Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos merginos, verysad.gif
nuotaika sugadinta nerealiai....
Šian ryte pasidariau testą ir vėl .... vaiduokliška juostelė....
Visą dieną skambinu K., bet jis nekelia ragelio verysad.gif
Tai nusprendžiau su testuku nueiti pas vietinį ginekologą....
Geriau būčiau ir nėjus.... Parodžiau savo testą, tas tik žvilgt ir - oi ne akivaizdžiai neigiamas, sakau, bet juk yra antra juostele, o jis tokia nesiskaito... dar pasižiurėjo senu echo ir sako nėra jokių požymių....
o išeinant mestelėjo - jei nesusirgsi tai ateik po 10 dienų....
nervas ima nerealiai....
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 23, 16:32)
Sveikos merginos, verysad.gif
nuotaika sugadinta nerealiai....
Šian ryte pasidariau testą ir vėl .... vaiduokliška juostelė....
Visą dieną skambinu K., bet jis nekelia ragelio verysad.gif
Tai nusprendžiau su testuku nueiti pas vietinį ginekologą....
Geriau būčiau ir nėjus.... Parodžiau savo testą, tas tik žvilgt ir  - oi ne akivaizdžiai neigiamas, sakau, bet juk yra antra juostele, o jis tokia nesiskaito... dar pasižiurėjo senu echo ir sako nėra jokių požymių....
o išeinant mestelėjo  - jei nesusirgsi tai ateik po 10 dienų....
nervas ima nerealiai....

Kam taip kankiniesi? Pasidaryk HCG ir viskas paaškės. Sėkmės
Atsakyti
Aha, tikrai Svetucia, ko nepasidarai HCG...? Berods Vilniuj esi... o ta vaiduokliska juostele dauuuug zadanti thumbup.gif
Atsakyti
Svetučia, tikrai pasidaryk HCG 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 23, 17:01-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 23, 17:01)
Svetučia, tikrai pasidaryk HCG 4u.gif


Aš ne vilnietė, bet rytoj ten būsiu, gal galite patarti kur galėčiau pasidaryti tą tyrimą?
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 23, 18:19)
Aš ne vilnietė, bet rytoj ten būsiu, gal galite patarti kur galėčiau pasidaryti tą tyrimą?


svetucia, as ne vilniete, bet tikrai atsimenu kazkurioj temoj apie tai kalbejo neseniai - panarsyk, tikrai rasi. linkiu kuo geriausio skaiciuko. nestuke.gif 4u.gif
o i ta eilini ginekologeli - nekreipk demesio. dar gi labai mazai laiko, ka jis tau su echo galejo matyt??? o jei dar tas echo priestvaniniu laiku doh.gif taip kad jokio liudesio - tikekis, kad ryt pradziugins tave rezultatai.

o man, mergaites, neramu. nu ko ta temperatura man laikos tokia nemaza??? bijau, ar nepakenks ji? ka daryt? gal kas susidure esat.
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 03 23, 01:21)
O kokį kiekį turėjote per IUI mirksiukas.gif O pas kokią gydytoją taviškis gydėsi?
[


7 mln turejome ir mano viena folikula 22mm. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 23, 18:52)
7 mln turejome ir mano viena folikula 22mm. smile.gif


Kaip tau smagu. thumbup.gif
O man net su 5 folikulais nepavyko... verysad.gif Ir nuo ko čia priklauso ta sėkmė? g.gif
Mūsų Tautė kažkur visai dingo. unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes, noriu su jumis pasidalinti savu nerimu. Niekaip nepraeina man tepliojimas, nors geriu duphastona ir ramybeje bunu. g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Labai džiaugiuosi, kad pavyko citrinukei thumbup.gif

O pas mane ne kokios naujienos verysad.gif
Buvau pas gydytoją ir mano cista niekur nedingo, tik labai sumažėjo verysad.gif Taip kad teks dar vieną ciklą praleisti verysad.gif Vėl liepė gerti KT. Sakykit, merginos, o jei aš jų negerčiau, ar yra didesnė tikimybė, kad cista neišnyks g.gif
Aš taip nenoriu jų gerti, sakau gal natūraliai pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanle @ 2007 03 25, 19:55)
Sveikutės 4u.gif
Labai džiaugiuosi, kad pavyko citrinukei thumbup.gif

O pas mane ne kokios naujienos verysad.gif
Buvau pas gydytoją ir mano cista niekur nedingo, tik labai sumažėjo verysad.gif Taip kad teks dar vieną ciklą praleisti verysad.gif Vėl liepė gerti KT. Sakykit, merginos, o jei aš jų negerčiau, ar yra didesnė tikimybė, kad cista neišnyks g.gif
Aš taip nenoriu jų gerti, sakau gal natūraliai pavyks g.gif


Man du karus buvo susidariusi folikuline cista ir abu kartus pranyko be KT. Bet cia ko gero labai individualu g.gif
Atsakyti
Mergaites, jau parskrido gandrai... 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti