Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Labas rytas visoms 4u.gif

As kai tik pradejau bandyti pastoti, pradejau pastebeti kiekviena nesciaja ir skaiciuoti kiekviena gimusi vaika. O pavasaris su graziai atrodanciom nestuke.gif ir vezimukais nuotaikos nekelia unsure.gif , tik dar karta suduria sirdele del savu nesekmiu verysad.gif

Cia toki straipsniuka apie Maskva radau. Lietuvai dar yra kur tobuleti.
http://www_topnews_r...ws_id_9708.html
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 03 16, 09:06)
Cia toki straipsniuka apie Maskva radau. Lietuvai dar yra kur tobuleti.
http://www_topnews_r...ws_id_9708.html



Sekasi gi kai kam.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetucia: 16 kovo 2007 - 09:47
Sveikos!
Gal galit parasyti kiek kainuoja IUI su visais vaistais?
1. Spermograma istirimui - 150
2. konsultacija (kurios metu israso vaistus stimuliuotis) - 100
3. stimuliacija - ?
4. 2-3 echoskopijos (kaip auga folikulai) - 80*3=240
5. IUI - 450
Ar viska taip surasiau? O ar reikia moketi uz tai kad paruos sperma pries pat IUI, ar tai jau iskaiciuota i IUI kaina (450)?
Atsakyti
QUOTE(olcia @ 2007 03 16, 09:39)
Sveikos!
Gal galit parasyti kiek kainuoja IUI su visais vaistais?
1. Spermograma istirimui - 150
2. konsultacija (kurios metu israso vaistus stimuliuotis) - 100
3. stimuliacija - ?
4. 2-3 echoskopijos (kaip auga folikulai) - 80*3=240
5. IUI - 450
Ar viska taip surasiau? O ar reikia moketi uz tai kad paruos sperma pries pat IUI, ar tai jau iskaiciuota i IUI kaina (450)?


viskas i 450 iskaiciuota


3. priklauso nuo parinktos schemos, kiekvienai skirtingai, cia jau tiksliai niekas nepasakys paparsatai nuo 700 prasideda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 16 kovo 2007 - 09:56
QUOTE(olcia @ 2007 03 16, 10:39)
Sveikos!
Gal galit parasyti kiek kainuoja IUI su visais vaistais?
1. Spermograma istirimui - 150
2. konsultacija (kurios metu israso vaistus stimuliuotis) - 100
3. stimuliacija - ?
4. 2-3 echoskopijos (kaip auga folikulai) - 80*3=240
5. IUI - 450
Ar viska taip surasiau? O ar reikia moketi uz tai kad paruos sperma pries pat IUI, ar tai jau iskaiciuota i IUI kaina (450)?



Olcia, spermogramos prieš kiekvieną IUI darytis nereikia, pirmoji konsultacija pas gydytoją kainuoja 100 litų (turiu omeny VK) stimuliuojanciu vaistu kaina priklauso konkrecčiai nuo to, kokiais būsi stimuliuojama, man pakankanka ir 1 echo pasižiūrėti kaip auga folikulai, pati IUi procedūra vk kainuoja 450 litų, spermos paruošimas į IUI kainą įeina.
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 03 16, 09:55)
viskas i 450 iskaiciuota
3. priklauso nuo parinktos schemos, kiekvienai skirtingai, cia jau tiksliai niekas nepasakys paparsatai nuo 700 prasideda


oi atsiprasau apsimelavau, ta kaina visos IUI su konsultacijom stimuliacijom, o ne tik stimuliacijos blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 15, 14:52-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 15, 14:52)
Merginos, kurios darosi vieną iš po kito IUI, ir daugiau nei 2 kartą : siūlau jums pailsėti. Taip sakau todėl, kad aš pati tik po 6 mėnesių pertraukos dariausi 4 IUI, o penktą IUI darysiuosi po 2 mėn. pertraukos. Patikėkit, ir 2 mėn. praėjus aš vėl pilna noro darytis IUI, ar net IVF, esu pilna vilties ir įkvėpimo. Taigi manau, iš tikro galite kelis mėnesius pailsėti ir palepinti save 4u.gif


