Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos 4u.gif

ypac sveikinu nestuke.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

man jau 8 DPO. taip noretus, kad kasnors gero is to laukimo iseitu...

Mane kankina temperatura doh.gif zinokit, jau 4 dienos kaip turiu temperaturos. is pradziu 1-2 dalys. o vakar iki 6 soktelejo... siandien diena 5 dalys. niekaip nesuprantu kas cia yra.. persalau gal kur. bet kaip gydytis??? jei paguliu, arbatos liepziedziu pageriu - nukrenta temp. zodziu, sergu paciu blogiausiu metu. verysad.gif
Atsakyti
Citrinuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Šaunuolė, labai sveikinu, lengvo ir sklandaus nėštumo

Tiesiog aš, pas mane viskas ok, skyre gonali nuo sekmadienio
o ateiti liepė irgi penktadienį
matyt, IUI darysim irgi tą pačią dieną
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 03 23, 13:46)
Citrinuke  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Šaunuolė, labai sveikinu, lengvo ir sklandaus nėštumo

Tiesiog aš, pas mane viskas ok, skyre gonali nuo sekmadienio
o ateiti liepė irgi penktadienį
matyt, IUI darysim irgi tą pačią dieną



O kiek tau iš viso skyrė gonalio? man tai 375 ml. (5 ampules po 75 ml.)
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 03 22, 22:38)
Citrinuke, kaip šaunu, iš pirmo karto thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O kuris turėjote bėdelių mirksiukas.gif


Pas mano MB buvo bedos. verysad.gif Is pradziu mums net nedave vilties, kad IUI galesim daryt, tiktai IVF. Bet kai jis pagere vaistu vitaminu, kuriu jam skyre gydytoja, tai truputi padidino savo grudeliu kieki. Kurio pasirodo mums uzteko ax.gif Cia turbut kartu ir ivyko stebuklas, nes as labai tikejau tuo, kad mums pavyks. smile.gif
Atsakyti
O kokie tie vaistai vitaminai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 03 22, 22:51)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif
unsure.gif
Sekmes. Pagerink statistika. thumbup.gif
Citrinuke, tai tau si IUI ne U dare? Kai prasilenkeme klinikoj, tai as kaip tik pas U ejau... g.gif  biggrin.gif


Man ne U dare. Tiesiog tik laikas mums ten sutapo. Man dare, man gydytoja, pas kuria as vaikstau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 23, 14:06)
Pas mano MB buvo bedos.  verysad.gif  Is pradziu mums net nedave vilties, kad IUI galesim daryt, tiktai IVF. Bet kai jis pagere vaistu vitaminu, kuriu jam skyre gydytoja, tai truputi padidino savo grudeliu kieki. Kurio pasirodo mums uzteko  ax.gif  Cia turbut kartu ir ivyko stebuklas, nes as labai tikejau tuo, kad mums pavyks.  smile.gif


O kokį kiekį turėjote per IUI mirksiukas.gif O pas kokią gydytoją taviškis gydėsi?
Papildyta:
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 23, 13:37)
Mane kankina temperatura  doh.gif  zinokit, jau 4 dienos kaip turiu temperaturos. is pradziu 1-2 dalys. o vakar iki 6 soktelejo... siandien diena 5 dalys. niekaip nesuprantu kas cia yra.. persalau gal kur. bet kaip gydytis??? jei paguliu, arbatos liepziedziu pageriu - nukrenta temp. zodziu, sergu paciu blogiausiu metu.  verysad.gif


Tai laikosi apie 37. g.gif Jei nejauti peršalimo požymių, tai juk ir nestuke.gif pakyla ir laikosi temperatūra apie 37. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 03 23, 14:21)
Tai laikosi apie 37.  g.gif Jei nejauti peršalimo požymių, tai juk ir  nestuke.gif  pakyla ir laikosi temperatūra apie 37. mirksiukas.gif


va butent, kad jau gerokai virs 37... 6 dalys jau daug... del persalimo, tai net nezinau... gal truputi sloga yra. as jau prisigalvojau, kad gal koks uzdegimas? ar negalejo nuo IUI proceduros kazkas koks uzdegimas buti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 23, 14:33)
va butent, kad jau gerokai virs 37... 6 dalys jau daug... del persalimo, tai net nezinau... gal truputi sloga yra. as jau prisigalvojau, kad gal koks uzdegimas? ar negalejo nuo IUI proceduros kazkas koks uzdegimas buti?  unsure.gif


Ir man toks klausimas iškilo, dėl uždegimo, nes po IUI nuolat maudžia, spaudžia pilvą, šonus, o jau visas mėnuo praėjo doh.gif
Atsakyti
Citrinuke, sveikinu sveikinu sveikinu thumbup.gif
Kokia gera zinia. Ziurek save ir vykdyk visus gydytojo nurodymus, kad ir toliau visoms taip sektusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 03 23, 14:49)
Ir man toks klausimas iškilo, dėl uždegimo, nes po IUI nuolat maudžia, spaudžia pilvą, šonus, o jau visas mėnuo praėjo doh.gif



Puk, tavo vietoje tikrai nueičiau pas gydytoją, maža kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 23, 15:06)
Pas mano MB buvo bedos.  verysad.gif  Is pradziu mums net nedave vilties, kad IUI galesim daryt, tiktai IVF. Bet kai jis pagere vaistu vitaminu, kuriu jam skyre gydytoja, tai truputi padidino savo grudeliu kieki. Kurio pasirodo mums uzteko  ax.gif  Cia turbut kartu ir ivyko stebuklas, nes as labai tikejau tuo, kad mums pavyks.  smile.gif


Nu nerealu, Citrinuke thumbup.gif drinks_cheers.gif , labai labai sveikinu 4u.gif Tikiuosi, kad ir mums toms kelioms likusioms kovinukems pasiseks, o paskui mus ir visoms kitoms.....kad jus zinotumete, kaip as noriu buti nestuke.gif ir nebijau jokiu pykinimu ar nepatogumu, man tai butu tik malonumas lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti