Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(irisiuke1 @ 2007 03 13, 17:11)
As dar nesulaukusi mmm ir negiamo rezultato, jau galvoju ka daryti sekanti karta  g.gif  Rizikuoti dar su 6 IUI ar iskart zengti i 1 IVF .... unsure.gif

o aš dar darydama iui, gulėdama tas 20 min ant stalo, sutariam su gyd ką toliau darysim, pasako ir pastojimo ir ne atveju, pasitariam ir nusprendžiam...
taigi manau dar vieną iui daryk iškart, o tada jau tarkis su gyd, kaip toliau... jei tik to prireiks...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 13, 15:49)
Spanguole, tai gimdos nuotraukos tikrai nereikia, jei padaroma laparaskopija mirksiukas.gif

na taip, as tik norejau Laurynukui pasakyt, kad nebutinai ta nuotrauką reik daryt, jei daryta laparoskopija... tik gal ne taip išsireiškiau ax.gif

QUOTE(irisiuke1 @ 2007 03 13, 18:11)
As dar nesulaukusi mmm ir negiamo rezultato, jau galvoju ka daryti sekanti karta  g.gif  Rizikuoti dar su 6 IUI ar iskart zengti i 1 IVF .... unsure.gif

o gal neprireiks nei to nei to drinks_cheers.gif
kada manai testuka darytis? Ar tu iš tų, kur megsta save pakamuot ir nesidaryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 03 13, 19:15)
o aš dar darydama iui, gulėdama tas 20 min ant stalo, sutariam su gyd ką toliau darysim, pasako ir pastojimo ir ne atveju, pasitariam ir nusprendžiam...
taigi manau dar vieną iui daryk iškart, o tada jau tarkis su gyd, kaip toliau... jei tik to prireiks...




Dabar tokia situacija, kad po 4 IUI daktare pasiule pagalvoti apie IVF, o del 6 IUI tai priklausys tik nuo manes ir MB. unsure.gif Manau man reikia trumpos pertraukeles apsiraminti, truputi atsigauti nuo is eiles einanciu neigiamu testu. unsure.gif

Testuka planuoju drytis ateinanti pirmadieni, jei anksciau mmm neateis. Noreciau si man nemalonia procedura neatlikineti kuo ilgiau, bet kadangi jau dabar jaudinuosi del ateinancio rezultato, norisi viska ishsiaiskinti viska kuo anksciau. Tad pirmadieni ketinu gerti - arba simboliskai ir sypsodamasi arba daug ir nelinksmai biggrin.gif drinks_cheers.gif

Taute, o kaip tau sekasi po 5 IUI? jei ka praleidau, sorry uz nedemesinguma. Citrinuke, mano kompanjone, o tavo kaip savijauta?
Atsakyti
o kokios problemos irisiuke, kaip jau po 4 IUI pasiule IVF?

QUOTE(irisiuke1 @ 2007 03 13, 23:14)
... po 4 IUI daktare pasiule pagalvoti apie IVF, ...

Atsakyti
Citrinuke, mano kompanjone, o tavo kaip savijauta?
[/quote]

Laukiu kitos savaites. smile.gif Pirmadieni ar antradieni darysiu testuka, jei iki tol neaplankys mmm. Tik visad maudzia pilva, kaip pries mmm butu. Vaistu gert nereikia nuo maudimo, bet nemalonu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 13, 16:26)
Sorry Laurynuk, kažką čia istorija nutyli....netikiu...


[jei man kas papasakotų, kad taip ilgai kankinas, aš gal ir pati nepatikėčiau, bet, deja, taip ir yra.... doh.gif kam man kažką slėpt. Rodos, nieko neturiu, ačiū dievui, kas galėtų sistemiškai tai sąlygoti: nei cukraligės, nei mažakraujystės, na, imuniteto stiprumu pasigirti negaliu...bet tikrai, net patys gydytojai jau stebis...]
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 14, 00:30)
o kokios problemos irisiuke, kaip jau po 4 IUI pasiule IVF?



Pas mane vienas pratekantis, o pagrindines problemos su MB - ir kiekis ne tas, ir judrumas mazas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 03 14, 09:02)
Pas mane vienas pratekantis, o pagrindines problemos su MB - ir kiekis ne tas, ir judrumas mazas unsure.gif

kol kas esi tik 10 dpo, tai kad nusiramink, ramiai pagyvenk kelias dieneles, o po to matysi, jei tikrai vidinė būsena sakys, kad neištversi dar vieno iui, tai ir ilsėsies, ruošies kitam dideliam žingsniui...
Laurynukas, kiek žinau imunitetas svarbu kovoje su candida
(ar kaip jis ten rašosi) ax.gif beje, o kai gydo tave nuo ko nors, vyrui nieko neskiria, gal tu pasigydai, o vyras vėl padovanoja tau tą patį ... nors gal čia labiau lpl aktualu...
Atsakyti
sveikutes senokai matytos 4u.gif

mergaites, turiu geru ziniu mums visoms: mano gydytoja vakar man pasake, kad sausio- vasario men IUI statistika lenkia net IVF. sako labai derlingas periodas atejo. tik as nepaklausiau ar cia tik klaipedoj, ar visoj lietuvoj jie skaiciuoja.

kaip ir zadejo, man darys 2 IUI penktadieni, 03.16. labai gerai nuteike po echo. sake labai viskas grazu, turiu 4 superinius folikulus. gleivine dar estrofemu auginu. sako, truputi baisu daryt su 4, bet man maziau neiseina. nors stimuliuoja minimaliai.

tikiuos visos pakliusim ant tos sekmingos bangos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 14, 11:08)
sveikutes senokai matytos  4u.gif 

mergaites, turiu geru ziniu mums visoms: mano gydytoja vakar man pasake, kad sausio- vasario men IUI statistika lenkia net IVF. sako labai derlingas periodas atejo. tik as nepaklausiau ar cia tik klaipedoj, ar visoj lietuvoj jie skaiciuoja.

kaip ir zadejo, man darys 2 IUI penktadieni, 03.16. labai gerai nuteike po echo. sake labai viskas grazu, turiu 4 superinius folikulus. gleivine dar estrofemu auginu. sako, truputi baisu daryt su 4, bet man maziau neiseina. nors stimuliuoja minimaliai.

tikiuos visos pakliusim ant tos sekmingos bangos  4u.gif


Gero tau starto, 4u.gif tfu tfu tfu , kad sekmes nenubaidyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 14, 11:18)
Gero tau starto,  4u.gif tfu tfu tfu , kad sekmes nenubaidyti  4u.gif


drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 03 14, 12:08)
sveikutes senokai matytos  4u.gif 

mergaites, turiu geru ziniu mums visoms: mano gydytoja vakar man pasake, kad sausio- vasario men IUI statistika lenkia net IVF. sako labai derlingas periodas atejo. tik as nepaklausiau ar cia tik klaipedoj, ar visoj lietuvoj jie skaiciuoja.

kaip ir zadejo, man darys 2 IUI penktadieni, 03.16. labai gerai nuteike po echo. sake labai viskas grazu, turiu 4 superinius folikulus. gleivine dar estrofemu auginu. sako, truputi baisu daryt su 4, bet man maziau neiseina. nors stimuliuoja minimaliai.

tikiuos visos pakliusim ant tos sekmingos bangos  4u.gif




Naujienos superines thumbup.gif Panos, turim pasistengti statistikos nepagadinti nestuke.gif Taigi, as baigiu nerimauti ir 1-ieni laukiu II testuko biggrin.gif

Naughty-me, sekmingo tau starto ir finisho po 9 menesiuku nestuke.gif
Atsakyti