Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(citrinuke @ 2007 03 20, 09:09)
Man jau penkta diena teplioja.  g.gif Testa pasidariau - neigiamas. Teks dar lukterti.

o tu duf naudojai...
šį kartą pavyko duf nusipirkti su visu įpakavimu ir buvo didelė išklotinė, tai vienoj vietoj buvo užsiminta, kad slopina kraujavimą, tipo gali būti tik tepliojimas, nu toks iš stipresnių, bet... būna ir toks duf poveikis...
o jei nieko nevartojai, tai nėra gerai, tepliojimas prieš mmm kartais reiškia ir endometriozę cool.gif
Veronika, nepalik mūsų, pailsėk ir vėl startuok su iui ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 03 20, 10:19)
kartu pradėjom, siūlau kartu ir pabaigti veiklą šitam skyrely
aš irgi einu penktadienį pas U, startuosim su 5IUI
dar Veroniką reikia prijungti ir tegul penktas kartas mums nemeluoja



Kvakse, šauni kompanija thumbup.gif , Veronika, laukiam mirksiukas.gif
Męs tikrai nugalėsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 03 20, 10:19)
kartu pradėjom, siūlau kartu ir pabaigti veiklą šitam skyrely
aš irgi einu penktadienį pas U, startuosim su 5IUI
dar Veroniką reikia prijungti ir tegul penktas kartas mums nemeluoja


Duok Dieve, kad tik nemeluotų... unsure.gif
Svetucia, bet tau su tais testais tikra mistika. g.gif
Papildyta:
QUOTE(zulika @ 2007 03 20, 10:33)
Veronika, nepalik mūsų, pailsėk ir vėl startuok su iui  ax.gif  mirksiukas.gif



smile.gif+2007 03 20, 10:34-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 20, 10:34)
Kvakse, šauni kompanija thumbup.gif , Veronika, laukiam  mirksiukas.gif
Męs tikrai nugalėsim smile.gif


Na reikės dar savo brangutį cool.gif prikalbinti... ax.gif
Atsakyti
Bet žinokit, man tai greičiausiai paskutinė 5 IUI, jau ir vyras sako, kad reikia IVF darytis, taip, kad paskutinis bandymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 20, 09:37)
Na reikės dar savo brangutį  cool.gif  prikalbinti... ax.gif

o ką ten įkalbinėti, sakai reikia ir vsio, pats manau supras mirksiukas.gif
maniškis irgi mažai malonumo mato į tą kolbelę dirbdamas, ale pareinu iš gyd, sakau sutarėm tai ir tai dienai, jo tik paklausiu, ar galės ir darom...
et, geriausia, kad iš viso nereiktų, nu bet stebuklų nebūna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 19, 21:33)
o tu duf naudojai...
šį kartą pavyko duf nusipirkti su visu įpakavimu ir buvo didelė išklotinė, tai vienoj vietoj buvo užsiminta, kad slopina kraujavimą, tipo gali būti tik tepliojimas, nu toks iš stipresnių, bet... būna ir toks duf poveikis...
o jei nieko nevartojai, tai nėra gerai, tepliojimas prieš mmm kartais reiškia ir endometriozę  cool.gif


Taip. As duf naudojau ir net du kartus i diena. : g.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 20, 10:49-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 20, 10:49)
Bet žinokit, man tai greičiausiai paskutinė 5 IUI, jau ir vyras sako, kad reikia IVF darytis, taip, kad paskutinis bandymas smile.gif

tiesiog as, o kur dar 6-asis bandymas... ko taip skubi su tuo IVF? Aisku procentai ten didesni, bet ir kaina kita...
Man sis kartas irgi 5, bet tikrai manau dar ir 6 darysiu, jei tik reiks ax.gif

