Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Veronika @ 2007 03 15, 09:38)
Kadangi per šią IUI nesileidau nei Ovitrelle, nei Pregnyl, tai skaičiau, kad galima diena anksčiau atlikti testą.Ir ką gi-mano testas neigiamas...Kaip visada. cray.gif


Pala, pala, o kiek dienu po IUI, atrodo 11 g.gif , nu gal dar ankstoka, nes ir naturaliame cikle anksciau, kaip 14DPO, nereiktu skubeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 15, 09:38)
Kadangi per šią IUI nesileidau nei Ovitrelle, nei Pregnyl, tai skaičiau, kad galima diena anksčiau atlikti testą.Ir ką gi-mano testas neigiamas...Kaip visada. cray.gif


Testai dažnai meluoja, kol nėra mm - neverk iš anskto 4u.gif
Atsakyti
Na kol dar nėra mmm, tai gal dar vilties yra, nors ir nedaug. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 15, 09:47)
Na kol dar nėra mmm, tai gal dar vilties yra, nors ir nedaug. verysad.gif


Greit baigiam verkslenti, nono.gif dar pabaiga neaiski, o kaip pojuciai, ar ka nors jauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 15, 09:47)
Na kol dar nėra mmm, tai gal dar vilties yra, nors ir nedaug. verysad.gif



Veronika, ryškiai paskubėjai schmoll.gif , nesinervuok iš anksto.
Spanguole, kaip tavo savijauta, ar jauti ką nors neįprasto, gal šis kartas ypatingesnis??
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 15, 09:53)
Greit baigiam verkslenti,  nono.gif  dar pabaiga neaiski, o kaip pojuciai, ar ka nors jauti  g.gif


Kad kažko tai ypatingo nejaučiu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 15, 09:55)
Kad kažko tai ypatingo nejaučiu. unsure.gif

Nei papukai, nei pilvukas neskauda g.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 15, 09:57)
Nei papukai, nei pilvukas neskauda g.gif


Pilvuką truputį paskaudena kaip prieš mmm.
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 14, 14:31)
tu po IUI ? nenusimink... net jei ateis mmm. naujas startas ir nauja viltis. zinau, kad sunku. bet reikia tiketi. susikaupti ir nustumti i sali visa neigiama nuotaika. pas kokia tu gyd?


Ahhhhhhh, schmoll.gif nu jau siandien tos mm, kazkokios idomios ir pasirode, tai jau ry net nereiks vaziuoti kraujo tyrima darytis, bet va kaip ryt pas gydytoja pakliuti, reik siandien bandyt i registratura skambintis, gal i darbo pabaiga ir priims, nes antradieni jau kaip ir per velu (bus 6 c.d.). Mano gydytoja J. Sal....., nu supratai, o tu pas ka IUI daraisi?
Beje linkiu tau dideliausios sekmes 4u.gif drinks_cheers.gif

o tai ar kas zinot kaip reikaliukai su Agnilt ir Taute, jos juk uz mane gerokai anksciau IUI daresi, nejau vasario men. tik viena Fibi bus pastverusi savo laime????? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linlei: 15 kovo 2007 - 09:56
QUOTE(linlei @ 2007 03 15, 10:52)
Ahhhhhhh, schmoll.gif  nu jau siandien tos mm, kazkokios idomios ir pasirode, tai jau ry net nereiks vaziuoti kraujo tyrima darytis, bet va kaip ryt pas gydytoja pakliuti, reik siandien bandyt i registratura skambintis, gal i darbo pabaiga ir priims, nes antradieni jau kaip ir per velu (bus 6 c.d.). Mano gydytoja J. Sal....., nu supratai, o tu pas ka IUI daraisi?
Beje linkiu tau dideliausios sekmes 4u.gif  drinks_cheers.gif



mano gyd taip pat J. S. 4u.gif man jinai super. pas ja ir darysiu rytoj savo 2 IUI.

o tu butinai bandyk pakliuti rytoj. skambink ir prasyk, turetu rasti koki tarpeli. butinai pasakyk, kad del stimuliacijos, nes kitaip maivysis, kad nera vietos.
Atsakyti
smile.gif+2007 03 15, 09:53-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 03 15, 09:53)
Veronika, ryškiai paskubėjai schmoll.gif , nesinervuok iš anksto.
Spanguole, kaip tavo savijauta, ar jauti ką nors neįprasto, gal šis kartas ypatingesnis??

Nuuu Veronika tu duodi - 11d po IUI jau nekantrauji tongue.gif laikykis dar ir nenusimink lavbai dar tikrai labai anksti...
oij kaip noretusi, kas sis 'gonalinis' kartas butu ypatingesnis... Man aisku irgi knieti nupusti dulkes nuo testuko ir kuo greiciau ji pasidaryti lotuliukas.gif bet kaip visada pradzioje kamuoju save su BT matavimu cool.gif na kol kas tai neatrodo optimistikai po IUI buvo 36.9, o va vakar ir siandien 36.7, man taip is anksto pries mmm nekrisdavo , o mm tik koki pirmadieni g.gif tai prisiskaiciau vakar tokiu teoriju, kad buna "implantation temperature dip" kas trunka labai trumpai tai ir prisitaikiau sau, kad linksmiau gyvent butu rolleyes.gif et zodziu, jei jau ateitu tos nelabosios tai mesiu viska menesiui ir eisiu protiniu dantu traukti biggrin.gif - seniai jau tokia minti audžiu tik vis tas "nėštumas" trukdo
Atsakyti
Sveikutes. Teisiog kantrybe reikia pasikaustyti. smile.gif Nors tai yra labai sunku. Bet as tai dar pakentesiu, nedaug iki pirmadienio liko. smile.gif Kaip manai spanguole? ax.gif Ar istverim iki pirmadienio?
Atsakyti