Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Vakar pirmai konsultacijai buvau pas U. Man ji patiko. Mano vyrui nelabai. Davė iš karto pagert tabletkų, nes pagal hormonų tyrimų rezultatus pas mane yra vyriškų hormonų per daug (savo kortelę "pasiskolinau" iš poliklinikos kur lankiausi pas K.) nor K. žinojo šį faktą, bet nieko neskyrė per visą pas jį gydymosi laikotarpį g.gif . Dar žvakučių "gavau", nes kažkokių tai bjaurybių rado ir kitą ciklą pradedu stimuliuotis Gonal'iu nuo 3 c.d. 6-tai IUI. Labai patenkinta pirmuoju apsilankymu VK ir iš vis patenkinta, kad vėl ledai juda...
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 03 15, 16:23)
Vakar pirmai konsultacijai buvau pas U. Man ji patiko. Mano vyrui nelabai. Davė iš karto pagert tabletkų, nes pagal hormonų tyrimų rezultatus pas mane yra vyriškų hormonų per daug (savo kortelę "pasiskolinau" iš poliklinikos kur lankiausi pas K.) nor K. žinojo šį faktą, bet nieko neskyrė per visą pas jį gydymosi laikotarpį  g.gif . Dar žvakučių "gavau", nes kažkokių tai bjaurybių rado ir kitą ciklą pradedu stimuliuotis Gonal'iu nuo 3 c.d. 6-tai IUI. Labai patenkinta pirmuoju apsilankymu VK ir iš vis patenkinta, kad vėl ledai juda...



Musmiryte, džiaugiuosi, kad ledai pajudėjo iš vietos 4u.gif , o nesiūlė IVF, ar tu pati dar nori IUI pabandyti pas U.?
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 03 15, 16:23)
Vakar pirmai konsultacijai buvau pas U. Man ji patiko. Mano vyrui nelabai. Davė iš karto pagert tabletkų, nes pagal hormonų tyrimų rezultatus pas mane yra vyriškų hormonų per daug (savo kortelę "pasiskolinau" iš poliklinikos kur lankiausi pas K.) nor K. žinojo šį faktą, bet nieko neskyrė per visą pas jį gydymosi laikotarpį  g.gif . Dar žvakučių "gavau", nes kažkokių tai bjaurybių rado ir kitą ciklą pradedu stimuliuotis Gonal'iu nuo 3 c.d. 6-tai IUI. Labai patenkinta pirmuoju apsilankymu VK ir iš vis patenkinta, kad vėl ledai juda...


O kokios ten tabletkos, nes man tai ri aktualu ir niekas to neskyrė g.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 15, 16:29-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 15, 16:29)
Musmiryte, džiaugiuosi, kad ledai pajudėjo iš vietos 4u.gif , o nesiūlė IVF, ar tu pati dar nori IUI pabandyti pas U.?


Aš dar pati noriu pabandyti IUI. Noriu, kad pati U. matytų kaip auga folikulai, kad jau prireikus IVF būtų nors kiek U. aišku kaip pas mane reaguoja kiaušidės.
Papildyta:
QUOTE(Šarūniukė @ 2007 03 15, 16:36)
O kokios ten tabletkos, nes man tai ri aktualu ir niekas to neskyrė g.gif


Pavadinimio neprisimenu, bet pagal aprašymą skirtos diabetikams berods, bet U sakė, kad jos tinka ir vyriškų hormonų sureguliavimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmiryte: 15 kovo 2007 - 15:47
QUOTE(Akva @ 2007 03 15, 15:27)
Privalo buti! Bus jums visoms. Tiesiog atsipalaiduokite siek tiek, pastovus galvojimas ir parkes tik nervus gadina... ax.gif

Aciu uz palinkejimus, tik soriux, bet man is karto toks klausimas pasistojo, kiek paciai teko metu planuot ir stengtis kad PAGALIAU pataptum nestuke.gif matai, jei neesi isgyvenusi to, ka mes cia patiriam po n metu nesekmiu, tai darosi svarbus visi imanomi ir neimanomi organizmo pojuciai, reakcijos ir t.t. o pasakyt - ATSIPALAIDUOKIT ir gausis - tikrai neuztenka...

smile.gif+2007 03 15, 16:13-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 15, 16:13)
Man pavasaris labai patinka, bet kai išlenda visos  nestuke.gif  ir vežimukai į lauką, nors kauk verysad.gif  verysad.gif , nebenoriu, pamenu praitą pavasarį sakiau, kad tokiu metu tikrai būsiu  nestuke.gif , deja, deja...
Kas čia dabar užėjo  unsure.gif

joooo ir man akis bado tie pilvai ir vezimai verysad.gif
bet kai ne kas sako, kad mums tereikia ATSIPALAIDUOT lotuliukas.gif sotus alkano neuzjaucia...

