Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zulika @ 2007 03 16, 14:34)
mano nuomonė tokia, jei gyd turi laiko ir kantrybės, niekada žnyplių neprireiks (ši nuomonė įrodyta, prašom nesiginčyti  lotuliukas.gif )

nuo žnyplių skauda  blink.gif taigi negalima sakyt nieko neatsitiks...

o čia man logiškas nukrypimas nuo tiesos... kol neįveda kateterio, tol neišpila turinio, turinys išpilamas tik atsimušus į gimdos dugną (atrodo taip medikai taria), man regis jaučiat tą stuktelėjimą (nu jis silpnas, bet turėtumėt jausti ir tik po to išpila)...
taigi, kad pasiekti gimdos dugną, turi praeina pro gimdos kaklelį, kol pro jį nepraeini, nieks neiko nepila, ir nesitiki, kad nutekės kur reikia...
Veronika, nepasiduok, mes su tavim....  mirksiukas.gif


Ziauriai megstu gincytis, kartais siaip is bjaurumo, dlia sportyvnogo intieriesa lotuliukas.gif
Atsakyti
Citrinuke, Spanguole, Irisiuke1 pirmadienį labai laukiam gerų naujienų 4u.gif
Naugty-me sekmės tau šiandien wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 16, 13:38)
Ziauriai megstu gincytis, kartais siaip is bjaurumo, dlia sportyvnogo intieriesa lotuliukas.gif

o dlia etovo tak mozno... jei jau kalbam užsienietiškai lotuliukas.gif
sportas sveikata lotuliukas.gif kurioj vietoj norisi ginčytis mirksiukas.gif
aš tai turiu tokią teoriją, va ten tai galėtume ginčytis, ale ji mano sumastyta, nežinau kaip įrodyti ir ar aplamai taip gali būti lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 16, 16:03-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 16, 16:03)
Citrinuke, Spanguole, Irisiuke1 pirmadienį labai laukiam gerų naujienų 4u.gif
Naugty-me sekmės tau šiandien wub.gif



Bandysim smile.gif
Bukit pasiruosusios bonka sompano bis.gif arba daug nosiniu asaroms slostyti angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 16, 15:45)
o dlia etovo tak mozno... jei jau kalbam užsienietiškai  lotuliukas.gif
sportas sveikata  lotuliukas.gif kurioj vietoj norisi ginčytis  mirksiukas.gif
aš tai turiu tokią teoriją, va ten tai galėtume ginčytis, ale ji mano sumastyta, nežinau kaip įrodyti ir ar aplamai taip gali būti  lotuliukas.gif

Na tai as ir galvoju, o jeigu vat ims ir atsirems ne igimdos dugna, o i kaklelio uzlinkusia sienele ir galvos, kad jau psio, dugnas, ir paleis visus spirgancius grikius i silta gimdos kaklelio pasauli, ir tada kaip pasiseks, ar i gimda nutekes ar i priesinga puse..... g.gif bigsmile.gif
Nu juk gali taip buti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 16, 15:21)
Na tai as ir galvoju, o jeigu vat ims ir atsirems ne igimdos dugna, o i kaklelio uzlinkusia sienele ir galvos, kad jau psio, dugnas, ir paleis visus spirgancius grikius i silta gimdos kaklelio pasauli, ir tada kaip pasiseks, ar i gimda nutekes ar i priesinga puse..... g.gif  bigsmile.gif
Nu juk gali taip buti  mirksiukas.gif

absurdas, aišku NE... ai bendriau, jei namų salygom šarlatanai darytų, tai čia būtų kaip su abortais doh.gif
gaila, kad nėra kokio veidrodžio su ilgu kotu, kad galėtum pakišti ir pamatyti, ką gyd mato, kai po tave kavirialina... aš netikėjau, bet pasiklausiau, viską papasakojo-parodė, net koks tas kateteris, kiek turi susikišti max, bet juk ne visų atstumas vienodas, todėl pajutus bakst tik sustoja.. o kad praeina gimdos kaklelį, tai man net abejonių nekyla, nematau reikalo net diskutuot su tavim blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 16, 16:36)
absurdas, aišku NE... ai bendriau, jei namų salygom šarlatanai darytų, tai čia būtų kaip su abortais  doh.gif
gaila, kad nėra kokio veidrodžio su ilgu kotu, kad galėtum pakišti ir pamatyti, ką gyd mato, kai po tave kavirialina... aš netikėjau, bet pasiklausiau, viską papasakojo-parodė, net koks tas kateteris, kiek turi susikišti max, bet juk ne visų atstumas vienodas, todėl pajutus bakst tik sustoja.. o kad praeina gimdos kaklelį, tai man net abejonių nekyla, nematau reikalo net diskutuot su tavim  blink.gif


Galim visai nesikalbeti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 16, 15:46)
Galim visai nesikalbeti  tongue.gif

kaip nori, bet gal pati pasidomėk, kas su tavim daroma, arba nekalbėk garsiai ax.gif ar bent parašytum, kad spėlioji-fantazuoji ir tt doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 16, 02:03-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 16, 02:03)
Citrinuke, Spanguole, Irisiuke1 pirmadienį labai laukiam gerų naujienų 4u.gif
Naugty-me sekmės tau šiandien wub.gif


Sveikutes. Nereikes nei pirmadienio laukti. Mane siandien ka tik aplanke mmm verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 03 16, 17:41)
Sveikutes. Nereikes nei pirmadienio laukti. Mane siandien ka tik aplanke mmm verysad.gif


Užjaučiu likimo drauge... verysad.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif as jau po IUI. nereikejo znypliu lotuliukas.gif sunkiai taike, kol itaike, bet pavyko.
tikiu sekme. ax.gif

aciu palaikancioms.

sekmes visoms birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 16, 17:04)
kaip nori, bet gal pati pasidomėk, kas su tavim daroma, arba nekalbėk garsiai  ax.gif ar bent parašytum, kad spėlioji-fantazuoji ir tt  doh.gif


As labai smulkiai issiaiskinu ka man daro ir kaip, o kad as spelioju, kaip galetu buti, jeigu butu, tai matosi is mano pasisakymu.
Tik reikia atidziau skaityti, as gi rasiau, kad megstu gincytis, tame daznai gimsta tiesa. Todel ir kalbu garsiai, cia gi nedraudziama bigsmile.gif
Nebuk pikciurna, as nerasau, kad kaip pasakiau, tai ir gipsas, tik as viena teisi. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 16, 18:01)
lotuliukas.gif  as jau po IUI. nereikejo znypliu  lotuliukas.gif  sunkiai taike, kol itaike, bet pavyko.
tikiu sekme.  ax.gif

aciu palaikancioms.

sekmes visoms  birthday.gif


Spjaunu tris kart per kairi peti, uz sekme drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 16 kovo 2007 - 17:16