Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

tai faktas, kad kol kas testuotis - tai metyti babkes i balą cool.gif reikia apsišarvuoti akntrybe iki pirmadienio... tai taip ir tariames grizti čia su vienokiom ar kitokiom naujienom pirmadieni drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu namie dar 5 tabletes clostilbegyto mielai jas padovanociau, jei kam reikia parasykite man. Idesiu per autobusu siuntu tarnyba ar dar koki buda sugalvosim
Atsakyti
QUOTE(Smikute @ 2007 03 15, 11:48)
Sveikos merginos, turiu namie dar 5 tabletes clostilbegyto mielai jas padovanociau, jei kam reikia parasykite man. Idesiu per autobusu siuntu tarnyba ar dar koki buda sugalvosim


o tau ju nereikia kodel?
gal jau nestuke.gif
ar vel as ka nors prazioplinau kokia nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 03 15, 13:03)
o tau ju nereikia kodel?
gal jau  nestuke.gif
ar vel as ka nors prazioplinau kokia  nestuke.gif

Neatsimenu kuriame IUI skyrelyje as rasiau, kad jau nestuke.gif Dabar man baigiasi 13 savaite. Tik tos clostilbegyt tabletes man nepadejo, mes padarem viska namu salygomis lotuliukas.gif Linkiu ir jums to paties mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smikute @ 2007 03 15, 12:46)
Neatsimenu kuriame IUI skyrelyje as rasiau, kad jau nestuke.gif Dabar man baigiasi 13 savaite. Tik tos clostilbegyt tabletes man nepadejo, mes padarem viska namu salygomis lotuliukas.gif Linkiu ir jums to paties mirksiukas.gif


4u.gif sveikinu, o kur blyn as tuo metu buvau doh.gif
nu ir trumpa mano atmintis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Smikute @ 2007 03 15, 13:46)
Neatsimenu kuriame IUI skyrelyje as rasiau, kad jau nestuke.gif Dabar man baigiasi 13 savaite. Tik tos clostilbegyt tabletes man nepadejo, mes padarem viska namu salygomis lotuliukas.gif Linkiu ir jums to paties mirksiukas.gif



na, čia tai geras thumbup.gif thumbup.gif , nieko ir aš nežinojau, sveikinimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smikute @ 2007 03 15, 13:46)
Neatsimenu kuriame IUI skyrelyje as rasiau, kad jau nestuke.gif Dabar man baigiasi 13 savaite. Tik tos clostilbegyt tabletes man nepadejo, mes padarem viska namu salygomis lotuliukas.gif Linkiu ir jums to paties mirksiukas.gif


blink.gif blink.gif Nu tikrai kasdien skaitau IUI ir prazioplinau naujienas doh.gif
Dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif , o gal galima placiau ta istorija "namu salygu" paskaityti blush2.gif kaip ten viskas buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smikute @ 2007 03 15, 12:46)
Neatsimenu kuriame IUI skyrelyje as rasiau, kad jau nestuke.gif Dabar man baigiasi 13 savaite. Tik tos clostilbegyt tabletes man nepadejo, mes padarem viska namu salygomis lotuliukas.gif Linkiu ir jums to paties mirksiukas.gif

nesupratau, tavo parašas, kad esi 4 dienos iki O g.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 15, 14:34)
nesupratau, tavo parašas, kad esi 4 dienos iki O  g.gif

KAdangi seniai cia lankiausi, tai dabar as pati savo paraso nematau ir nepakoregavau.
Atsakyti
QUOTE(Smikute @ 2007 03 15, 14:55)
KAdangi seniai cia lankiausi, tai dabar as pati savo paraso nematau ir nepakoregavau.


Aš taip pat nematau tavo parašo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 15, 14:25)
blink.gif  blink.gif Nu tikrai kasdien skaitau IUI ir prazioplinau naujienas doh.gif
Dideliausi sveikinimai 4u.gif  4u.gif , o gal galima placiau ta istorija "namu salygu" paskaityti blush2.gif kaip ten viskas buvo ax.gif

Musu nevaisingumo "stazas" buvo 3 metai. Pasidarem visokiausius reikalingus tyrimus, bet kaip ir nerado problemu. Tada dariausi 1 IUI - nieko, po to turejau darytis antra, bet vyras isvyko i uzsieni. Po to spjoviau i visokias itampas, nervus, kai sulaukiu menesiniu ir pan. o sausio menesi pasidariau testuka, nes itariau, kad kazkas ne taip parode 1 ryskia, o kita vos vos imatoma juostele, po poros dienu pakartojau ir matesi 2 ryskios juosteles ir stai rezultatas nestuke.gif
Atsakyti
o sausio menesi pasidariau testuka, nes itariau, kad kazkas ne taip parode 1 ryskia, o kita vos vos imatoma juostele, po poros dienu pakartojau ir matesi 2 ryskios juosteles ir stai rezultatas nestuke.gif
[/quote]



Smikute, vat ne viena moteris sako, kad pajuto kažką tokio, tipo, kad ne viena... ką tu tokio pajutai, ko nejautei būdama ne nėščia smile.gif ?
Atsakyti