QUOTE(Musmiryte @ 2007 03 15, 16:23)
Vakar pirmai konsultacijai buvau pas U. Man ji patiko. Mano vyrui nelabai.  ir kitą ciklą pradedu stimuliuotis Gonal'iu nuo 3 c.d. 6-tai IUI. Labai patenkinta pirmuoju apsilankymu VK ir iš vis patenkinta, kad vėl ledai juda...

sveikinu 4u.gif o kada startas? kodel vyrui nepatiko U?
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 03 15, 16:46)
Aš dar pati noriu pabandyti IUI. Noriu, kad pati U. matytų kaip auga folikulai, kad jau prireikus IVF būtų nors kiek U. aišku kaip pas mane reaguoja kiaušidės.
Papildyta:
Pavadinimio neprisimenu, bet pagal aprašymą skirtos diabetikams berods, bet U sakė, kad jos tinka ir vyriškų hormonų sureguliavimui.

Tai greiciausiai apie metformina kalbat smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 15, 15:13-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 15, 15:13)
Man pavasaris labai patinka, bet kai išlenda visos  nestuke.gif  ir vežimukai į lauką, nors kauk verysad.gif  verysad.gif , nebenoriu, pamenu praitą pavasarį sakiau, kad tokiu metu tikrai būsiu  nestuke.gif , deja, deja...
Kas čia dabar užėjo  unsure.gif

As ir nemegstu pavasario tik del to,bet to jau toks gyvenimas.Juk visu nestuke.gif neisvesime i kita planeta biggrin.gif
O tu mergyte esi stirpi ,zinau tai thumbup.gif wub.gif
SEKU TAVE wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 15, 17:42)
Aciu uz palinkejimus, tik soriux, bet man is karto toks klausimas pasistojo, kiek paciai teko metu planuot ir stengtis kad PAGALIAU pataptum 

Stengemes 5 metus, is ju 2 metus su daktaru pagalba: tyrimai, operacija, 5 IUI ...
Buvo ir tokiu dienu, kai aplinkui visi sake, kad man "nelemta", kad reiktu isivaikinti. Buvau viena likusi su diiideliu noru pagimdyti leliuka. Net vyras nebetikejo. Del to kai pamaciau dvi juosteles teste, vyras pasake, kad turbut sampano burbuliukai suveike, mat is vakaro sampana gerus buvau ax.gif
Kitaip i sita skyreli nelisciau. Dristu komentuot tik del to, kad labai puikiai jus suprantu.

Mergaites, atsipalaidavimui isgerkit sampano, vyno ar siaip kokio brendzio. Alkoholio kiekis turi priklausyti nuo jusu isitempimo lygio. Juk kodel pijokai turi daug vaiku? Prigeria gerai ir "bando naturaliai" doh.gif biggrin.gif Svarbu, kad vyras blaivas butu, nes jei abu gerai ikalsit, tai nebus nieko, tik saldus miegas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Veronika,2007 03 12, 15:50]
Sveikutės. 4u.gif

Labai laukiame žinių iš Tautės ir Agnilt. ax.gif

Sveikos merginos, labai pasilgau musu pasnekesiu ir jusu palaikymo smile.gif

Labai gaila, bet antroji IUI nepavyko, ko labai tikejau? Susirgau gripu temp turejau 39.5 prisigeriau visokiu vaistu , gal ir tai turejo itakos?
O si men. bandem naturaliai, nes abu su vyru labai sirgom ir gyd. patare padaryti pertrauka ir atsigauti nuo vaistu doziu.

Jeigu nepavyks tai manau trecia IUI darysiu balandi?

P.s buvau truputi isvykus tai neturejau galimybes prie interneto prieiti.
Dabar manau dalyvausiu pasnekiuose.Visoms sekmes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 15, 14:38)
o tai 11 d po O jau tau rodydavo  nestuke.gif ?

Man ir 12diena po IUI nerodė biggrin.gif Paskui bandžiau tiktai15 ir tai buvo nevienodo ryškumo.Maždaug 20d pradėjau jaustis taip lyg pilvukas būtų ko prikišta,atrodo akmenukas pilvo apačioj įdėtas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2007 03 15, 18:58)
Tai greiciausiai apie metformina kalbat  smile.gif


Aha, Metforminas namie pžiūrėjau. Žiūrėsim ką duos tos tabletkos.
Papildyta:
QUOTE(Spanguole @ 2007 03 15, 18:42)
sveikinu  4u.gif  o kada startas? kodel vyrui nepatiko U?


Startas kitą ciklą - balandžio mėn. Vyrui nepatiko, nes jam pasirodė U mažai kalbanti, o jis paplepėt bais mėgsta biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Labs ryts


Klausykit, kas čia šiandien per oras ar mėnulis, ar diena, nuo pat ryto galvą skauda, o gal čia nuo vakarykščio vyno g.gif , nors nedaug jo išgėriau biggrin.gif Beja ir kiti darbuotojai skundžiasi bloga savijauta schmoll.gif
Saulės, saulės, saulės biggrin.gif
Veronika, kaip tu laikaisi?
Melon, gal pas tave kokių naujienų yra?

Atsakyti