Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Parasyk po to,kaip sekesi smile.gif
Atsakyti
su organizatoriu pakalbėjau dėl padangų, jis kaip ir pečiais pagūžčiojo, bet pardavėjas, kuris pats su tokiom dalyvaudavo, sakė, kad šitie semi slikai skaitosi kaip serijinės turistinės, ar kokios ten, taip kad visur galima dalyvaut. Tiesiog mano senukės visai susibaigė, tai pasirinkimas kainoje kaip ir toks pats, nusprendžiau pabandyt, knieti dabar pravažiuot. bigsmile.gif
Atsakyti
Tai Sirvintose gali su belekuo vaziuot,nelabai jie ten ziuri,o Vygis labai geras zmogus ir leidzia viska rolleyes.gif . Tos varzybos berods nesuderintos su LASF,tai pakankamai laisvai ten viskas smile.gif
Atsakyti
na, ką, sudalyvavau širvintose, deja, bet moterų klasė nesusidarė, buvom dviese.
buvo dvi trasos, važiavimas vienu metu lygiagrečiai dviese, paskui apsikeičia. Du tokie važiavimai, pertrauka, ir kita trasa, vėl po du važiavimus. Papjoviau grybo, suklydau antrą trasą, už tai gavau blogiausią trasos laiką+10 s, bet ir su tuo likau antra tarp merginų, bendroje tarp visų 26 dalyvių likau 13-ta, jeigu galva veiktų greičiau, be klaidos būčiau kažkur 6, na, bet yra, kaip yra, kaip sakant, jeigu diedukas neturėtų kiaušiukų, tai būtų bobutė lotuliukas.gif
iš tikro tai dėkui svc, kuris gyvatukus važiuot kala kiekvieną pamoką, įmetu nuorodą vieno iš važiavimų, kokybė nelabai kokia, kaip tyčia numiro visos normalesnės filmavimo priemonės. blush2.gif

https://www.youtube....eature=youtu.be
Atsakyti
Sveikinu,labai neblogas rezultatas,ir vaziavimas grazus 4u.gif
Nostalgija tokia pajutau paziurejus video...gal reiks kada nuvaziuot vel pas Vygi sudalyvaut biggrin.gif Toje aiksteleje mano pirmos varzybos buvo,ziema...biggrin.gif Paskutiniais metais tik svc vaziuoju smile.gif
Atsakyti
dėl važiavimo tai dėkinga svc, jie tikrai neblogai mokina drinks_cheers.gif
ir savo auto labai patenkinta, nemažai pastangų dėta, užtad sukasi tikrai smagiai, maladiec mažas spuogas.
Atsakyti
ooo, kokia smagi traselė buvo smile.gif Dabar aišku, kaip vyksta važiavimas dviems vienu metu, o tai buvau kažkur skaičiusi ir nesupratau, kas ten per biesas smile.gif
Aš 7nį į Skuodo raj. važiuosiu, kol kas mažai užsiregistravusių g.gif Praėjusiame etape čiut virš 20 dalyvių buvo.
Atsakyti
O aš vakar taip fainai pasivažinejau Narvydiškese thumbup.gif , seniai jau buvau, pasiilgau, į pabaigą visai neblogai jau gaudavosi, grižau vel visa šlapia smile.gif ,po tokiu treniruočiu visai kitaip jauti mašiną
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2014 05 18, 20:33)
, bendroje tarp visų 26 dalyvių likau 13-ta, jeigu galva veiktų greičiau, be klaidos būčiau kažkur 6, na, bet yra, kaip yra, kaip sakant, jeigu diedukas neturėtų kiaušiukų, tai būtų bobutė lotuliukas.gif
iš tikro tai dėkui svc, kuris gyvatukus važiuot kala kiekvieną pamoką, įmetu nuorodą vieno iš važiavimų, kokybė nelabai kokia, kaip tyčia numiro visos normalesnės filmavimo priemonės. blush2.gif

https://www.youtube....eature=youtu.be

Geras rezultatas, šaunuole,kad dalyvavai, aš tai bijau tokiose varžybose dalyvaut, vat kaip Mototoja buvo, tai pats tas, gaila kad daugiau neorganizuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 05 19, 18:50)
aš tai bijau tokiose varžybose dalyvaut, vat kaip Mototoja buvo, tai pats tas, gaila kad daugiau neorganizuoja  verysad.gif
O be reikalo mirksiukas.gif Aš azarto pagauta užsiregistravau į varžybas, o artėjant jų laikui pradėjau abejoti savimi - juk realiai niekur panašiai nedalyvavusi, vienoj asmeninėj SVC slalomo treniruotėje tebuvusi. Bet nuvijau tas abejones ir absoliučiai nesigailiu smile.gif
Juk kas blogiausiu atveju gali nutikti? Liksi paskutinė. Na dar mašina aišku gali sugesti, bet ir per treniruotę tas pats gali būti smile.gif Per varžybas tiek ten to važiavimo, vos kelios minutės kartu sudėjus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 19 gegužės 2014 - 18:22
QUOTE(Little feet @ 2014 05 19, 20:17)
Juk kas blogiausiu atveju gali nutikti? Liksi paskutinė. Na dar mašina aišku gali sugesti, bet ir per treniruotę tas pats gali būti smile.gif Per varžybas tiek ten to važiavimo, vos kelios minutės kartu sudėjus smile.gif

Labiausiai bijau nugrybaut trasoj, nes su orientacija pas mane prastoka biggrin.gif ,per treniruotes ne viena rata reikia prasukt, kol trasa išmokstu, nu jo, kas blogiausia gali nutikti-paskutine vieta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 05 19, 20:02)
Labiausiai bijau nugrybaut trasoj, nes su orientacija pas mane prastoka  biggrin.gif  ,per treniruotes ne viena rata reikia prasukt, kol trasa išmokstu, nu jo, kas blogiausia gali nutikti-paskutine vieta  biggrin.gif


Tai man tas pats,as irgi linkusi grybus trasoje rinkti,nu bet tai negi del to atsisakysi malonumo smile.gif O pradedantys daznai juos renka,paskui ismoksti labiau susikoncentruot smile.gif Na,ir tokios varzybos-taigi tas pats kas mototoja,tik kad su savo masina vaziuoji-dar geriau smile.gif
Atsakyti
Taip, taip, teisingai denaxa sako - su sava mašina žymiai geriau, drąsiau smile.gif
Aš irgi baisiai bijojau, kad trasoje nugrybausiu, nes rudenį GLV dalyvaudama neteisingai įvykdžiau trasą. Tai aną kartą į vietą atvažiavau likus dar daug laiko iki varžybų, trasą apėjau du kartus (būčiau ir dar bent du ėjusi, bet man biški sunku), o ypač gerai išstudijavau tas vietas, kur didžiausia tikimybė suklysti. Ir tikrai - dauguma neįvykdę trasos būtent tose vietose ir klydo, kur aš nuspėjau.
Atsakyti