Et, o gal ivyks stebuklas ir ir visos po 5 bandymo nestuke.gif tai jau darytume BALIUUU... pieno kokteiliu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 20, 11:50)
tiesiog as, o kur dar 6-asis bandymas... ko taip skubi su tuo IVF? Aisku procentai ten didesni, bet ir kaina kita...
Man sis kartas irgi 5, bet tikrai manau dar ir 6 darysiu, jei tik reiks  ax.gif

Et, o gal ivyks stebuklas ir ir visos po 5 bandymo  nestuke.gif  tai jau darytume BALIUUU... pieno kokteiliu...  drinks_cheers.gif



Spanguole, manau, kad IVF būdu didesnė tikimybė pastoti nei IUI, todėl nebegaliu vėl tikėti tik labai maža viltimi, kad pavyks pastoti darant IUI schmoll.gif . be to, paskaičiavus, kiek mes pinigų išleidom darydamos IUI, tai jau turbūt 1 IVF beveik gautųsi.
Atsakyti
smile.gif+2007 03 20, 11:36-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 20, 11:36)
Spanguole, manau, kad IVF  būdu didesnė tikimybė pastoti nei IUI, todėl nebegaliu vėl tikėti tik labai maža viltimi, kad pavyks pastoti darant IUI schmoll.gif . be to, paskaičiavus, kiek mes pinigų išleidom darydamos IUI, tai jau turbūt 1 IVF beveik gautųsi.

nu bet nepatartina šokti per upę tiesiai, ramiau tilteliu žingsniuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 20, 12:39)
nu bet nepatartina šokti per upę tiesiai, ramiau tilteliu žingsniuoti  ax.gif


Vis tiek ar po 5 IUi ar po 6 IUI reikėtų šokti, tai manau, nėra reikalo laukti smile.gif
na, bet žinoma tikiuosi, kad nei 6 IUI, nei IVF neprireiks. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 19, 22:29)
Sveikute merginos. Visos uzuojauta  verysad.gif , kurioms nepavyko si karta IUI. Bet nepasiduokime.  4u.gif
As tai savau gydytojai paskambinau, o ji man pasake, kad paskambinciau, kai pasirodys normalios mmm. Dabar pas mane tik tepliojimas ir pilvo skausmas. Tai laukiu tu normaliu mmm ir pulsiu jai skambinti. O kaip jums merginos. Ar iskarto pasirode mmm? g.gif


Man tai va dar normaliai mmm neprasidejo... Pateplioja, lasas iskrenta ir vsio, o pilva maudzia, tai oi oi oi unsure.gif

QUOTE(Veronika @ 2007 03 20, 09:55)
Citrinuke, man iškart atėjo normalios mmm. verysad.gif Aš tai nežinau ar dar įkalbėt vyrą daryti penktą IUI. g.gif


Veronika, nenusimink group.gif Pabandyk 5 IUI. Paziurek, juk yra tokiu, kuroms pasiseke butent penktas kartas 4u.gif


Papildyta:
smile.gif+2007 03 20, 13:36-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 20, 13:36)
Spanguole, manau, kad IVF  būdu didesnė tikimybė pastoti nei IUI, todėl nebegaliu vėl tikėti tik labai maža viltimi, kad pavyks pastoti darant IUI schmoll.gif . be to, paskaičiavus, kiek mes pinigų išleidom darydamos IUI, tai jau turbūt 1 IVF beveik gautųsi.



Puikiai tave suprantu Tiesiog as ir palaikau group.gif
Manau jau isbandeme savo IUI sansiukus, del 6 IUI tikimybe laaaaaaabai maza, todel manau geriau atsigauti, pailseti ir startuoti su IVF nestuke.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 20, 11:42-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 20, 11:42)
Vis tiek ar po 5 IUi ar po 6 IUI reikėtų šokti, tai manau, nėra reikalo laukti smile.gif
na, bet žinoma tikiuosi, kad nei 6 IUI, nei IVF neprireiks. 4u.gif

nu po tiek aš nešneku, aš tik kai be iui, iš karto prie ivf ax.gif
Atsakyti