Labas rytas 4u.gif
vakarykštis mano vizitas parodė, kad kiaušidės "sušokusios, pasiruošusios startuoti", gydytoja pradžioj net kontraceptikus pasiūlė, bet aš jų kaip velnias kryžiaus bijau, tai darom pertraukėlę, kaip tik sutaps su atostogomis, bent jau pasideginsiu ir alkoholio pagersiu rolleyes.gif

Visiškai pritariu tiesiog ašsmile.gif , kad reikia padaryt kažkokius tarpus tarp "planavimų". Man po 2 IUI buvo labai liūdna, o per pertraukėlę ir aplankė stebukliukas... o dabar vėl 2 iš eilės ir vėl labai sunku... jei nereikėtų vartot tų bjaurybių mažinančių prolaktina daryčiau ir ilgesnę pertrauką, o dabar matyt tik vieną ciklą praleisiu. Liko dar 2 IUI... jei bus nesėkmingos tai būsim priversti "atsipalaiduoti" ir laukti stebuklo.

Sėkmės visoms ir stiprybės, nors labai sunku dabar matyti visur nestuke.gif
Atsakyti
[quote=dragonfly*,2007 03 16, 11:33]
vakarykštis mano vizitas parodė, kad kiaušidės "sušokusios, pasiruošusios startuoti", gydytoja pradžioj net kontraceptikus pasiūlė,




Nesupratau, ką reiškia sušokusios kiaušidės, pasiruošusios startuoti?
Atsakyti
Ok aciu!
Ti man irgi U pasake kad kaina priklauso nuo vaistu. Geresni yra brangesni. paprasiau pasakyti kiek stimuliacija kainuos su geresniais vaistais tai pasake kad apie 600 (tik vaistai). Bet ka tas "geresni" reiskia tai jau nesigilinau, nes vistiek nesuprantu (man tai bus 1 IUI).

O dar noriu paklausti, ar visos darotes IUI VK? Gal kas pas Bogdanskiene buvo? Kaip ten yra?
Atsakyti
QUOTE(olcia @ 2007 03 16, 11:37)
Ok aciu!
Ti man irgi U pasake kad kaina priklauso nuo vaistu. Geresni yra brangesni. paprasiau pasakyti kiek stimuliacija kainuos su geresniais vaistais tai pasake kad apie 600 (tik vaistai). Bet ka tas "geresni" reiskia tai jau nesigilinau, nes vistiek nesuprantu (man tai bus 1 IUI).

O dar noriu paklausti, ar visos darotes IUI VK? Gal kas pas Bogdanskiene buvo? Kaip ten yra?



Olcia, nebijok mūsų klausti, stimuliuoti galima su:
1. vien colstybeigitu (jo dezute kainuoja apie 60 litų) dėžutės užtenka, dar gali ir likti tablečių.
2. vien Gonaliu jis brangesnis nei colstebeigitas, jo viena ampulė kainuoja 75 ml. kiekio apie 82 litus), jų gali prireikti nuo 3 iki 8 vnt.
3. galima stimuliuoti kombinuotai colstybeigitas + gonalis
Tiesa, dar gali prireikti sprogdinančių vaistukų ir dufastono, tai jie irgi kainuoja 4u.gif
Atsakyti
vienos darosi VK, kitos pas Bogdanskiene, trecios Eugenijos klinikoj, ketvirtos naujoj toj baltijos amerikos klinikoj...kiekvienas renkasi kur jam tinka ir patinka smile.gif

IUI visur yra atliekama

QUOTE(olcia @ 2007 03 16, 11:37)
O dar noriu paklausti, ar visos darotes IUI VK? Gal kas pas Bogdanskiene buvo? Kaip ten yra?

Atsakyti
mergaites, siandien mano 2 IUI. praeita karta naudojo znypliukes man darant ta procedura. idomu sikart irgi naudos? ar buna taip, kad kartais reikia- kartais ne? truputi prisibijau as tu znypliu... blush2.gif
Atsakyti