Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

o kodėl skardinių? smile.gif kam tas baisus svoris tokiai mašinai?
Atsakyti
Pigesnis aptarnavimas ir maziau knisliavos su jais, ir patys ratlankiai piguva smile.gif ir nera jie ten sunkus tie keturiolikiniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 03 balandžio 2015 - 12:07
koks ten aptarnavimas,jeigu į duobes netaikyt specialiai smile.gif
Atsakyti
Montavimas brangesnis, + labai reikia duobiu saugotis- o as megeja po miskus ir visokias neaiskias vietas pasitrankyti, o ir patys lietnykai stipriai brangesni uz skardas smile.gif
Atsakyti
na, dėl kainos nebent, dėl duobių tai žiūrint, kokio aukščio padangos, žemo profilio reikia saugot, aukštesnio važiuoji kaip žmogus, kažkaip aš tai visad tik su lietais važinėju, tfu tfu , nesu sulanksčius, sudaužius. rolleyes.gif
Atsakyti
Tai va, pagrinde realiai tik del kainos ir renkuosi skardas smile.gif savo astrai vasarines labai graziai nusidaziau, servise gumininkas suzavetas buvo...tik aisku klausimas kaip laikys, nes nelakavau, o nelakavau del to kad noriu matiniu, o lako matinio nera, tik blizgus... nu negrazu man skardiniai blizgus...

Ir matytum, kaip as vazineju... prie darbo gatve pilna duobiu, kaip po karo, su autiku vaziuot neimanoma, o as i darba ten skrendu toj vietoj, kokiu 60-70, ir zaidziu tarp duobiu kaip slalomo trasoj biggrin.gif Kolega buvo pakraupes, sako as tai ne daugiau 30, bijau ratus sugadint doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 03 balandžio 2015 - 18:41
QUOTE(džu @ 2015 04 03, 19:30)
na, dėl kainos nebent, dėl duobių tai žiūrint, kokio aukščio padangos, žemo profilio reikia saugot, aukštesnio važiuoji kaip žmogus, kažkaip aš tai visad tik su lietais važinėju, tfu tfu , nesu sulanksčius, sudaužius. rolleyes.gif
drinks_cheers.gif tiek senos mašinos, tiek šios lietnykai sveiki, esu tik biški apibraižiusi į bordiūrus.
QUOTE(denaxa @ 2015 04 03, 19:38)
savo astrai vasarines labai graziai nusidaziau, servise gumininkas suzavetas buvo...tik aisku klausimas kaip laikys, nes nelakavau, o nelakavau del to kad noriu matiniu, o lako matinio nera, tik blizgus... nu negrazu man skardiniai blizgus...
parodyk foto bigsmile.gif
Atsakyti
Foto i fb numesta blush2.gif nezinau kaip parodyt, nes fotkinau telefonu blush2.gif
Atsakyti
O aš nežinau tavo FB smile.gif
Atsakyti
I az numesiu nuoroda veliau fotkes, nes nenoriu viesai viesintis per daug smile.gif
Atsakyti
Tikrai vertėjo pasikankinti dėl tokio vaizdo smile.gif
Atsakyti
ir man jau smalsu biggrin.gif
Atsakyti