Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

QUOTE(Little feet @ 2014 06 06, 17:28)
Medinio ratlankio etapas Latvijos kariniam Vainodės aerodrome bus labai greitas. Sakė, kad praėjusį kartą greičiai buvo iki 140 km/h... Šalmai privalomi. Tai nežinau, ar labai jau drąsiai aš į tokį važiuočiau su stockiniu auto biggrin.gif Bent su dabartiniu savo senuku tikrai ten nevažiuosiu, nors norėčiau..

Tai cia jau greituminis...i tokius as irgi negaliu vaziuoti,variklis masinos per silpnas ir ne jo jegoms cia...be to,ir salmo neturiu,o kaskart skolintis... smile.gif
Siaip as masinos varzybu metu negailiu,per treniruotes treneris neleidzia gailet,na,o paskui uztat jau lepinu popinu ir saugau biggrin.gif taip sakant,laisvu nuo sporto metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 06, 18:05)
Tai cia jau greituminis...i tokius as irgi negaliu vaziuoti,variklis masinos per silpnas ir ne jo jegoms cia...be to,ir salmo neturiu,o kaskart skolintis... smile.gif
Siaip as masinos varzybu metu negailiu,per treniruotes treneris neleidzia gailet,na,o paskui uztat jau lepinu popinu ir saugau biggrin.gif taip sakant,laisvu nuo sporto metu biggrin.gif
O aš noriu į tokį g.gif Per treniruotę pas Andrejų aš būtent didesniu greičiu mažiau klaidų dariau biggrin.gif Matyt nebūna laiko persistengti mąstant ir automatinės reakcijos suveikia (kaip kad paskutinio slalomo buvusio slydimo metu). Laukiu nesulaukiu liepos, kada vėl pas jį galėisu nulėkt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 06 06, 20:18)
O aš noriu į tokį  g.gif Per treniruotę pas Andrejų aš būtent didesniu greičiu mažiau klaidų dariau biggrin.gif Matyt nebūna laiko persistengti mąstant ir automatinės reakcijos suveikia (kaip kad paskutinio slalomo buvusio slydimo metu). Laukiu nesulaukiu liepos, kada vėl pas jį galėisu nulėkt  bigsmile.gif


Galbut smile.gif Bet greituminiam negali visai jokiu klaidu daryti smile.gif nes bet kokia klaida gali buti lemtinga,didesnis greitis klaidu neatleidzia...ne be reikalo yra reikalavimas vaziuoti su salmais...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 06, 20:59)
Galbut smile.gif Bet greituminiam negali visai jokiu klaidu daryti smile.gif nes bet kokia klaida gali buti lemtinga,didesnis greitis klaidu neatleidzia...ne be reikalo yra reikalavimas vaziuoti su salmais...
suprantu, todėl ir nevažiuoju, nors baisiai norėčiau smile.gif gal kitais metais, kai bus daugiau įgūdžių ir tikėkimės tinkamesnė mašina
Atsakyti
Little feet, mes jau nuo pernai rudenio su bbs'ais, yra ten su jais foto pabaigoje smile.gif oranžiniai dabar gun metalo spalvos uždėti ant kasdienio.
dėl greituminio tai čia ir mano didelis noras, auto mano laikytų jau, bet aš ne, kol kas dar manau, anskti man, galima važiuoti lėčiau, bet..jei važiuoti, tai ant max ax.gif
ai, dar ateičiai, jeigu sportuosiu, galvoju apie priekabėlę saviškiui, nes važiavimas su juo ilgesnį kelią, tai doh.gif bet čia taip, ateity, daugiau turiu minty ilgesnes keliones, kad ir iki pajūrio.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 07, 23:57)

ai, dar ateičiai, jeigu sportuosiu, galvoju apie priekabėlę saviškiui, nes važiavimas su juo ilgesnį kelią, tai doh.gif  bet čia taip, ateity, daugiau turiu minty ilgesnes keliones, kad ir iki pajūrio.


reikes BE kategorijos ir didesnes masinos tempimui ax.gif
Atsakyti
žinau, nusiteikiau jau tam kažkada ateity smile.gif
Atsakyti
bandysim laimę sekmadienį širvintose smile.gif pažiūrėjau, kad merginų klasėje nieko naujo , pereitą kartą vėl tebuvo viena, nusiunčiau paraišką į fwd klasę. smile.gif
Atsakyti
Little feet, kaip sekėsi, dalyvavai savaitgalį? rolleyes.gif
Atsakyti
Aha, dalyvavau, sekėsi prastokai - iš 9 likau 7. Trasa paprastoka, aš per daug atsargiai važiavau, be to, pasijautė automato ir apskritai silpno variklio trūkumai. Gana stiprios moteriškės buvo susirinkusios šį kartą, bet buvo smagu smile.gif
O tu dalyvavai, kaip sekėsi?
Ar jums po varžybų irgi visai "batarkės nusėsta"? Mane adrenalinas akivaizdžiai paveikia - visad galvą pradeda skaudėti, o po visko vakare tai visai be jėgų būnu.
Atsakyti
man irgi ne per geriausiai, buvo labai neblogų kartų, kai laikas buvo artimas geriausiems, bet kelios klaidos nuleido žemyn, neišeina stabiliai važiuot ax.gif
kadangi važiavimas poromis, guodė, kad stovėjau gan su silpnu vaikinu su a3. tai praktiškai visada pirma jo važiavau, kai neklydau. Na, suma sumarum fwd klasėj 5 iš 7, bendroje 9 iš 29 važiavusių. ax.gif aišku, kai pagalvoji, jog varžaisi su žmonėmis, kurie dalyvauja jau po 10 ir daugiau metų, tai nėra taip jau ir blogai pradedančiam. blush2.gif Beje, buvau vienintelė moteris. Pavargau ir aš vakar, miegojau 4 val, nuo 7 ant kojų, 9 vietoje iki 16 v.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 16 birželio 2014 - 11:56
O kiek važiavimų jums duoda? Pajūrio slalome tai baisiai daug dalyvių būna (60-70), tai po tris važiavimus visiems. Jei būtų mažiau dalyvių, gal dar kokį kartelį leistų arba irgi atvirą klasę padarytų bigsmile.gif
Aš prieš slalomus kaip taisyklė neišsimiegu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 16 birželio 2014 - 12:35