Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

aš klijuoju tik ant stiklo startinius numerius, širvintose dar davė kitokių lipdukų, bet sakė, kad nebūtina lipdyti, tai nedėjau, nes paskui košmaras juos nuiminėti, ypač nuo kėbulo blink.gif
Atsakyti
kaip paskui tuos lipdukus nulupi? kaip čia lengviausiai padaryt, kad ir stiklo nepažeisčiau..
Pajūrio slalomo buvo skysti, o ir tą dieną lijo, tai dar varžybų metu teko juos gelbėti ir salone ant panelės klijuot. O vat antrųjų varžybų lipdukai ir didesni, ir rimtesni, ir dar du turiu biggrin.gif Vis dar puikiai laikosi ant stiklo doh.gif
Atsakyti
mano tai visi normaliai nusiėmė, jeigu taip galima sakyti, aišku, tas lipnumas liko, bet kol kas nerūpi, vistiek vėl klijuosiu po kurio laiko.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 06 05, 14:47)
kaip paskui tuos lipdukus nulupi? kaip čia lengviausiai padaryt, kad ir stiklo nepažeisčiau..
Pajūrio slalomo buvo skysti, o ir tą dieną lijo, tai dar varžybų metu teko juos gelbėti ir salone ant panelės klijuot. O vat antrųjų varžybų lipdukai ir didesni, ir rimtesni, ir dar du turiu biggrin.gif Vis dar puikiai laikosi ant stiklo  doh.gif

Geriausiai nusiima arba iskart po varzybu,arba kai stiklas siltas,pvz.,kai pastovi pries saule. Pries klijuojant nereikia labai stengtis prispausti ar labai krupsciai pries tai stikla valyti-jei po varzybu noresi nuimti.Jei lieka ta lipni dalis-ji nusitrina nesunkiai patepus ir palaikius kokiu riebalu (stiklas turetu buti siltas). As lipduku paprastai nenuimineju,nebent labai dideli jei-tada taip,nusilupu po kazkiek laiko smile.gif bet turiu tokiu kurie pastoviai ant mano langu gyvena-bagazines ir galinis langai skirti lipdukams smile.gif
Atsakyti
aš nuo tokios lupenos žiemą nuiminėjau lipdukus, tai taip ir liko su dažų sluoksniu ant jo doh.gif bet kai mašina buvo labai gyvenimo mačiusi visokiuose raliuose, slalomuose, tai labai nepergyvenau.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 05, 20:26)
As lipduku paprastai nenuimineju,nebent labai dideli jei-tada taip,nusilupu po kazkiek laiko smile.gif bet turiu tokiu kurie pastoviai ant mano langu gyvena-bagazines ir galinis langai skirti lipdukams smile.gif
nu matai, liepė klijuot ant priekinio, o netrukus kitos varžybos, tai reiks vėl klijuot, todėl teks nulupinėti šituos. šiaip man jie netrukdo, nemažai vyriškos giminės vairuotojų nužiūri mane šitoj senienoj su numeriais lotuliukas.gif
QUOTE(džu @ 2014 06 05, 20:46)
aš nuo tokios lupenos žiemą nuiminėjau lipdukus, tai taip ir liko su dažų sluoksniu ant jo doh.gif  bet kai mašina buvo labai gyvenimo mačiusi visokiuose raliuose, slalomuose, tai labai nepergyvenau.
o tu savo japoniuką sportinį garaže laikai? smile.gif
Atsakyti
dabar jis stovi saugomoj aikštelėj netoli namų, kad galėčiau pagriebti, kada prireikia, o žiemą praleido garaže, vasarinėmis padangomis, civikams žiema - peilis, mėgsta jie rūdyt smile.gif
vieną žiemą juo atvažinėjau, antrą žiemą, kai nusprendžiau, jog paskirsiu jį pramogai jau palikau ilsėtis. jeigu kam bus įdomu, mes ir garažo temą turim. ax.gif
senokai nepildyta, bet matosi, kaip atrodė jis, kuomet nupirkau ir kas nuveikta iki pavasario. paskui iš esmės tik įdėtas toks oil catch can'as ir nupirkti semi slikai.
http://forum.civiccl...hp?f=13&t=42649
Atsakyti
och tu joškin kot blink.gif stipriai padirbėta prie žvėriuko thumbup.gif Man tik pasvajoti apie tokį smile.gif Va kaip gerai, kai ir pati nemažai nusimanai, ir turi nagingą antrą pusę. Aš tai nei to, nei ano neturiu biggrin.gif
Tai ko gero baigsis mano slalomai sulig turimo senuko pardavimu verysad.gif Kad ir kaip norėtųsi, bet aš antros mašinos vien pramogai išlaikyti nesugebėsiu. Nebent bandyti nuomuojamas sportines mašinas.
Atsakyti
little feet, aš jį sau dariau, kai apie slalomus dar negalvojau mirksiukas.gif
mes nenagingi, aš kažką sužinau, pasikonsultuoju su žinovais ir kažką pagerinam, t.y. moku žmonėms, kurie nusimano, ką daro smile.gif ir tikrai mažai kas laiko atskirai mašiną vien dėl tokio sporto, kaip slalomas, kur galima ir visai su stokiniu važiuoti, man tiesiog teikia malonumo ir pats automobilio tobulinimas, taip kad nenuleisk rankų, tau šauniai sekasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip,Little -slalomams tikrai nereikia atskiros masinos,jei ruosiesi vien tik juose vaziuoti...tinka ta pati kasdiene smile.gif as isvis su caravanu 1,6 mono ipurskimu vaziuoju-ko gero,labiausiai slalomams netinkama masina(ypac variklis),nu bet tai o ka daryt,jei kitos neturiu... ax.gif Su megejiskais slalomais taip jau yra-vaziuoji su tuo,ka turi,ir tiek smile.gif Tik jei labai gaila padangu-galima isigyti specialiai varzyboms ir keistis.Uztenka tik priekines pasikeisti. As planuojuosi toki varianta,nes uzkniso kiekviena diena vazineti su nesaugiom padangom vien del to,kad jos drozimui aiksteleje skirtos...smile.gif

