Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Puk @ 2007 03 20, 16:16)
Fibi, o kodėl tu namuose sėdi, gal kas blogai doh.gif

Šiaip lyg ir nieko blogo - tik mano darbas reikalauja šiek tiek fizinės jėgos- ir man pradėdavo pilvuką skaudėt,ati ir sėdžiu dabar namie,turiu nedarbingumą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 03 20, 17:24)
Budavo anksciau.
Budavo po 2 vidutiniskai, kartais po viena.
Viena menesi netgi 4 buvo buve.
Paskui kelis menesius - tyla ir tik man pasiseke su 5 IUI.


Aciu Tau Erode, gal dar tikrai gandrai tik parskrenda g.gif uzdegei vel tikejima 4u.gif ir reikia manyti, kad cia tyla pries audra nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 03 20, 17:39)
Aciu Tau Erode, gal dar tikrai gandrai tik parskrenda g.gif uzdegei vel tikejima 4u.gif  ir reikia manyti, kad cia tyla pries audra  nestuke.gif


Pamatysit, sulauksit, tik tikekite. 4u.gif Pagalvokit apie tai, kiek Jus jau esate kelio nueje, kiek jau padare, o kitos net gal nezino apie savo nevaisinguma. Antra vertus, kas nieko nedaro, tai nieko ir tiketis negali, tiesa?
Na, as buvau dar prie Ausros vartu nuejus ir labai graziai paprasiau to vaikelio. O neviltis buvo - tokia juoda. gun_bandana.gif:
Antra vertus, neskubekite - sako skubos darba kai kas nelabas nesa...
Jei pasakyti visa tiesa, tai IUI as dariausi kas menesi. 4 kartus is eiles. Kadangi visalaik "dirbo" tik viena desine kiausidele, tai nusprendziau pasiilseti, nes turejau ir itampa darbe, ir stresa, ir nuolatini dideli nuovargi...
Pasiemiau net nedarbinguma, kaip buvau isvargus. Ejau kuri laika, gal pora sav. tik i moksla, ten uzsimirsdavau, nes ligoniu buvo daug. Grizus namo - i lova i lova ir miegoti miegoti miegoti...
Po keliones i silta krasta ir maudymosi, po jodinejimu kupriais - vel lekiau i vaisingumo klinikyte - tuo metu "veike" jau kairioji kiausidele, buvo tik pasibaige mmm, ejo schema Clostilbegyt+Gonalis.
5 IUI - rugpjucio 20 d., kita diena isvaziavau pavieseti pas mama, nes dar atostogavau. Labai skaudejo sonelius ir pilvo apacia. Tempe... 12 dpo hcg buvo 3.63... verysad.gif Tiesiog jau norejau i viska spjauti. Ruosiausi IVF, sakiau - nebedarysiu tu IUI, pinigu metymas ir tt... Merginos mane ikalbejo nueiti
14 dpo - hcg buvo 26.9. Tadien buvo asociacijos susirinkimas, pamenu.
Bijojau dziaugtis. Dar po 2 dienu - sestadieni - hcg 143... Testus dariausi 3 - visu antroji juostike buvo neryski ir neryskejo, kaip kad tikejausi - dar ir dabar juos turiu. Tada - tada pasakiau MB, tevams, draugei, kuri laike kumscius...
Ir pamenu, kaip raudojau Chiarai i rageli... cray.gif ir raudojau masinukej atsisedus. Is didelio didelio dziaugsmo. wub.gif
Linkiu ir Jums tai patirti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 20 kovo 2007 - 19:02
QUOTE(Erode @ 2007 03 20, 18:57)
Tada - tada pasakiau MB, tevams, draugei, kuri laike kumscius...
Ir pamenu, kaip raudojau Chiarai i rageli... cray.gif ir raudojau masinukej atsisedus. Is didelio didelio dziaugsmo. wub.gif
Linkiu ir Jums tai patirti.


