Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

na,pažiūrėsim, kaip ten bus, pasirinkimo aplink labai daug nėra, o važiuot norisi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 03 27, 01:29)
Na, mesti negaliu- as nemokamoj vietoj studijuoju,+ tai investicija i ateiti su galimybe likti transporto srity, jei kartais nebetureciau sveikatos vairo sukioti smile.gif O kadangi visko neapziosi- kazko reikia atsisakyti, nieko nepadarysi jau cia... verysad.gif
Viską suprantu, pajuokavau smile.gif

Aš vakar atkreipiau dėmesį į moterų ralio logotipą ir pasipiktinau. Iš principo nedalyvaučiau, net jei galėčiau turbūt biggrin.gif
Atsakyti
Kas negerai su logotipu? Moteriskas gi toks, ruzavas/violetavas... lotuliukas.gif

Mane tai moteriskiu kiekis zudo biggrin.gif O isivaizduoji kiek laiko reikes praleisti prie uzduociu eilese? doh.gif
Atsakyti
o kas ten pavaizduota, kad lūpas dažosi? biggrin.gif aš irgi kartais prie vairo dažausi, jei raudonas šviesoforas. Bet dalyvių kiekis tai nesveikas, čia visą parą turės vykti, arba kelias dienas, nes kitaip neįsivaiduoju, kaip. doh.gif aš vis atsiverčiu sąrašą, kad pasijuokčiau iš dalyvių sugalvotų komandų pavadinimų , praskaidrina nuotaiką biggrin.gif
Atsakyti
Aaa... o as tupa kokia nesupratau ir demesio neatkreipiau kas ten per ruzavas taskas doh.gif lotuliukas.gif Rimts dazosi biggrin.gif As kai isvis nesidazau tai ir demesio neatkreipiau smile.gif O jei prireikia kartais pasidazyti- darau ta namie, ne viesumoj smile.gif

Komandos tai jo, as irgi zvengiau smile.gif As jei dalyvauciau tai sugalvociau kazka tokio dar idiotiskesnio- kokia ciupakabra ar pan. stiliuje lotuliukas.gif
Atsakyti
na, man kai nesvetimi nei dažai, nei papuošalai ir kiti moteriški atributai, o plius visur vėluoju, tai tenka mašinoj kad ir lūpas pasidažyt. Bet pakeliui į darbą aš tiksliai žinau, kiek kuris šviesoforas dega, tai kažkaip ne problema. smile.gif aš tai irgi turiu kelis komandų pavadinimų variantus, ai, dar sugalvojau šiemet paįvairint automobilio vaizdą, užklijuosiu kelis bobiškus lipdukus, vieną jau ir atsisiunčiau biggrin.gif
http://getsticker.ru...73w-500x500.jpg
Atsakyti
Isversk,a- nesuprantu "angeliskai" blush2.gif