Dzu-puikus civikiukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 05 birželio 2014 - 22:03
ačiū, merginos, smagu, kai yra bendraminčių ir yra kam parodyti jį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 05, 22:48)
mes nenagingi, aš kažką sužinau, pasikonsultuoju su žinovais ir kažką pagerinam, t.y. moku žmonėms, kurie nusimano, ką daro smile.gif  ir tikrai mažai kas laiko atskirai mašiną vien dėl tokio sporto, kaip slalomas, kur galima ir visai su stokiniu važiuoti, man tiesiog teikia malonumo ir pats automobilio tobulinimas, taip kad nenuleisk rankų, tau šauniai sekasi drinks_cheers.gif
na gerai, net jei ir nenagingi, tai žinių bagažą turit - aš iš tų detalių ir žargono beveik nieko nesupratau biggrin.gif Puikiai suprantu tą malonumą tobulinti automobilį - jei turėčiau tam finansu, tai irgi mielai kokį spuogiuką tam pasiimčiau smile.gif Gražu žiūrėti į prižiūrėtus gražius net ir senus mašiniukus smile.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 06 05, 23:02)
Taip,Little -slalomams tikrai nereikia atskiros masinos,jei ruosiesi vien tik juose vaziuoti...tinka ta pati kasdiene smile.gif Su megejiskais slalomais taip jau yra-vaziuoji su tuo,ka turi,ir tiek smile.gif Tik jei labai gaila padangu-galima isigyti specialiai varzyboms ir keistis.Uztenka tik priekines pasikeisti.
Bet man bus gaila mašinos unsure.gif Dabartinė tai dzin, o ir remontas jos pigus jeigu ką (nors tfu tfu tfu kol kas viską atlaikė sąžiningai ir dar nieko neremontavau nuo pat slalomo treniruotės vasario mėn išskyrus tą šlepsėjusią stabdžių kaladėlę). O vat kita numatyta bus tikrai galingesnė, bet ir didelė sunki karvė biggrin.gif Bet dėl padangų idėja gera, dėkui!
O vat dėl stokinės ir dalyvavimo mėgėjiškuose slalomuose... Medinio ratlankio etapas Latvijos kariniam Vainodės aerodrome bus labai greitas. Sakė, kad praėjusį kartą greičiai buvo iki 140 km/h... Šalmai privalomi. Tai nežinau, ar labai jau drąsiai aš į tokį važiuočiau su stockiniu auto biggrin.gif Bent su dabartiniu savo senuku tikrai ten nevažiuosiu, nors norėčiau..

dėkui už paskatinimą abiems 4u.gif
QUOTE(džu @ 2014 06 05, 23:18)
ačiū, merginos, smagu, kai yra bendraminčių ir yra kam parodyti jį  ax.gif
kada bus nauji ratai? man labai tiktų tie tavo oranžiniai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 06 birželio 2014 - 16:32