O Erode cry.gif kokia graži istorija.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 03 20, 19:57)
Pamatysit, sulauksit, tik tikekite. 4u.gif  Pagalvokit apie tai, kiek Jus jau esate kelio nueje, kiek jau padare, o kitos net gal nezino apie savo nevaisinguma. Antra vertus, kas nieko nedaro, tai nieko ir tiketis negali, tiesa?
Na, as buvau dar prie Ausros vartu nuejus ir labai graziai paprasiau to vaikelio. O neviltis buvo - tokia juoda. gun_bandana.gif:
Antra vertus, neskubekite - sako skubos darba kai kas nelabas nesa...
Jei pasakyti visa tiesa, tai IUI as dariausi kas menesi. 4 kartus is eiles. Kadangi visalaik "dirbo" tik viena desine kiausidele, tai nusprendziau pasiilseti, nes turejau ir itampa darbe, ir stresa, ir nuolatini dideli nuovargi...
Pasiemiau net nedarbinguma, kaip buvau isvargus. Ejau kuri laika, gal pora sav. tik i moksla, ten uzsimirsdavau, nes ligoniu buvo daug. Grizus namo - i lova i lova ir miegoti miegoti miegoti...
Po keliones i silta krasta ir maudymosi, po jodinejimu kupriais - vel lekiau i vaisingumo klinikyte - tuo metu "veike" jau kairioji kiausidele, buvo tik pasibaige mmm, ejo schema Clostilbegyt+Gonalis.
5 IUI - rugpjucio 20 d., kita diena isvaziavau pavieseti pas mama, nes dar atostogavau. Labai skaudejo sonelius ir pilvo apacia. Tempe... 12 dpo hcg buvo 3.63... verysad.gif Tiesiog jau norejau i viska spjauti. Ruosiausi IVF, sakiau - nebedarysiu tu IUI, pinigu metymas ir tt... Merginos mane ikalbejo nueiti
14 dpo  - hcg buvo 26.9. Tadien buvo asociacijos susirinkimas, pamenu.
Bijojau dziaugtis. Dar po 2 dienu - sestadieni - hcg 143... Testus dariausi 3 - visu antroji juostike buvo neryski ir neryskejo, kaip kad tikejausi - dar ir dabar juos turiu. Tada - tada pasakiau MB, tevams, draugei, kuri laike kumscius...
Ir pamenu, kaip raudojau Chiarai i rageli... cray.gif ir raudojau masinukej atsisedus. Is didelio didelio dziaugsmo. wub.gif
Linkiu ir Jums tai patirti.

tikrai labai grazi istorija wub.gif
tu suteiki mums vilties bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 03 20, 20:57)
Pamatysit, sulauksit, tik tikekite. 4u.gif  Pagalvokit apie tai, kiek Jus jau esate kelio nueje, kiek jau padare, o kitos net gal nezino apie savo nevaisinguma. Antra vertus, kas nieko nedaro, tai nieko ir tiketis negali, tiesa?
Na, as buvau dar prie Ausros vartu nuejus ir labai graziai paprasiau to vaikelio. O neviltis buvo - tokia juoda. gun_bandana.gif:
Antra vertus, neskubekite - sako skubos darba kai kas nelabas nesa...
Jei pasakyti visa tiesa, tai IUI as dariausi kas menesi. 4 kartus is eiles. Kadangi visalaik "dirbo" tik viena desine kiausidele, tai nusprendziau pasiilseti, nes turejau ir itampa darbe, ir stresa, ir nuolatini dideli nuovargi...
Pasiemiau net nedarbinguma, kaip buvau isvargus. Ejau kuri laika, gal pora sav. tik i moksla, ten uzsimirsdavau, nes ligoniu buvo daug. Grizus namo - i lova i lova ir miegoti miegoti miegoti...
Po keliones i silta krasta ir maudymosi, po jodinejimu kupriais - vel lekiau i vaisingumo klinikyte - tuo metu "veike" jau kairioji kiausidele, buvo tik pasibaige mmm, ejo schema Clostilbegyt+Gonalis.
5 IUI - rugpjucio 20 d., kita diena isvaziavau pavieseti pas mama, nes dar atostogavau. Labai skaudejo sonelius ir pilvo apacia. Tempe... 12 dpo hcg buvo 3.63... verysad.gif Tiesiog jau norejau i viska spjauti. Ruosiausi IVF, sakiau - nebedarysiu tu IUI, pinigu metymas ir tt... Merginos mane ikalbejo nueiti
14 dpo  - hcg buvo 26.9. Tadien buvo asociacijos susirinkimas, pamenu.
Bijojau dziaugtis. Dar po 2 dienu - sestadieni - hcg 143... Testus dariausi 3 - visu antroji juostike buvo neryski ir neryskejo, kaip kad tikejausi - dar ir dabar juos turiu. Tada - tada pasakiau MB, tevams, draugei, kuri laike kumscius...
Ir pamenu, kaip raudojau Chiarai i rageli... cray.gif ir raudojau masinukej atsisedus. Is didelio didelio dziaugsmo. wub.gif
Linkiu ir Jums tai patirti.



