Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Svetucia @ 2007 03 19, 12:21)
Bijau ir pasakyti, bet jau du pasidariau  blush2.gif
Abu rodo neryskia antrą juostelę.....
Rytoj vėl bandysiu....
Nors pilvą maudžia kaip prieš mėnesines.... unsure.gif


man gyd. liepia visada pasidaryti testa po 10 dpo. nezinau, nezinau Svetucia, laikau kumstukus ir labai labai tikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 03 19, 12:08)
man gyd. liepia visada pasidaryti testa po 10 dpo. nezinau, nezinau Svetucia, laikau kumstukus ir labai labai tikiu mirksiukas.gif

susimasčiau, o kartais ar ne 10 duf išgėrus, tada jau gaunasi 12 dpo g.gif
Atsakyti
kadangi ne is karto po IUI skiria dufastona tai taip turetu but, kiek mano atmintis siekia, tai duf, skiria po keliu dieno po IUI

QUOTE(zulika @ 2007 03 19, 13:38)
susimasčiau, o kartais ar ne 10 duf išgėrus, tada jau gaunasi 12 dpo  g.gif

Atsakyti
Kvakse, aš dar vis čia biggrin.gif , prašom junktis į kompany. Kaip tu besilaikai? kokie planai?
O aš po 4 IUI užsifundijau cistą, tai teko KT gerti, o šį mėnesį vyras buvo išvykęs į komandiruotę per tas dienas, kurias galimai turėjo daryti IUI. Ketvirtadienį einu pas gydytoją, planuoti 5 IUI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 19, 12:21)
Bijau ir pasakyti, bet jau du pasidariau  blush2.gif
Abu rodo neryskia antrą juostelę.....
Rytoj vėl bandysiu....
Nors pilvą maudžia kaip prieš mėnesines.... unsure.gif


O kokius testukus naudojai?

Aš dariausi du after 10, tai rodė antrą neryškią juostelę, bet ne ružavą, o kažkokią pilką, o po to liko tik išblyškusi juostelės vietelė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 03 19, 12:08)
man gyd. liepia visada pasidaryti testa po 10 dpo. nezinau, nezinau Svetucia, laikau kumstukus ir labai labai tikiu mirksiukas.gif


Tikiuosi ir aš, bet jei nepavyks šį kartą, tai pavyks kitą biggrin.gif

Pirmą kartą bandžiau su after 10, tai ruzava juostelė dar ir šiandien šviečia, o antrą kartą su eurovaistinės testu, juostelė išryškėjo vėliau, nei nurodyta, kad turi.Žinau, kad tai gali buti "vaiduokliškos" juostelės, todėl labai tuo netikiu, bet nors kelias dienas pasijaučiu nestuke.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nebarkit labai manęs už tokias mintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetucia: 19 kovo 2007 - 13:25
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 19, 14:18)
Pirmą kartą bandžiau su after 10, tai ruzava juostelė dar ir šiandien šviečia, o


Na jei jau šviečia, tai viltis didžiulė thumbup.gif
Aš bėgčiau jau ir kraujuką nuleisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 19, 13:38)
susimasčiau, o kartais ar ne 10 duf išgėrus, tada jau gaunasi 12 dpo  g.gif


si karta duf man neskyre. po IUI proceduros pasake:praeis 10 d ir daryk testa. gal cia del to, kad pas mane O buna veliau nei po 14 d.
Atsakyti
Svetucia, kaip faina, iš pirmo karto. thumbup.gif Labai sveikinu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 19, 14:19)
Svetucia, kaip faina, iš pirmo karto. thumbup.gif Labai sveikinu. 4u.gif


Veronika, anksti dar, tai gali buti ir vaistų likučiai...
o kraujo negaliu priduoti, nes tiesiog nėra kur verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 03 19, 14:11)
si karta duf man neskyre. po IUI proceduros pasake:praeis 10 d ir daryk testa. gal cia del to, kad pas mane O buna veliau nei po 14 d.

tau O diena svarbi iui darymui, o padarius visoms vienodai skaičiuojasi dpo...
man po iui visada skiria duf ir pataria pasitestuot sugėrus 10 tabl, kas gaunasi apie 12-13 dpo...
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 19, 15:26)
Veronika, anksti dar, tai gali buti ir vaistų likučiai...
o kraujo negaliu priduoti, nes tiesiog nėra kur verysad.gif


O kuriame mieste gyveni, kad nėra kur?
Aš iš provincijos ax.gif bet kraujuką galima priduoti poliklinikoje kur tyrimukus veža daryti į Medicina Praktica Vilniuje, bet aišku atsakymas būna tik po kelių dienų.
Atsakyti