Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

QUOTE(džu @ 2014 06 04, 13:22)
little feet, dalyvausi pajūrio antrame etape?
būtinai! jau prieš kurį laiką užsiregistravau smile.gif
Atsakyti
gaila aplink nenusimato niekas antroje mėnesio pusėje, reiks kada iki pajūrio gal palėkt, matau, smagios varžybos turėtų būt, be to, dar ne vienas etapas vyks. Su viduolyte jau buvom susitikusios vilniuje, audi slalome, nustebau, kad žmogus irgi taip plačiai per lietuvą dalyvauja smile.gif
Atsakyti
aš liepos mėnesį planuoju į Vilnių važiuoti, tai būtinai norėsiu į slalomo indivindualią ar grupinę treniruotę smile.gif
O čia vienu metu vargu ar vyktų daugiau varžybų - Medinis ratlankis ir Pajūrio slalomas derinosi tarpusavy, kad nesidubliuotų per daug.
Atsakyti
su treniruotėm viskas ramu, o slalomai arčiau vilniaus visi šį savaitgalį įvyks ir štilis iki mėn galo, nebent kas nors atsiras prieš pat. jaučiu, ir man reiks privačią imt, kad nepamiršt, kaip vairuot smile.gif
Atsakyti
As tai jau totaliai pamirsau kaip vaziuot,prarasti visi tureti igudziai,ir dar neaisku,kada vel galesiu pradeti intensyviau treniruotis...nevaziavau rimtai nuo lapkricio... verysad.gif
Atsakyti
denaxa, kodėl į treniruotes neatvažiuoji?
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 04, 21:41)
denaxa, kodėl į treniruotes neatvažiuoji?

Kartais atvaziuoju paziuret... mirksiukas.gif Turiu problemu del sveikatos ir kol kas nelabai galima intensyviau treniruotis...nes kitaip gali atsitikti taip,kad isvis vairuoti nebegalesiu...sad.gif
Atsakyti
oho, rimtai, sveik. 4u.gif
Atsakyti
Aciu,stengiuosi 4u.gif
Atsakyti
Denaxa, sveikatos 4u.gif Saugok ir stiprink sveikatą, kad galėtum vėliau vėl kibti į vairavimą visais nagais ir ragais biggrin.gif
Aš ilgą laiką apskritai vairuoti negalėjau, bet su daug pastangų, darbo ir ryžto grįžau prie vairo ir dar labiau pasistengiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 06 05, 07:34)
Denaxa, sveikatos  4u.gif Saugok ir stiprink sveikatą, kad galėtum vėliau vėl kibti į vairavimą visais nagais ir ragais biggrin.gif
Aš ilgą laiką apskritai vairuoti negalėjau, bet su daug pastangų, darbo ir ryžto grįžau prie vairo ir dar labiau pasistengiau smile.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
ką darot su varžybų lipdukais? Kaip nulupat? O galneklijuojat ant mašinos, tiesiog užkišat kur nors?
Atsakyti