Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(gabreniene @ 2007 03 23, 08:38)
Citrinuke drinks_cheers.gif  sveikinu, labai dziaugiuosi uz tave.. 4u.gif
o man siandien atejo labai nelauktosios mmm verysad.gif
Svetucia, kaip tu?


Gabreniene verysad.gif kaip gaila....
Aš dar laikausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 23, 08:35)
sveikos mergaites,

mes tai Vilniuj gyvenam...NA mums kaip pasake, kad uzteks atnezti vyro turta pries IUI, tai mes taip ir laukiam...Sako ner ko cia pinigu metyt, viska vienu kartu istyrsim....tai as net ir nesusimasciau...o man stimuliacija buvo, ivertinti ar dominuos koks folikulas ir ar ivyks ovuliacija, . nes pries tai stebint puse metu. naturaliai ivyko tik 1 karta...tai va ....zodziu pasimeciau visai.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

vat aš nesuprantu šitam reikale posakio nėr ko pinigų mėtyt... iui darant nieks netiria spermos, tik atplauna, gali pasakyt daug maž parametrus, bet pats spermos tyrimas žymiai detalesnis, o jei pilnas, tai krūva visokios infos...
nu bet daryk kaip liepė, mes tikėsim, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Merginos, galvoju apie Citrinuke ir mastau: man irgi taip buvo po 1 IUI. tepliojo iki 37 ciklo d., testas neigiamas. paskambinau gyd., liepe nutraukt gert dufastona ir sako, pramus mm. taip ir buvo. o galvoju, jei nebuciau nutraukus duf. vartojima tai gal butu uzsikabine? kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 03 22, 07:11)
Sveikinu, labai labai thumbup.gif  o koks yra HCG? irasysiu ir as tave i savo sarasiuka, tik pasakyk pas koki gyd ir kokioj klinikoj lankaisi?

HCG kiekio nepasaskysiu. Nes kai gydytoja paskambino ir pasake, koks kiekis ir kad as laukiuosi, as tiesiog pamirsau is to dziaugsmo. ax.gif O lankausi VK pas M.
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 03 22, 20:38)
Citrinuke drinks_cheers.gif  sveikinu, labai dziaugiuosi uz tave.. 4u.gif
o man siandien atejo labai nelauktosios mmm verysad.gif
Svetucia, kaip tu?


Didelis aciu. wub.gif Tik labai gaila, kad tau nepavyko verysad.gif Buk stipri, laikykis ir tikrai pavyks kita karta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 22, 19:28)
Sveikutes merginos. Negalejau anksciau parasyt, nes internetas neveike.  verysad.gif Bet dabar galiu su jumis pasidziaugti, teigiamas atsakymas.  ax.gif Tik mano progesteronas yra zemas, todel liepe gert toliau duphastona.


VALIOOOO, taip dziaugiuosi uz tave lyg buciau pati pastojus thumbup.gif nors vienai is musu triju ta kovo 4-oji (IUI) buvo sekminga drinks_cheers.gif labai labai tave sveikinu wub.gif Siemet tai nors po viena nestuke.gif kas menesi sarasiuke turim. O taip supratau tu dareisi ne tik HCG bet ir progesterono tyrimuka?

Gabreniene, kaip gaila verysad.gif bet nenuleisk nosytes, prisijunk i laimingaji 5-aji bandyma mirksiukas.gif ziurek kiek jau musu bus... Tiesiog as, ko saves neitrauki i sarasiuka aaaa? cool.gif

Svetucia laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 23, 11:12)
HCG kiekio nepasaskysiu. Nes kai gydytoja paskambino ir pasake, koks kiekis ir kad as laukiuosi, as tiesiog pamirsau is to dziaugsmo.  ax.gif  O lankausi VK pas M.


Citrinuke, kaip šaunu, iš pirmo karto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O kuris turėjote bėdelių mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, nuotaika super 4u.gif , po truputį po truputį ledai juda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 22, 20:28)
Sveikutes merginos. Negalejau anksciau parasyt, nes internetas neveike.  verysad.gif Bet dabar galiu su jumis pasidziaugti, teigiamas atsakymas.  ax.gif Tik mano progesteronas yra zemas, todel liepe gert toliau duphastona.


4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif

QUOTE(gabreniene @ 2007 03 23, 10:38)
o man siandien atejo labai nelauktosios mmm verysad.gif
Svetucia, kaip tu?


unsure.gif

QUOTE(Musmiryte @ 2007 03 23, 11:33)
Tiesiog aš, įrašyk mane į balandžio mėn su 6IUI. Kada tiksliau viskas bus pranešiu atskirai. Labai jau norisi po ilgos pertraukos būti tavo sąrašiuke - pradžiai viršutinėje dalyje.


Sekmes. Pagerink statistika. thumbup.gif

QUOTE(citrinuke @ 2007 03 23, 12:12)
HCG kiekio nepasaskysiu. Nes kai gydytoja paskambino ir pasake, koks kiekis ir kad as laukiuosi, as tiesiog pamirsau is to dziaugsmo.  ax.gif  O lankausi VK pas M.


Citrinuke, tai tau si IUI ne U dare? Kai prasilenkeme klinikoj, tai as kaip tik pas U ejau... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 22, 22:34)
VALIOOOO, taip dziaugiuosi uz tave lyg buciau pati pastojus  thumbup.gif  nors vienai is musu triju ta kovo 4-oji (IUI) buvo sekminga  drinks_cheers.gif  labai labai tave sveikinu  wub.gif  Siemet tai nors po viena  nestuke.gif  kas menesi sarasiuke turim. O taip supratau tu dareisi ne tik HCG bet ir progesterono tyrimuka?

Aciu aciu. 4u.gif Abu tyrimus pasidariau.
Atsakyti
Tiesiog aš, man bus 6IUI deja, o ne 5-ta.
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 23, 10:56)
Aciu aciu.  4u.gif  Abu tyrimus pasidariau.

sveikinu,sveikinu patapus nestuke.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O koks buvo progesterono tyrimas?Ar tau padidino dozę ar paliko tą pačią?
Atsakyti