Grazu ir dziugu. Net laimes asara istrysko. Kad taip mums visoms. Sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 03 20, 17:39)
Aciu Tau Erode, gal dar tikrai gandrai tik parskrenda g.gif uzdegei vel tikejima 4u.gif  ir reikia manyti, kad cia tyla pries audra  nestuke.gif


O mano tikėjimas yra užgesęs... verysad.gif Galvoju, kad gali pasisekti kitiems, bet tik ne man... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 21, 09:58)
O mano tikėjimas yra užgesęs... verysad.gif Galvoju, kad gali pasisekti kitiems, bet tik ne man... verysad.gif


Veronika, mažute 4u.gif , kas čia per mintys.
Pasiseks VISIEMS ir TAU tame tarpe mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos...
ilgai skaitinejau Jusu foruma...Ir dabar noriu, kad irasytumet mane i sarasa...Kita savaite bus 1 IUI. rolleyes.gif
Kartu su Jumis manau bus lengviau blush2.gif
Atsakyti
Laukiu, sveika prisijungusi... linkiu didelės sekmes ir pažadėk, kad niekada neprarasi optimizmo, kad ir kas benutiktų 4u.gif o tau stimuliuotas ciklas?

Veronika, paziurek, kokia grazi diena, jau vien tai liudnas mintis išsklaido... junkis greiciau i saraseli - bus grazus burys su laiminguoju 5 IUI bigsmile.gif sekame Erodes pavyzdziu - aciu jai uz paguodos, stiprybes zodzius ir vilti wub.gif

Irisuke1, Gabreniene, Svetucia - gal turit kokiu geruju naujienu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 10:34)
Sveikos merginos...
ilgai skaitinejau Jusu foruma...Ir dabar noriu, kad irasytumet mane i sarasa...Kita savaite bus 1 IUI. rolleyes.gif
Kartu su Jumis manau bus lengviau blush2.gif


Sveika prisijungusi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pas mane tylu ax.gif nei į vieną pusę, nei į kitą g.gif
Ryte vyras šiek tiek mane apramino blush2.gif , sakė sėdek ir lauk, kaip bus taip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetucia: 21 kovo 2007 - 10:48
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 21, 11:44)
Laukiu, sveika prisijungusi... linkiu didelės sekmes ir pažadėk, kad niekada neprarasi optimizmo, kad ir kas benutiktų  4u.gif  o tau stimuliuotas ciklas?

Veronika, paziurek, kokia grazi diena, jau vien tai liudnas mintis išsklaido... junkis greiciau i saraseli - bus grazus burys su laiminguoju 5 IUI  bigsmile.gif  sekame Erodes pavyzdziu - aciu jai uz paguodos, stiprybes zodzius ir vilti  wub.gif

Irisuke1, Gabreniene, Svetucia - gal turit kokiu geruju naujienu...  drinks_cheers.gif

pas mane taip pat tylu tongue.gif tiesiog laukiu ir tiek.......... ech............ unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukiu @ 2007 03 21, 11:34)
Sveikos merginos...
ilgai skaitinejau Jusu foruma...Ir dabar noriu, kad irasytumet mane i sarasa...Kita savaite bus 1 IUI. rolleyes.gif
Kartu su Jumis manau bus lengviau blush2.gif

sveika 4u.gif
o kokios pas jus bedos?
Atsakyti