Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

merginos, nebijokit, aš išvis esu totalus sklerotikas doh.gif
išvaikštau trasą minimum po 5 kartus, ir vistiek sugebu grybą supjaut,ir nieko, kiek palaikymo iš vyrų sulaukiau, maniškis sakė, kai ne ten nuvažiavau, puse stovėjusių suaimanavo lotuliukas.gif ir vistiek paskui, net nepažįstami paguodė ir pagyrė, žodžiu, važiuoti tikrai verta, adrenalinas, malonumas atperka nemažas išlaidas..
ai, dar kas buvo sunku, tai kad kai ne ten nuklydau, iškart reikia keistis aikštelės pusėmis ir vėl važiuoti, tai, maniau, ragai jau man bus, tai, specialiai lėtai rikiavausi į startą ir skaičiavau fyškes, sakau, dzin, jeigu jau pradės rėkti,kad greičiau, tada pasijudinsiu, nes žinojau, jeigu nepažiūrėjus šausiu, vėl bus tas pats ax.gif
žemiau dvi trasos, kurias važiavom.

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 19, 21:01)
Taip, taip, teisingai denaxa sako - su sava mašina žymiai geriau, drąsiau smile.gif
Aš irgi baisiai bijojau, kad trasoje nugrybausiu, nes rudenį GLV dalyvaudama neteisingai įvykdžiau trasą. Tai aną kartą į vietą atvažiavau likus dar daug laiko iki varžybų, trasą apėjau du kartus (būčiau ir dar bent du ėjusi, bet man biški sunku), o ypač gerai išstudijavau tas vietas, kur didžiausia tikimybė suklysti. Ir tikrai - dauguma neįvykdę trasos būtent tose vietose ir klydo, kur aš nuspėjau.

As per finala trasoje kai isismaginau ir praskridau ta vieta kur reikejo sukti-nupylinau tiesiai ir ziuriu man fiskiu truksta doh.gif Tada suvokiau kad praskridau doh.gif laimei,masina mechanine buvo,tai greit kaliau atbulini,ant gazu ir grizau i trasa doh.gif jei butu automatas-nebuciau susiorientavusi taip greitai doh.gif
Atsakyti
na, žodžiu, nėra ko bijoti, kas gali nutikti blogiausia? suklysta trasą ne taip ir mažai žmonių, iš mūsų širvintose 26 dalyvių, buvo per visus važiavimus kokie minimum 7 sumaišę. kokiam raly tai sumaišymas posūkio reikštų įskridimą į medį, ar griovį, o čia tik aikštelė, ir plastmasinės fyškės smile.gif
Atsakyti
pioneer.gif
Esu nepatenkinta savo rezultatais, dariau savo etatinę klaidą, bet vis tiek buvo labai smagu smile.gif Šiaip malonu buvo, kai vienas iš organizatorių išgirdęs, kad tai tik antras mano kartas varžybose, nusistebėjo smile.gif Ir dar vyrų pagarbos nusipelniau su paskutiniu savo važiavimu, kurio metu padariau nemažą kliurką ir iš jos labai gerai išsisukau (nors buvau 100proc. tikra, kad abi fiškes nuskyniau). Dalyvavau dviejose klasėse - moterų ir open. Moterys buvo 5, aš likau 4, open klasėj likau paskutinė (pirmo mano geriausio važiavimo neužskaitė dėl mano apsižioplinimo ir užlindimo be eilės). Trasa buvo greita, nelengva ir baisiai slidi dėl žvyro.
Birželio 15 varau į Pajūrio slaomo antrą etapą smile.gif O šio slalomo organizatoriai primygtinai siūlė važiuot į kitą jų etapą, kuris vyks LV, bet aš abejoju stipriai. Po šiandienos man tikrai gaila padangų ir baisoka dėl važiuoklės unsure.gif O ten būtų dar greitesnė trasa. Nebent iki to laiko jau turėsiu naują mašiną kasdieniam važiavimui g.gif
Atsakyti
Little-saunuole,nu labai labai saunuole 4u.gif Bet ta liga dar,matau,nesusirgai-nes dar galvoji apie padangas ir vaziuokle,ir svarstai,ar verta vaziuoti i LV biggrin.gif lotuliukas.gif Kai jau susergi nepagydomai-tada i viska nusispjaut,pirmoj vietoj-malonumas,ir sirdis nerauda net tada kai visa alga i masina sukisi doh.gif
Perspejau,kad nesusirgtum mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 25, 23:22)
Little-saunuole,nu labai labai saunuole  4u.gif
dėkui 4u.gif
Ar įtikinsiu, kad liga jau prasideda, nes pradedu svarstyti apie mašinos specialiai tam įsigijimą? lotuliukas.gif Šitos kol kas negaliu drožti be gailesčio - man būtina mašina kasdienai, nes kitaip aš sėdėsiu namie. O finansai mano žiauriai riboti.
Atsakyti
koks užsidegimas, pagirtina tikrai thumbup.gif aš jau pažiūrėjau, kaip mano naujos padangos ėdasi, ir vėl galvoju, kad reikia sekančioms taupyti doh.gif
o širvintomis truputį nusivyliau, tenais už pirmą vietą grupėje duoda po 12 balų, už antrą 9 gal ir t.t., ir jie kaupiasi, nes varžybos etapinės, bet kadangi grupė nesusidarė, su mano varžove gavom vienodai, po 2 balus. O aš dar tikėjausi, kad per kitus etapus padalyvausiu ir bus kokių nors šansų į vietą, o dabar...
ir galvoju, ar man čia šį savaitgalį rašytis į fwd, ar vėl moterų g.gif
moterų tik tas pliusas, kad kai kelios atvaro, vistiek apdalina visokiais tušinukais, medaliais ir t.t. bendroje to nebūtų, kita vertus, nežinau, ar įdomu lįst į grupę, kuri nesusidaro blink.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 05 26, 18:51)
moterų tik tas pliusas, kad kai kelios atvaro, vistiek apdalina visokiais tušinukais, medaliais ir t.t. bendroje to nebūtų, kita vertus, nežinau, ar įdomu lįst į grupę, kuri nesusidaro blink.gif
Aš tai nė karto nieko negavau, tik prizinės vietos gavo taures ar kažką atitinkamo ir nieko daugiau smile.gif
Rašykis gal į FWD? Vis viena smagiau didesnėj grupėj varžytis, ypač jei jau patirties daugiau turi. Aš į open klasę rašiausi grynai dėl galimybės daugiau pavažinėti, o ir startinis mokestis nedidelis buvo. Open klasė buvo gausiausia, aš vienintelė iš moterų ten rašiausi ir likau paskutinė, bet dzin - būtent toje klasėje važiuojant man geriau sekėsi, nei moterų. Reikėjo gal į FWD rašytis biggrin.gif
Atsakyti
ai, kas bus, tas, bus varysiu abiejose klasėse, žiūrėsiu, kaip čia gausis. smile.gif
Atsakyti
šiandien atšaukė etapą širvintose šį savaitgalį ir perkėlė į dar kitą. Piktoka, kad paskutinę minutę sužinojau, ir dar atsitiktinai, feisbuke. Aš suplanavau ir darbus ir laisvalaikį, pagal šitas varžybas, ir nieko dabar nesigauna, neišeis sudalyvaut verysad.gif
Atsakyti

Jo,as irgi jau fb maciau,kad perkeltas.
Atsakyti
little feet, dalyvausi pajūrio antrame etape?
Atsakyti