Tai man moteriski atributai irgi nesvetimi, tik kad nesidazau- negaliu pakesti ant savo veido svetimkuniu, nepatogu tiesiog smile.gif Siaip kai buvo drauges vestuves tai man makiazas su nagu nusilakavimu uzeme tik 15-20 min. kazkur, kasdienai jauciu dar greiciau pasidaryciau net veluodama jei reiketu, bet tiesiog nemegstu tokiu dalyku daryti viesumoj- net ir plaukus sukuoti, pvz., stengiuosi kai nieks nemato smile.gif kai vejas suvelia tai rankom persibraukiu smile.gif Nu ir jei dazyciausi- tai cia panasiai kaip nebaigus rytinio tualeto uzbaigi pasirupinima savo kunu masinoje visiems matant,t.y.-iseini is namu nesusitvarkius...nu man kazkaip nelabai cia, gal supratai apie ka as cia ir kodel , bet cia jau mano tarakonai 4u.gif O vaziuodama pasaliniais darbais uzsiimu- valgau, kava geriu, bilietus parduodu, prie sviesoforu kelialapi uzsipildau- kai, kaip sakai, tiksliai zinau kiek kuris dega ir tikrai zinau kad spesiu smile.gif va kamstyje rasliavom neuzsiimu, nes ten jau reikia stebeti kad laiku pajudet ir laiku pristabdyt- neatsipalaiduosi per daug, bet atsigerti kavos ir suvalgyti pietus tas netrukdo biggrin.gif
Kiekvienas, taip sakant, savu tarakonu turi biggrin.gif
va ka leidziu sau daryti viesai- tai rankas kremu pasitepti smile.gif buna galineje stoteleje turi pora minuciu, nusiplauni o pakremuoti nespeji, tai jau vaziuodama i stotele susitepu biggrin.gif Dar esu prie sankryzu batus persiaudinejus taip zvairuodama i salona ar kas nemato kuo as ten uzsiimu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na, taip, kiekvieno savi tarakonai, mano tai tokie, kad man tam tikrais klausimais visai tas pats, ką aplink galvoja, pvz dainuoju muziką užsileidus, arba lūpas mozoju mašinoj biggrin.gif man jos džiūsta, tai todėl po ranka būna dažnai koks lūpų blizgis, arba drėkinantis lūpdažis.
Atsakyti
Jep,as irgi dainuoju biggrin.gif ir autike dainuoju tik pasiziuriu pries tai ar keleiviu nera biggrin.gif kazkada buvo taip kad galvojau jog nera, islipo visi, varau i zieda ir plesiu kazka visa gerkle, o ziede sustojau ir girdziu uz nugaros nedrasu balseli- o mane isleisite? blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif tada dar neseniai buvau pradejusi dirbti smile.gif bet nuo to karto apsiziuriu biggrin.gif
Man siaip lupos irgi dziusta... Bepanten tepala naudoju, daugiau absoliuciai nieko negaliu, o lupdaziai ir blizgiai absoliuciai visi dar daugiau dziovina... daug ju esu ismeginusi ir visi po pirmo panaudojimo vaikams pereidavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 03 28, 20:34)
o kas ten pavaizduota, kad lūpas dažosi? biggrin.gif 
taip, dėl šito biggrin.gif
QUOTE(džu @ 2015 03 28, 22:10)
ai, dar sugalvojau šiemet paįvairint automobilio vaizdą, užklijuosiu kelis bobiškus lipdukus, vieną jau ir atsisiunčiau  biggrin.gif
http://getsticker.ru...73w-500x500.jpg
nu čia nėra grynai bobiškas lipdukas, bobiškesnis būtų aukštakulnis ar pan smile.gif
Reiks ir man pasidairyt gal biggrin.gif
QUOTE(denaxa @ 2015 03 29, 00:27)
Man siaip lupos irgi dziusta... Bepanten tepala naudoju, daugiau absoliuciai nieko negaliu, o lupdaziai ir blizgiai absoliuciai visi dar daugiau dziovina... daug ju esu ismeginusi ir visi po pirmo panaudojimo vaikams pereidavo smile.gif
o lūpų balzamai pieštukiniai visokie?
Atsakyti
aš tą ebėjuj nusipirkau lipduką, dar labai noriu ant priekinio stiklo viršuj juostos pasidaryt užrašus, bet nerandu gatavo pirkt, kad patiktų, o maketavimas kosmosą kainuoja, gal tiesiog pasiimsiu užrašą honda.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2015 03 29, 08:57)
o lūpų balzamai pieštukiniai visokie?


Visokie biggrin.gif netinka net tie brangus gydomieji antialerginiai- viskas alergizuoja ir labai dziovina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2015 03 29, 11:11)
aš tą ebėjuj nusipirkau lipduką, dar labai noriu ant priekinio stiklo viršuj juostos pasidaryt užrašus, bet nerandu gatavo pirkt, kad patiktų, o maketavimas kosmosą kainuoja, gal tiesiog pasiimsiu užrašą honda.


Turguj nemeginai ziuret pas tuos kur lipdukais prekiauja? Jie gali padaryti belekoki uzrasa kokio nori ir nekainuos daugiau negu kiti. Bent jau kazkada man taip sake.
Atsakyti