.gif O po savaites liepe ateit ir ji apziures mane. Kaip dar ta savaite istemt, net nezinau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 26, 11:12)
Skambinau savo gydytojai, tai ji man sake, kad dar mazas nestumas. Reikia gert tolaiu duphastona ir lovoje gulet.  verysad.gif As taip ir darau, tik vis tiek ramybes neduoda  g.gif O po savaites liepe ateit ir ji apziures mane. Kaip dar ta savaite istemt, net nezinau.  verysad.gif



Citrinuke, o tau gausiai teplioja? Neliepė didinti duphastono dozės? po kelias tabletes tu geri?
O gal tau vertėtų tą Utrogestą pabandyti? ir be abejo daug gulėk
Atsakyti

Citrinuke, ziurek saves, daryk viska, kad tik issaugotum savo laime,,, 4u.gif
[/quote]

Aciu tau. 4u.gif Stengiuosi, labai juk noriu savo angeliuko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 25, 20:04)
Man du karus buvo susidariusi folikuline cista ir abu kartus pranyko be KT. Bet cia ko gero labai individualu g.gif

man U sake, kad su KT geriau ir greiciau issivalo cistos, kurios beje gali buti folikulines arba geltonkunio (gal ir dar kazkokios... g.gif )

QUOTE(gabreniene @ 2007 03 26, 09:54)
sveikos mergytes 4u.gif ,
Tiesiog as, gali itraukti mane i startuojanciu sarasiuka balandzio men 4u.gif
gydytoja cistu nerado, taip kad balandi darysiuos 5 IUI ir turbut paskutine wub.gif

thumbup.gif na mergaites, visos sarase su 5-6 IUI - MES TURIM TAI PADARYT drinks_cheers.gif Veronika, you can do it - junkis wub.gif

smile.gif+2007 03 26, 10:12-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 26, 10:12)
Na, bet sąrašėlis lotuliukas.gif , dauguma veteranių blink.gif

aha, jau jauciuosi nusipelniusi medalio ar kazkas tai... biggrin.gif

Svetucia ar dareisi savaitgali HCG?
Linlei SEKMES
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole: 26 kovo 2007 - 10:20