Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Spanguole @ 2007 03 15, 12:30)
tai faktas, kad kol kas testuotis - tai metyti babkes i balą  cool.gif 


Man testai niekada nemalavo-ir su nestuke.gif ir be.
Atsakyti
Tiesiog aš:, norec pasisakyti blush2.gif O buna taip, atsikeli ryte ir jauti, kad verkiant reikia pasidaryti nestumo testa. Negali niekam paaiskinti kodel ji darei, kelinta diena po IUI ar "namu salygu", tiesiog eini ir darai. biggrin.gif
As po IUI dariausi testa 10 diena. Be sansu man dvi savaites islaukti buvo. Net nepagalvojau, kad gali buti per anksti. Pasidariau ir tiek. Viskas buvo ok. Su sunum buvo tas pats. Nebeuzsirasinedavau kada buvo paskutines mm, datos neatsiminiau kada ir turetu jos prasideti. Nei is sio nei is to pasidariau testa... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva: 15 kovo 2007 - 14:22
QUOTE(Akva @ 2007 03 15, 15:21)
Tiesiog aš:, norec pasisakyti  blush2.gif O buna taip, atsikeli ryte ir jauti, kad verkiant reikia pasidaryti nestumo testa. Negali niekam paaiskinti kodel ji darei, kelinta diena po IUI ar "namu salygu", tiesiog eini ir darai.  biggrin.gif 
As po IUI dariausi testa 10 diena. Be sansu man dvi savaites islaukti buvo. Net nepagalvojau, kad gali buti per anksti. Pasidariau ir tiek. Viskas buvo ok. Su sunum buvo tas pats. Nebeuzsirasinedavau kada buvo paskutines mm, datos neatsiminiau kada ir turetu jos prasideti. Nei is sio nei is to pasidariau testa... ax.gif



Akva, jeckau jeckau, kaip aš norėčiau kada tai pajausti, nestradalinti dėl pojūčių, nematuoti BT, o tiesiog pajausti, kad man pasisekė smile.gif 4u.gif
Tikuosi, kad taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog as, butinai ir tau taip bus. Privalo buti! Bus jums visoms. Tiesiog atsipalaiduokite siek tiek, pastovus galvojimas ir parkes tik nervus gadina... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 15, 15:14)
Man testai niekada nemalavo-ir su  nestuke.gif  ir be.

o tai 11 d po O jau tau rodydavo nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2007 03 15, 15:27)
Tiesiog as, butinai ir tau taip bus. Privalo buti! Bus jums visoms. Tiesiog atsipalaiduokite siek tiek, pastovus galvojimas ir parkes tik nervus gadina... ax.gif


jo cia tai tiesa turbut. as ne karta girdejau, kad kai mete planuot tai ir pastojo. nuimi ta gruza nuo galvos ir ziurek pasiseka ax.gif man MB net uzdraude SM forume lankytis, sako, kad mane blogai veikia, nes juk isijauti ir liudi kai kam nesiseka ir dziaugiesi. kai paklausia menes kas naujo? imu pasakoti kaip cia jums kas sekasi ir nesiseka, o po to susigaudau, kad klause kaip man sekasi o ne viso pasaulio moterims kurios bando susilaukti leliuku. taigi nuimti ta itampa del nesekmiu taip reiketu g.gif
Atsakyti
Labai tesingai Akva parase thumbup.gif
Atsakyti
Na aš irgi daugiau negaliu pagalvoti apie kitas IUI. schmoll.gif Nutariau, kad tuos pinigus, kuriuos dabar išleisčiau gonaliui, ovitreliui, IUI, išleisiu kokiai maloniai procedūrai-pvz., kokiam anticeliulitiniam masažui.Pavargau.Noriu atsipalaiduoti. smile.gif
Atsakyti
Merginos, kurios darosi vieną iš po kito IUI, ir daugiau nei 2 kartą : siūlau jums pailsėti. Taip sakau todėl, kad aš pati tik po 6 mėnesių pertraukos dariausi 4 IUI, o penktą IUI darysiuosi po 2 mėn. pertraukos. Patikėkit, ir 2 mėn. praėjus aš vėl pilna noro darytis IUI, ar net IVF, esu pilna vilties ir įkvėpimo. Taigi manau, iš tikro galite kelis mėnesius pailsėti ir palepinti save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 15, 14:47)
Na aš irgi daugiau negaliu pagalvoti apie kitas IUI. schmoll.gif Nutariau, kad tuos pinigus, kuriuos dabar išleisčiau gonaliui, ovitreliui, IUI, išleisiu kokiai maloniai procedūrai-pvz., kokiam anticeliulitiniam masažui.Pavargau.Noriu atsipalaiduoti. smile.gif


Ir teisingai padarysi 4u.gif , atsigauk, o svarbiausia tuo metu negalvok apie jokias IUI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 15, 16:09)
Ir teisingai padarysi  4u.gif , atsigauk, o svarbiausia tuo metu negalvok apie jokias IUI  mirksiukas.gif


Tikrai negalvosiu.Ir aplamai pradėjau abejoti šiuo metodu, nepykit, kurios pastojot IUI pagalba.Turbūt daugiau IUI ir nedarysiu. g.gif
Atsakyti
Man pavasaris labai patinka, bet kai išlenda visos nestuke.gif ir vežimukai į lauką, nors kauk verysad.gif verysad.gif , nebenoriu, pamenu praitą pavasarį sakiau, kad tokiu metu tikrai būsiu nestuke.gif , deja, deja...
Kas čia dabar užėjo unsure.gif
Atsakyti