Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikutes merginos. Su manim tai neaiskus dalykai daros g.gif As penktadieni passikundziau, kad pas mane prasidejo tepliojimas ir maniau, kad jau dienos greit ateis. Bet jos neatejo iki siol .Vis dar teplioja. Vakar dariausi testa lyg nieko nebuvo, o siandien ryte pasidarius kita testa neryski antra juostele atsirado. blush2.gif Bijau dziaugtis anksciau laiko. Tad nulekiau pasidaryt kraujo tyrimus. Ryt bus atsakymas. Viena man ramybes neduoda - tai tas tepliojimas. Niekaip jis nesiliauna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 21, 16:52)
Sveikutes merginos. Su manim tai neaiskus dalykai daros g.gif As penktadieni passikundziau, kad pas mane prasidejo tepliojimas ir maniau, kad jau dienos greit ateis. Bet jos neatejo iki siol .Vis dar teplioja. Vakar dariausi testa lyg nieko nebuvo, o siandien ryte pasidarius kita testa neryski antra juostele atsirado.  blush2.gif  Bijau dziaugtis anksciau laiko. Tad nulekiau pasidaryt kraujo tyrimus. Ryt bus atsakymas. Viena man ramybes neduoda - tai tas tepliojimas. Niekaip jis nesiliauna. g.gif



Citrinuke, siūlau nieko nelaukus išgerti dufastono bent po vieną tabletę dienoje, o gal net po 2 tab. dienoje, bogiau manau nebus. Labai laukiam kraujo tyrimo rezultatų, tikiu, kad tu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 21, 16:52)
Sveikutes merginos. Su manim tai neaiskus dalykai daros g.gif As penktadieni passikundziau, kad pas mane prasidejo tepliojimas ir maniau, kad jau dienos greit ateis. Bet jos neatejo iki siol .Vis dar teplioja. Vakar dariausi testa lyg nieko nebuvo, o siandien ryte pasidarius kita testa neryski antra juostele atsirado.  blush2.gif  Bijau dziaugtis anksciau laiko. Tad nulekiau pasidaryt kraujo tyrimus. Ryt bus atsakymas. Viena man ramybes neduoda - tai tas tepliojimas. Niekaip jis nesiliauna. g.gif



Oijojojoiiii, tyliu ltyliu citrinuke iki rytdienos, tfu tfu tfu, kad sekmes nenubaidyti 4u.gif
Kai laukiausi antrojo, tai tepliojau tepliojau, bet taip ir nesusirgau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 21, 17:52)
Sveikutes merginos. Su manim tai neaiskus dalykai daros g.gif As penktadieni passikundziau, kad pas mane prasidejo tepliojimas ir maniau, kad jau dienos greit ateis. Bet jos neatejo iki siol .Vis dar teplioja. Vakar dariausi testa lyg nieko nebuvo, o siandien ryte pasidarius kita testa neryski antra juostele atsirado.  blush2.gif  Bijau dziaugtis anksciau laiko. Tad nulekiau pasidaryt kraujo tyrimus. Ryt bus atsakymas. Viena man ramybes neduoda - tai tas tepliojimas. Niekaip jis nesiliauna. g.gif



Laikau laikau, labai smarkiai laikau visus keturis kumstukus 4u.gif
Greiciau pranesk dziugias naujienas, o tai su suriestais i kumscius koju nagais nepatogu vaikscioti biggrin.gif
Atsakyti
Vau citrinike wub.gif
Nekantriai lauksiu rytojaus bigsmile.gif
Atsakyti
aciu jums merginoms uz palaikyma. blush2.gif 4u.gif As teisiog bijojau garsiai ka nros pasakyti.
tiesiog as, as geriu duphastona. Man gydytoja butinai liepe. Bet to as ji geriu nuo tada, kai IUI padare.
Aciu jums dar karta. 4u.gif
Atsakyti
Merginos kiek tiksliai dienu pries IUI turi buti susilaikymas nuo santykiu
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2007 03 21, 17:15)
Merginos kiek tiksliai dienu pries IUI turi buti susilaikymas nuo santykiu


Ziurint kokie grikiai, ilgai susilaikyti nepataria, 3 dienu turetu pakakti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2007 03 21, 04:15)
Merginos kiek tiksliai dienu pries IUI turi buti susilaikymas nuo santykiu

Mes tai MB truputi ilgiau buvom susilaike. 7dienas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 21, 16:52)
Sveikutes merginos. Su manim tai neaiskus dalykai daros g.gif As penktadieni passikundziau, kad pas mane prasidejo tepliojimas ir maniau, kad jau dienos greit ateis. Bet jos neatejo iki siol .Vis dar teplioja. Vakar dariausi testa lyg nieko nebuvo, o siandien ryte pasidarius kita testa neryski antra juostele atsirado.  blush2.gif  Bijau dziaugtis anksciau laiko. Tad nulekiau pasidaryt kraujo tyrimus. Ryt bus atsakymas. Viena man ramybes neduoda - tai tas tepliojimas. Niekaip jis nesiliauna. g.gif


O kelinta pas tave dpo?
Atsakyti
[quote=Puk,2007 03 21, 04:43]
O kelinta pas tave dpo?
[/quote
mano diena yra 30-ta. Po IUI praejo 17dienu.
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 21, 16:15)
aciu jums merginoms uz palaikyma.  blush2.gif  4u.gif As teisiog bijojau garsiai ka nros pasakyti.
tiesiog as, as geriu duphastona. Man gydytoja butinai liepe. Bet to as ji geriu nuo tada, kai IUI padare.
Aciu jums dar karta. 4u.gif

O tu paskambink gydytojai ir pasakyk ką matei ir kaip yra -gal lieps padidint dozę,duphastonas tikrai nepakenks.Man padidino dozę vos vakare pasidariau testą ir paskambinus gyd. pasakiau,kad teplioja.Tyliai tyliai laikom kumštukus wub.gif
Atsakyti