Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Na va bedos:

Mano keliai pas gydytojus prasidejo nuo tepliojimu pries mmm. Itare endometrioze...bet 2 metus nieko nedariau...Gydyt atkalbinejo nuo laparoskopijos...na jeigu nepastosi tada...na aisku nepastojau (1metus)...Na ir pradisejo, tai anovuliacija, tai uzdegimas....Tada stimuliacija ir bandymai naturaliai..asaru pakalnes..Nieko...Nuotrauka...itariami nepratenkantus kiausintakiai...asaru pakalne..
vasari laporaskopija...1 stadija endometriozes...taciau zidinuko nesalino sake per mazas...kiausintakiai praeinantys..
Dabar geriu Clost ir pirmadieni pas gydyt ziuret derliaus....Tada 1 IUI....
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 12:22)
Na va bedos:

Mano keliai pas gydytojus prasidejo nuo tepliojimu pries mmm. Itare endometrioze...bet 2 metus nieko nedariau...Gydyt atkalbinejo nuo laparoskopijos...na jeigu nepastosi tada...na aisku nepastojau (1metus)...Na ir pradisejo, tai anovuliacija, tai uzdegimas....Tada stimuliacija ir bandymai naturaliai..asaru pakalnes..Nieko...Nuotrauka...itariami nepratenkantus kiausintakiai...asaru pakalne..
vasari  laporaskopija...1 stadija endometriozes...taciau zidinuko nesalino sake per mazas...kiausintakiai praeinantys..
Dabar geriu Clost ir pirmadieni pas gydyt ziuret derliaus....Tada 1 IUI....

aisku wub.gif
neliudek.... linkiu, kad 1 IUI butu ir paskutinis.
O kaip vyro sperma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 21 kovo 2007 - 11:28
vyro tyrimai dar nedaryti...nes gyt pirmiausia mono bedas tvarke...na dabar padarys...vienu ėjimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 12:32)
vyro tyrimai dar nedaryti...nes gyt pirmiausia mono bedas tvarke...na dabar padarys...vienu ėjimu unsure.gif


Sveikute. 4u.gif
Nesuprantu, kaip tau nutarė daryti IUI neištyrus ir vyro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 12:32)
vyro tyrimai dar nedaryti...nes gyt pirmiausia mono bedas tvarke...na dabar padarys...vienu ėjimu unsure.gif

jo labai keista, kad neistyre vyro spermos g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 21, 14:21)
Sveikute. 4u.gif
Nesuprantu, kaip tau nutarė daryti IUI neištyrus ir vyro? g.gif



as tai tundra, dar zalia nelabai gaudausi...as isivaizduovau, kad pries IUI paima, istyria, praplauna ir tada suleidzia man...Ar kaip ten buna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 13:53)
as tai tundra, dar zalia nelabai gaudausi...as isivaizduovau, kad pries IUI paima, istyria, praplauna ir tada suleidzia man...Ar kaip ten buna blush2.gif


Bet prieš IUI būtina pasidaryti spermogramą.O kas žino, gal sperma tinkama tik IVF?Tada pinigai ant IUI būtų veltui išleisti.
O kur tu lankaisi, kokioje klinikoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 21, 14:56)
Bet prieš IUI būtina pasidaryti spermogramą.O kas žino, gal sperma tinkama tik IVF?Tada  pinigai ant IUI būtų veltui išleisti.
O kur tu lankaisi, kokioje klinikoje? g.gif


As net dar nezinau i kuria mane sius...su gydytojum sutare, kad kaip mano uzauginta derliu paziures, tuomet sius vyra ir tuomet mane...atrodo tiek daug apie visa tai skaiciau, o dabar visai pasimeciau g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 14:03)
As net dar nezinau i kuria mane sius...su gydytojum sutare, kad kaip mano uzauginta derliu paziures, tuomet sius vyra ir tuomet mane...atrodo tiek daug apie visa tai skaiciau, o dabar visai pasimeciau g.gif  g.gif


Sveika prisijungusi, Laukiu,

man pries stimuliacija gine iskarto liepe siusti vyra spermogramai, nes jeigu jo sperma prasta, tai ilgai vargsi su IUI, o gal ir visai nepavyks. Mano atveju taip ir yra, kad as galiu pastoti kad ir kas menesi lotuliukas.gif , bet vyro grikiai prasti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 14:03)
As net dar nezinau i kuria mane sius...su gydytojum sutare, kad kaip mano uzauginta derliu paziures, tuomet sius vyra ir tuomet mane...atrodo tiek daug apie visa tai skaiciau, o dabar visai pasimeciau g.gif  g.gif



Lukiuk, o iš kokio tu miesto? ar tu lankaisi pas nevaisingumo gydytojus? nesuprantu, kas tau apžiūrės folikulus? kas IUI darys? nieko nesuprantu?
Laukiuk, visu pirma keista čia man viskas pas tave. Prieš darant IUI būtina ištirti vyro spermą, pačiai pasidaryti visus hormonų tyrimus, tyrimus nuo visų zarazų, gimdos nuotrauką, žinoma galima ir laparaskoiją. Tik turint visus tyrimus tame tarpe ir vyro spermogramą tau gali skirti gydymą, stimuliuojančius vaistus ir t.t. O po to daryti IUI. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 14:03)
As net dar nezinau i kuria mane sius...su gydytojum sutare, kad kaip mano uzauginta derliu paziures, tuomet sius vyra ir tuomet mane...atrodo tiek daug apie visa tai skaiciau, o dabar visai pasimeciau g.gif  g.gif

nu nieko nesuprantu g.gif juk tu jau vartoji CL (kaip supratau), o po to turetu buti derliaus perziura ir IUI diena...
visus tyrimus (iskaitant ir spermos tyrima) turejo atlikti iki stimuliacijos g.gif o kur gydytojas ruosiasi tave siusti g.gif
butinai parasyk kur gydaisi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 21 kovo 2007 - 13:15
smile.gif+2007 03 21, 14:10-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 21, 14:10)
Lukiuk, o iš kokio tu miesto? ar tu lankaisi pas nevaisingumo gydytojus? nesuprantu, kas tau apžiūrės folikulus? kas IUI darys? nieko nesuprantu? 
Laukiuk, visu pirma keista čia man viskas pas tave. Prieš darant IUI būtina ištirti vyro spermą, pačiai pasidaryti visus hormonų tyrimus, tyrimus nuo visų zarazų,  gimdos nuotrauką, žinoma galima ir laparaskoiją. Tik turint visus tyrimus  tame tarpe ir vyro spermogramą tau gali skirti gydymą, stimuliuojančius vaistus ir t.t.  O po to daryti IUI.  4u.gif



Sorry, Laukiu blush2.gif
Atsakyti