Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(naughty-me @ 2007 03 16, 13:12)
mergaites, siandien mano 2 IUI. praeita karta naudojo znypliukes man darant ta procedura. idomu sikart irgi naudos? ar buna taip, kad kartais reikia- kartais ne? truputi prisibijau as tu znypliu...  blush2.gif


Man karta dare su znyplem, kita be ju, nesujaudink, nieko blogo nuo zirkliu nebus, jos tik istempia tiesiai kakleli, kad nebutu uzsirietes ir visas geris nubegtu ten, kur reikia 4u.gif mirksiukas.gif
Tfu tfu tfu, kad pasisektu 4u.gif 4u.gif
Man sian irgi 14CD, bet mes namu salygom bandom blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 16 kovo 2007 - 12:18
QUOTE(simutė @ 2007 03 16, 13:17)
Man karta dare su znyplem, kita be ju, nesujaudink, nieko blogo nuo zirkliu nebus, jos tik istempia tiesiai kakleli, kad nebutu uzsirietes ir visas geris nubegtu ten, kur reikia 4u.gif  mirksiukas.gif
Tfu tfu tfu, kad pasisektu 4u.gif  4u.gif
Man sian irgi 14CD, bet mes namu salygom bandom blush2.gif


4u.gif tikiuos nereikes man ju...
Atsakyti
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 03 16, 10:36]
[quote=dragonfly*,2007 03 16, 11:33]
vakarykštis mano vizitas parodė, kad kiaušidės "sušokusios, pasiruošusios startuoti", gydytoja pradžioj net kontraceptikus pasiūlė,
Nesupratau, ką reiškia sušokusios kiaušidės, pasiruošusios startuoti?
[/quote]

nezinau iš tikro, na bet maždaug paaiškino, kad jei stmuliuosim tai nesustabdysi..
Ten kaip visada konvejeris, tai nieko tiksliai ir nepaaiškino
Papildyta:
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 16, 12:12)
mergaites, siandien mano 2 IUI. praeita karta naudojo znypliukes man darant ta procedura. idomu sikart irgi naudos? ar buna taip, kad kartais reikia- kartais ne? truputi prisibijau as tu znypliu...  blush2.gif


jei užlinkusi gimda, gydytojai rekomenduoja ateiti pilnesne šlapimo pūsle. Nes aš vieną kartą nuėjau į tualetą prieš IUI, tai oi kaip atkentėjau doh.gif
Atsakyti
Tiesiog aš, gali drąsiai mane braukt iš sąrašo, šiandien atėjo mmm... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2007 03 16, 14:49)
jei užlinkusi gimda, gydytojai rekomenduoja ateiti pilnesne šlapimo pūsle. Nes aš vieną kartą nuėjau į tualetą prieš IUI, tai oi kaip atkentėjau  doh.gif


Pas mane uzlinkusi i nugaros puse, visad pries IUI nusislapinu, bet jokio skausmo nejauciu. U daro visad labai atsargiai, ir klausia ar neskauda blush2.gif

QUOTE(Veronika @ 2007 03 16, 14:53)
Tiesiog aš, gali drąsiai mane braukt iš sąrašo, šiandien atėjo mmm... verysad.gif


Gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 16, 13:53)
Tiesiog aš, gali drąsiai mane braukt iš sąrašo, šiandien atėjo mmm... verysad.gif



gaila, labai gaila
Atsakyti
wub.gif
QUOTE(Veronika @ 2007 03 16, 12:53)
Tiesiog aš, gali drąsiai mane braukt iš sąrašo, šiandien atėjo mmm... verysad.gif

console.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 16, 12:53)
šiandien atėjo mmm... verysad.gif



verysad.gif Gaila....
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 16, 13:53)
Tiesiog aš, gali drąsiai mane braukt iš sąrašo, šiandien atėjo mmm... verysad.gif



Veronika, pailsėk, palepink save. O po poilsio nuspręsite ką toliau daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 16, 13:53)
Tiesiog aš, gali drąsiai mane braukt iš sąrašo, šiandien atėjo mmm... verysad.gif


Ne, nu b...., nesikeikus, kas cia po velniu darosi, kazkos totalinis normaliu zmoniu nevaisingumas . Narkomanes viena po kito gimdo ir meto, vaikai gimsta su "lomkem" nuo narkotiku, o cia visko atsisakome, kad tik geriau butu ir va tau spyga.
Kur tas sv.Petras ziuri jo majo. jau nervai nelaiko........ mad.gif poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 03 16, 14:14)



smile.gif+2007 03 16, 14:17-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 16, 14:17)
gaila, labai gaila



QUOTE(Trusty @ 2007 03 16, 14:21)



QUOTE(Svetucia @ 2007 03 16, 14:23)
verysad.gif Gaila....


Ačiū jums, merginos už palaikymą. wub.gif
Labiausiai nuliūdo mano vyras. verysad.gif Bet reikia eiti pirmyn.
Daugiau Lietuvoje turbūt nieko nedarysime.Ką tik mano vyras kalbėjo su savo šeimos gydytoju Italijoje, tai šis labai nustebo, kad kai jis sirgo prostatos uždegimu, man nebuvo skirtas gydymas.O juks per smileysex.gif savo bakterijas galėjo užkrėsti ir man.
Dabar turim kitų planų, o paskui galvosime ką daryti. unsure.gif
Atsakyti
mano nuomonė tokia, jei gyd turi laiko ir kantrybės, niekada žnyplių neprireiks (ši nuomonė įrodyta, prašom nesiginčyti lotuliukas.gif )
QUOTE(simutė @ 2007 03 16, 12:17)
Man karta dare su znyplem, kita be ju, nesujaudink, nieko blogo nuo zirkliu nebus, jos tik istempia tiesiai kakleli, kad nebutu uzsirietes ir visas geris nubegtu ten, kur reikia 4u.gif  mirksiukas.gifTfu tfu tfu, kad pasisektu 4u.gif  4u.gif
Man sian irgi 14CD, bet mes namu salygom bandom blush2.gif

nuo žnyplių skauda blink.gif taigi negalima sakyt nieko neatsitiks...

o čia man logiškas nukrypimas nuo tiesos... kol neįveda kateterio, tol neišpila turinio, turinys išpilamas tik atsimušus į gimdos dugną (atrodo taip medikai taria), man regis jaučiat tą stuktelėjimą (nu jis silpnas, bet turėtumėt jausti ir tik po to išpila)...
taigi, kad pasiekti gimdos dugną, turi praeina pro gimdos kaklelį, kol pro jį nepraeini, nieks neiko nepila, ir nesitiki, kad nutekės kur reikia...
Veronika, nepasiduok, mes su tavim.... mirksiukas.gif
Atsakyti