Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Puk @ 2007 03 08, 13:55)
Išgėriau ketanovo ir raitausi ant kėdės darbe doh.gif
Kodėl taip skauda, aš nestimuliuota, o kraujas pasirodė toks tamsus doh.gif


zinok, as nezinau kodel, bet man irgi buvo baisu. taip skaudejo, kad raiciaus namie ant zemes, net akyse temo nuo skausmo. ir kraujas buvo tamsus ir gabalais. Gyd sake, kad greiciausiai kazkas kabinosi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 08, 13:58)
zinok, as nezinau kodel, bet man irgi buvo baisu. taip skaudejo, kad raiciaus namie ant zemes, net akyse temo nuo skausmo. ir kraujas buvo tamsus ir gabalais. Gyd sake, kad greiciausiai kazkas kabinosi.  g.gif


Oi blink.gif blink.gif blink.gif , o kaip kitoms g.gif koks tas kraujas būna po IUI g.gif
Atsakyti
nu man tai iprasta ir be IUI toks kraujavimas, labai retai buna kad ketanovo negeriu
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 03 08, 13:55)
Išgėriau ketanovo ir raitausi ant kėdės darbe doh.gif
Kodėl taip skauda, aš nestimuliuota, o kraujas pasirodė toks tamsus doh.gif


o ar tu dareisi nestumo testa? tau gi kazkiek velavo mmm, ar ne? gal tau is tikruju kabinosi/asi...
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 08, 14:46)
o ar tu dareisi nestumo testa? tau gi kazkiek velavo mmm, ar ne? gal tau is tikruju kabinosi/asi...


Dariausi 12 dpo. rodė I, daugiau nesidariau. Šiandien 16 dpo. ar čia vėlavimas g.gif
Atsakyti
o kada tu pas gydytoja eini?
nes man anakart kai viena diena velavo, nei visad po IUI, tai sake del cistu taip
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 03 08, 15:06)
o kada tu pas gydytoja eini?
nes man anakart kai viena diena velavo, nei visad po IUI, tai sake del cistu taip


Nemanau, kad turiu cistų, schmoll.gif nes turėjau tik vieną nestimuliuotą folikulą ir tas pats jau ruošėsi sprogti.
Pas gydytoją nemanau greitai eiti, nes ruošiuosi pirma vyriškį tempti pas Ž.
Atsakyti
o pas tave tikrai vyksta ovuliacija, viskas gerai?

as va paskutini bet tada stimuliavau kai cistso susidare, tai irgi vienas buvo sproges, o kitas buvo jau ant ribos, bet taip ir nesprogo verysad.gif o taip tikejausi, kad juos kur, net dusia suskaudo prisiminus

bet as ir naturaliam net be IUI esu cistu turejus

ai dar o tau IUI pirmoji?

gal uztai ir buvo 16, kad buvo dar nesproges, gal O veliau ivyko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 08 kovo 2007 - 14:20
QUOTE(zirzalele @ 2007 03 08, 15:18)
o pas tave tikrai vyksta ovuliacija, viskas gerai?

as va paskutini bet tada stimuliavau kai cistso susidare, tai irgi vienas buvo sproges, o kitas buvo jau ant ribos, bet taip ir nesprogo  verysad.gif o taip tikejausi, kad juos kur, net dusia suskaudo prisiminus

bet as ir naturaliam net be IUI esu cistu turejus

ai dar o tau IUI pirmoji?

gal uztai ir buvo 16, kad buvo dar nesproges, gal O veliau ivyko


Ovuliacija vyksta rolleyes.gif
tai man pirma IUI, manau, kad O įvyko po 36 val. po Pregnyl. IUI darė po 24 val. dpo skaičiuoju nuo sekančios dienos po IUI.
Cistą esu turėjusi vieną kartą po stumuliavimo be IUI, tačiau tepliojimo ir tamsaus kraujo nebuvo schmoll.gif
Be to, kai darė stimuliacijas be IUI, tai mmm prasidėdavo po 15- 16 dienų po Pregnyl suleidimo, o dabar po 17 d. doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Siandien vaziuodama is palangos i klaipeda ankstyva ryta pievose maciau pirma gandra,kuris jau grizo ir butinai aplankys mus su geros naujienom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tai va gandrai grizta kartu su naujienom thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 03 08, 14:50)
Dariausi 12 dpo. rodė I, daugiau nesidariau. Šiandien 16 dpo. ar čia vėlavimas g.gif

na cia matyt nuo organizmo priklauso... pas mane 16dpo jau butu pats tikriausias velavimas ir pridaryta testuku kruva biggrin.gif
gaila, kad tavo pirmasis bandymas nepavyko... verysad.gif labai neliudek ir kilk i kovą neužilgo vėl cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lina27 @ 2007 03 08, 15:41)
Sveikos merginos,

Siandien vaziuodama is palangos i klaipeda ankstyva ryta pievose maciau pirma gandra,kuris jau grizo ir butinai aplankys mus su geros naujienom  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Tai va gandrai grizta kartu su naujienom  thumbup.gif  thumbup.gif


Jau grįžta gandrai, kaip fainai. smile.gif Na tai mums ir po leliuką atneš. ax.gif
Atsakyti