Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(fibi @ 2007 03 21, 05:10)
O tu paskambink gydytojai ir pasakyk ką matei ir kaip yra -gal lieps padidint dozę,duphastonas tikrai nepakenks.Man padidino dozę vos vakare pasidariau testą ir paskambinus gyd. pasakiau,kad teplioja.Tyliai tyliai laikom kumštukus  wub.gif

aciu uz patarimus. 4u.gif Siuo metu as geriu du kartus i diena. o kiek tau liepe gert?
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 12:22)
Mano keliai pas gydytojus prasidejo nuo tepliojimu pries mmm. Itare endometrioze...bet 2 metus nieko nedariau...Gydyt atkalbinejo nuo laparoskopijos...na jeigu nepastosi tada...na aisku nepastojau (1metus)...Na ir pradisejo, tai anovuliacija, tai uzdegimas....Tada stimuliacija ir bandymai naturaliai..asaru pakalnes..Nieko...Nuotrauka...itariami nepratenkantus kiausintakiai...asaru pakalne..
Dabar geriu Clost ir pirmadieni pas gydyt ziuret derliaus....Tada 1 IUI....

Laukiu, vyro sperma yra tiriama dar pačioje pradzioje... tai yra praktiskai vienintelis tyrimas vyrui, kai moteriai nevaisingumo priezasciu gali buti n-ntame visokiu spejamu ir esamu... mano manymu, tavo vyro spermograma turejo buti atlikta dar pries tavo laparoskopija. Tai pati pagalvok, dabar tave visaip kavirialina, pjausto, tiria, girdo hormonais, o gal gi grikiai tokie prasti, kad tik IVF+ICSI tegali gautis. Na kadangi tu jau pradejai stimuliacijas, tai jau saukstai po pietu. Darant IUI, kai vyras priduos grikius kolbutėje, juos daugiau maziau matys, kokie jie yra, atplaus blogiukus ir liks geriausieji mirksiukas.gif bet tesiant gydyma toliau, siulau padaryt issamia spermograma. SEKMES 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 21, 18:40)
aciu uz patarimus.  4u.gif Siuo metu as geriu du kartus i diena. o kiek tau liepe gert?


citrinuke, vau kaip smagu girdeti tavo naujienas drinks_cheers.gif laukiu rytojaus, linkiu dyyydelio HCG wub.gif

irisiuke1 verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(elijete @ 2007 03 21, 17:15)
Merginos kiek tiksliai dienu pries IUI turi buti susilaikymas nuo santykiu

labai priklauso nuo grikiu, bet as tai su vyrioku nedarom pertrauku - nes jo grikiai thumbup.gif ir nesinori pramiegot O ax.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 21, 17:40)
aciu uz patarimus.  4u.gif Siuo metu as geriu du kartus i diena. o kiek tau liepe gert?

Aš naudojau utrogest( tai irgi progesteronas) nuo 1 kapsulės per dieną man padidino iki 3.
Papildyta:
QUOTE(elijete @ 2007 03 21, 16:15)
Merginos kiek tiksliai dienu pries IUI turi buti susilaikymas nuo santykiu

Mūsų grikiai irgi neblizgantys,bet sakė nedaryt pertraukos - maža ką gal patys užkibsit.Nedarėm pertraukos nei prieš vieną IUI blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Citrinuke, gal kokių naujienų jau turi? Oi nekantri doh.gif
Atsakyti
Ir aš vos atėjusi į darbą lendu žiūrėti naujienų 4u.gif
Citrinuke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 22, 10:09)
Ir aš vos atėjusi į darbą lendu žiūrėti naujienų  4u.gif
Citrinuke  wub.gif



svetucia, kaip tu???? bigsmile.gif
Atsakyti
Daviau sau žodį, kad dabar testą darysiuosi tik šeštadienį, jei iki to laiko nepasirodys mmm ax.gif
o kad jos nepasirodytų.... ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Citrinuke, ir as labai nekantrauju, laukiu geru ziniu is taves. bigsmile.gif
As taip pat iki 12 savaites naudojau progesterona kiekviena diena crinone vadinosi
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 21, 19:48)
Laukiu, vyro sperma yra tiriama dar pačioje pradzioje... tai yra praktiskai vienintelis tyrimas vyrui, kai moteriai nevaisingumo priezasciu gali buti n-ntame visokiu spejamu ir esamu... mano manymu, tavo vyro spermograma turejo buti atlikta dar pries tavo laparoskopija. Tai pati pagalvok, dabar tave visaip kavirialina, pjausto, tiria, girdo hormonais, o gal gi grikiai tokie prasti, kad tik IVF+ICSI tegali gautis. Na kadangi tu jau pradejai stimuliacijas, tai jau saukstai po pietu. Darant IUI, kai vyras priduos grikius kolbutėje, juos daugiau maziau matys, kokie jie yra, atplaus blogiukus ir liks geriausieji  mirksiukas.gif  bet tesiant gydyma toliau, siulau padaryt issamia spermograma. SEKMES  4u.gif


Aciu, Spanguole...KAi pirmadieni eisiu pas gyd tai tuomet jau viska issiaiskinsiu...ir butinai parasysiu kaip sekesi...

Sekmes visom...sulauksim savo leliu....nors ir reiks laukt kiekviena ilga diena...butinai
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 21, 17:52)
Vakar dariausi testa lyg nieko nebuvo, o siandien ryte pasidarius kita testa neryski antra juostele atsirado.  blush2.gif  Bijau dziaugtis anksciau laiko. Tad nulekiau pasidaryt kraujo tyrimus. Ryt bus atsakymas.


Citrinuke???

Tiesiog as, buvai siandien pas U?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvakse: 22 kovo 2007 - 12:47
QUOTE(Kvakse @ 2007 03 22, 13:47)
Citrinuke???

Tiesiog as, buvai siandien pas U?



Aha, buvau smile.gif , sako, tai ką darome dar IUI, sakau, taip dar pabandysiu kartelį tongue.gif , tai šį kartą bandysim vien su Gonaliu, kitos savaitės penktadienį eisiu pasižiūrėti derliaus 4u.gif
Tu ryt eini? lauksiu žinių iš tavęs. smile.gif
Atsakyti
Ei, Citriniuke, nekankink musu schmoll.gif greiciau klok savo HCG.
As jau pavargau laukti geru ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti