Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos merginos, 4u.gif
Noriu paklausti, man pirmą kartą stimuliavo tik su gonaliu, bet po IUI jaučiuosi kaip pripūstas balionas blink.gif
Ar tai normalu?

naughty-me 4u.gif sėkmės startuojant thumbup.gif
Atsakyti
aciu merginos uz gerus zodzius.
jus tik paziurekit kas uz lango darosi. bunda gamta, saule islindus ( bent jau klp) lotuliukas.gif
man atrodo, reikia tiketi ir tiketis. turi buti viskas gerai visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 14, 13:42)
aciu merginos uz gerus zodzius. 
jus tik paziurekit kas uz lango darosi. bunda gamta, saule islindus ( bent jau klp)  lotuliukas.gif
man atrodo, reikia tiketi ir tiketis. turi buti viskas gerai visoms  4u.gif


Nu jo, labai uz lango grazu, netik Klaipedoj, bet ir jos apskrityje, bet net sypsotis nesinori, nes is skausmo raitausi dantis sukandusi, pilvuka ziauriai skauda ir net vaistai nelabai padeda.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 03 14, 12:54)
Nu jo, labai uz lango grazu, netik Klaipedoj, bet ir jos apskrityje, bet net sypsotis nesinori, nes is skausmo raitausi dantis sukandusi, pilvuka ziauriai skauda ir net vaistai nelabai padeda.... verysad.gif


tu po IUI ? nenusimink... net jei ateis mmm. naujas startas ir nauja viltis. zinau, kad sunku. bet reikia tiketi. susikaupti ir nustumti i sali visa neigiama nuotaika. pas kokia tu gyd?
Atsakyti
Svetucia, jei labai išpūstas ir skausmingas, vertėtų gydytojai pasirodyti - gal pas tave hiperstimuliacija.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 14, 12:56)
Svetucia, jei labai išpūstas ir skausmingas, vertėtų gydytojai pasirodyti - gal pas tave hiperstimuliacija.


Ačiū Daiva 4u.gif , bet kai žiūrėjo po IUI tai buvo tik po vieno sprogusio folikulo besiformuojantis geltonkūnis (bent jau taip man sakė ax.gif ), o daugiau kaip ir nieko nesimatė blink.gif
Atsakyti
Svetucia, ir aš buvau išpampusi nuo gonalio, nes buvau užsiauginusi 5 folikulus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 03 14, 13:09)
Ačiū Daiva 4u.gif , bet kai žiūrėjo po IUI tai buvo tik po vieno sprogusio folikulo besiformuojantis geltonkūnis (bent jau taip man sakė ax.gif ), o daugiau kaip ir nieko nesimatė blink.gif



kokia tavo diagnozė? jei policistinės, tai gal dar priaugo folikulų g.gif arba nėštumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 14, 10:37)
kol kas esi tik 10 dpo, tai kad nusiramink, ramiai pagyvenk kelias dieneles, o po to matysi, jei tikrai vidinė būsena sakys, kad neištversi dar vieno iui, tai ir ilsėsies, ruošies kitam dideliam žingsniui...
Laurynukas, kiek žinau imunitetas svarbu kovoje su candida
(ar kaip jis ten rašosi)  ax.gif beje, o kai gydo tave nuo ko nors, vyrui nieko neskiria, gal tu pasigydai, o vyras vėl padovanoja tau tą patį ... nors gal čia labiau lpl aktualu...


[kartais skiria, pageriam vaistukų abu. Aš jį kartais ir pasitikrinti nuvarau, bet tpfu tpfu tpfu jam viskas visuomet būna gerai thumbup.gif . Nors dėl to ramu bigsmile.gif ]
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 14, 13:12)
kokia tavo diagnozė? jei policistinės, tai gal dar priaugo folikulų g.gif arba nėštumas mirksiukas.gif


Man nepolicistinės, tai blush2.gif ... O, kad tavo žodžiai Dievui tiesiai į ausį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetucia: 14 kovo 2007 - 14:04
Melon, kaip tu gyveni? Kada testuką darysi?
Naugty- me kaip būtų smagu mums visoms patekti į tą sėkmingą periodą wub.gif , kad tik jis ilgiau tęstusis smile.gif
Atsakyti
Kadangi per šią IUI nesileidau nei Ovitrelle, nei Pregnyl, tai skaičiau, kad galima diena anksčiau atlikti testą.Ir ką gi-mano testas neigiamas...Kaip visada. cray.gif
Atsakyti