Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Ir tau tuoj numesiu smile.gif

jau numeciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 05 balandžio 2015 - 15:40
nudažyti tikrai atrodo šviežesni smile.gif
Atsakyti
Jie ne tai kad sviezesni, bet uz naujus naujesni atrodo biggrin.gif As gi cia daziau beveik naujus nesurudyjusius dar smile.gif Gyvai siaip atrodo dar geriau (fotkeje vis tik bizgesys matosi, gyvai jo nera, nes dazai matiniai), net kaimynai atkreipe demesi biggrin.gif
Atsakyti
dažo jaunimas tokius, aš turėjau violetiniai nudažytus biggrin.gif
Atsakyti
As siaip irgi labiau noreciau kazko spalvoto, bet va tada kazkokie spalvoti akcentai ir ant masinos turi buti, o derint masinos spalva prie ratlankiu- nu ka a zinau doh.gif lotuliukas.gif

Man va tik idomu, kiek laikys nelakuoti... g.gif Dazai geri, skirti metalui ir konkreciai auto remontui (bet ne specialiai ratlankiams), tai nzn... gruntas irgi is tos pacios operos buvo, tik nedengiau pries visa sita dar ir antikoroziniu gruntu... dabar manau kad gal ir reikejo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 04 03, 20:18)
Montavimas brangesnis, + labai reikia duobiu saugotis- o as megeja po miskus ir visokias neaiskias vietas pasitrankyti, o ir patys lietnykai stipriai brangesni uz skardas smile.gif

blink.gif po miskus? na nebent zibuciu dviese vaziuot, arba su enduro kokiu ( kaip as),
bet miske nera tokiu duobiu, kaip, pvz.: mieste asfalto duobes.
nzn, kaip del sporto, bet as ramiai vazinejanti vasai lietnykus dedu, ziemai - skardas drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai čia, manau, labiau į kainą remiasi, aš irgi po miškus važinėju, po sodus, kaimus, visokiausiais keliais, nieko tiem lietnykam nenutinka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Robulis @ 2015 04 07, 08:53)
blink.gif  po miskus? na nebent zibuciu dviese vaziuot, arba su enduro kokiu ( kaip as),
bet miske nera tokiu duobiu, kaip, pvz.: mieste asfalto duobes.
nzn, kaip del sporto, bet as ramiai vazinejanti vasai lietnykus dedu, ziemai -  skardas  drinks_cheers.gif


Nu nu, miske duobiu nera... lotuliukas.gif As rudeni buvau i tokia bekele ismalta miskoveziu isimalus, kad galvojau ten ir liksiu... doh.gif pas mane prosvaista labai zema, pavojinga per tokius griovius vazinet, o dar sakos, saknys doh.gif Pries kelis metus su dukra melyniu vaziavom- nedavaziavom, nusimusem kelnes... paskui kazkur laukuose radom traktorista, gavom gabaliuka vielos (kelnes prie pusasio prisikabinom), tai anas pasidomejo kaip cia atsidurem, sakau- ana va tuo keliuku, o tas sako- oi, ten tik traktoriai vazineja doh.gif Issikrapstem is ten sunkiai, jei buciau pramusus karteri- jokia tech.pagalba nebutu musu ten radusi doh.gif Po miskus, beje, viena trankausi, labai retai tik dukra kartu pasiimu. Miske kompanija nereikalinga, tik trukdytu smile.gif
O mieste i asfalto duobes nebutina vaziuoti, jos nesunkiai apvaziuojamos, nera mieste tokiu greiciu kad nespetum sureaguot smile.gif

Dzu,- taip, i kaina- nematau reikalo moketi daugiau uz tai, uz ka galima moketi ir maziau, tikrai turiu kur pinigus padeti ir be lietnyku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 balandžio 2015 - 11:47
reiktų palyginti tik svorius ir kiek kuro auto sunaudoja su vienais ir kitais batais, svoris ant ratlankių tolygu n kartų daugiau svorio ant kėbulo ir tas tikrai stipriai jaučiasi važiavime smile.gif
Atsakyti
Tai kad keturiolikiniai nera sunkus, nzn. smile.gif Su kuro sanaudom- isipaisau i gamyklines, tai nemanau kad skirtumas toks butu jog apsimoketu senai masinai brangius ratlankius pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 04 07, 13:23)
Nu nu, miske duobiu nera... lotuliukas.gif As rudeni buvau i tokia bekele ismalta miskoveziu isimalus, kad galvojau ten ir liksiu... doh.gif  pas mane prosvaista labai zema, pavojinga per tokius griovius vazinet, o dar sakos, saknys doh.gif  Pries kelis metus su dukra melyniu vaziavom- nedavaziavom, nusimusem kelnes... paskui kazkur laukuose radom traktorista, gavom gabaliuka vielos (kelnes prie pusasio prisikabinom), tai anas pasidomejo kaip cia atsidurem, sakau- ana va tuo keliuku, o tas sako- oi, ten tik traktoriai vazineja  doh.gif Issikrapstem is ten sunkiai, jei buciau pramusus karteri- jokia tech.pagalba nebutu musu ten radusi  doh.gif Po miskus, beje, viena trankausi, labai retai tik dukra kartu pasiimu. Miske kompanija nereikalinga, tik trukdytu smile.gif
O mieste i asfalto duobes nebutina vaziuoti, jos nesunkiai apvaziuojamos, nera mieste tokiu greiciu kad nespetum sureaguot smile.gif

Dzu,- taip, i kaina- nematau reikalo moketi daugiau uz tai, uz ka galima moketi ir maziau, tikrai turiu kur pinigus padeti ir be lietnyku biggrin.gif

viskas tvarkoje sutinku, duobiu yra ir daug ir giliu, bet as apie tokias, su astriais krastais, kur galima padanga prakirsti ir ratlani sulakstyti, mieste galima viska apvaziuot, bet cia nuo situacijos velgi, jei salia kitas auto vaziuoja ir riboja tavo manevrus ir pan. skirtingu situaciju buna... kaip ir miske del kompanijos wink.gif
bet svarbu - judeti.
Atsakyti
cia truputi apie ratlankius ir ju svori :
http://www.padanguly...iu-svorio-itaka
http://www.autoreviu...nkiai-kokie-jie

http://www.wheelweig...eight-alpha.pdf
http://www.miata.net...el_weights.html
Atsakyti