Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Puk @ 2007 03 19, 14:36)
O kuriame mieste gyveni, kad nėra kur?
Aš iš provincijos ax.gif bet kraujuką galima priduoti poliklinikoje kur tyrimukus veža daryti į Medicina Praktica Vilniuje, bet aišku atsakymas būna tik po kelių dienų.


Ir pas mus reikia laukti 4-5 dienas, kol ateis atsakymas iš Vilniaus, todėl ir nepraktikuoju šio būdo.
Kaip bus taip, belieka laukti....
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 19, 15:56)
Ir pas mus reikia laukti 4-5 dienas, kol ateis atsakymas iš Vilniaus, todėl ir nepraktikuoju šio būdo.
Kaip bus taip, belieka laukti....


Na manau, jei po savaitės ar kada važiuosi pas daktarą pažiūrėt, tai galėsi ir HCG pasidaryt, svarbu tikėt, kad viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikute merginos. Visos uzuojauta verysad.gif , kurioms nepavyko si karta IUI. Bet nepasiduokime. 4u.gif
As tai savau gydytojai paskambinau, o ji man pasake, kad paskambinciau, kai pasirodys normalios mmm. Dabar pas mane tik tepliojimas ir pilvo skausmas. Tai laukiu tu normaliu mmm ir pulsiu jai skambinti. O kaip jums merginos. Ar iskarto pasirode mmm? g.gif
Atsakyti
Citrinuke, man iškart atėjo normalios mmm. verysad.gif Aš tai nežinau ar dar įkalbėt vyrą daryti penktą IUI. g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
kaip ir sakiau pasidariau šį rytą dar vieną testą verysad.gif , ko ir reikėjo tikėtis, viena didelė juostelė.Nors vakar viltis dar ruseno, bet šį kartą nepavyko... Dabar reikia tik sulaukti mmm ir vėl bandyti...
Matyt balandis mums bus sėkmingesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 20, 09:16)
Sveikos merginos,
kaip ir sakiau pasidariau šį rytą dar vieną testą  verysad.gif , ko ir reikėjo tikėtis, viena didelė juostelė.Nors vakar viltis dar ruseno, bet šį kartą nepavyko... Dabar reikia tik sulaukti mmm ir vėl bandyti...
Matyt balandis mums bus sėkmingesnis  mirksiukas.gif


Nagi čia dabar kas g.gif Tai gal skirtingų firmų testukus naudojai, juk jie skiriasi jautrumu, jei vakar tau buvo 13 dpo, tai vaistų likučių neturėjo rodyti, man jau nerodydavo 11 dpo. Bet juk vakar tai švietė doh.gif
Papildyta:
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 19, 21:29)
Sveikute merginos. Visos uzuojauta  verysad.gif , kurioms nepavyko si karta IUI. Bet nepasiduokime.  4u.gif
As tai savau gydytojai paskambinau, o ji man pasake, kad paskambinciau, kai pasirodys normalios mmm. Dabar pas mane tik tepliojimas ir pilvo skausmas. Tai laukiu tu normaliu mmm ir pulsiu jai skambinti. O kaip jums merginos. Ar iskarto pasirode mmm? g.gif


Man tepliojo iki normalių mmm dvi dienas, tik po to pramušo ir tesėsi daug ilgiau negu įprastai.
Papildyta:
QUOTE(Veronika @ 2007 03 20, 08:55)
Citrinuke, man iškart atėjo normalios mmm. verysad.gif Aš tai nežinau ar dar įkalbėt vyrą daryti penktą IUI. g.gif


O tai ką ruošiesi daryti, kraustytis į IVF skyrelį g.gif Manau, kad dar per anksti.
Aš tai nieko nedarysiu tik laikinai, nes vyras pradėjo iš naujo darytis tyrimus ir bandysim gydytis, o taviškis gydosi?
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 03 20, 09:26)
O tai ką ruošiesi daryti, kraustytis į IVF skyrelį g.gif Manau, kad dar per anksti.
Aš tai nieko nedarysiu tik laikinai, nes vyras pradėjo iš naujo darytis tyrimus ir bandysim gydytis, o taviškis gydosi?


Ne, dar nesiruošiu daryti IVF.Juk dar yra du IUI šansai. g.gif
Mano vyras jau išsigydė prostatos uždegimą, o kokios bėdos pas taviškį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 20, 09:16)
Sveikos merginos,
kaip ir sakiau pasidariau šį rytą dar vieną testą  verysad.gif , ko ir reikėjo tikėtis, viena didelė juostelė.Nors vakar viltis dar ruseno, bet šį kartą nepavyko... Dabar reikia tik sulaukti mmm ir vėl bandyti...
Matyt balandis mums bus sėkmingesnis  mirksiukas.gif

siulau testa pasidaryti 14-15 dpo 4u.gif va tada ir bus aisku mirksiukas.gif
o siaip ar jauti ka nors (nu pvz. papuku skausma, pilvuko skausma ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 03 20, 08:35)
siulau testa pasidaryti 14-15 dpo 4u.gif va tada ir bus aisku mirksiukas.gif
o siaip ar jauti ka nors (nu pvz. papuku skausma, pilvuko skausma ax.gif )


Gal idomumo dėlei pasidarysiu ax.gif , jei mmm neateis anksčiau blink.gif
Papukai jautrūs, pilvukas maudžia blink.gif
dėl testukų, tai pirmąjį aš dariausi penktadieni (after 10) tai jis rodo ryškesnę juostelę, o antrą aš dariausi sekmadienį (eurovaistinės) antroji išryškėjo jau po nurodyto laiko, tuomet kai vertinti jau negalima. Šiandien vėl naudojau eurovaistinės ir doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 20, 09:29)
Ne, dar nesiruošiu daryti IVF.Juk dar yra du IUI šansai. g.gif
Mano vyras jau išsigydė prostatos uždegimą, o kokios bėdos pas taviškį? g.gif


Anksčiau buvo lėtinis prostatitas, dabar buvome pas Ž, tai sakė kad paūmėjimo nėra, leukocitų nerado, tai darysim pasėlį, kad įsitikinti ar nėra bakterijų, o toliau matysim, sakė, kad koncentraciją padidinti vaistukais nėra sudėtinga, tik sunkiau su judrumu. Na žiūrėsim, dar tik įpusėti tyrimai...
Atsakyti
Man jau penkta diena teplioja. g.gif Testa pasidariau - neigiamas. Teks dar lukterti.
Atsakyti
smile.gif+2007 03 19, 15:13-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 19, 15:13)
Kvakse, aš dar vis čia biggrin.gif , prašom junktis į kompany. Kaip tu besilaikai? kokie planai?
O aš po 4 IUI užsifundijau cistą, tai teko KT gerti, o šį mėnesį vyras buvo išvykęs į komandiruotę per tas dienas, kurias galimai turėjo daryti IUI. Ketvirtadienį einu pas gydytoją, planuoti 5 IUI smile.gif


kartu pradėjom, siūlau kartu ir pabaigti veiklą šitam skyrely
aš irgi einu penktadienį pas U, startuosim su 5IUI
dar Veroniką reikia prijungti ir tegul penktas kartas mums nemeluoja
Atsakyti