Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Aš dar šimtą kartų persigalvot spėsiu iki to laiko, kai bus galima svarstyti apie auto keitimą smile.gif
Atsakyti
vakar nuotraukas iš treniruotės pažiūrėjau, koks siaubas, kaip standartinė pakaba klaiposi biggrin.gif
atrodo, ta mašina perluš ant posūkio.
Atsakyti
As va kai pasikeisiu padangas irgi prisijungsiu prie treniruociu, nors retkarciais smile.gif Kiek nesipjaus su mokslais smile.gif Astrai problemos su stabdziais prasidejo nuo nevazinejimo jauciu smile.gif Na, ir galu gale man pavyko susireguliuoti tinkamai sankaba- o tai tiks zaidimas buvo- pasuki biski pavazineji, dar pasuki vel pavazineji, tada pasirodo per daug- atsuki, pavazineji... koroce, pries pora dienu atsukau per du pasukimus ir dabar atrodo gerai thumbup.gif
Atsakyti
o man dėžę šiandien kitą atveža clap.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 03 24, 10:47)
As va kai pasikeisiu padangas irgi prisijungsiu prie treniruociu, nors retkarciais smile.gif
Smagu bus grįžti į trasa po pertraukos smile.gif
O tai tu mokslų dar nebaigei? g.gif Kažkaip per ilgai mokaisi, man atrodo biggrin.gif
QUOTE(džu @ 2015 03 24, 11:15)
o man dėžę šiandien kitą atveža  clap.gif
super smile.gif

Paskalebė Pajūrio slalomas apie pirmąsias varžybas balandžio 26, bus naujovė - atvira klasė. O bet tačiau registracijos mokestis į ją tokio pat dydžio, kaip į standartinę. Įdomu, kiek bus norinčių važiuoti slalome už 30€ per dvi klases smile.gif
Atsakyti
manau, didžioji dauguma važiuos, bent taip dažniausiai būna smile.gif laisva klasė daug kur yra, gera proga pravažiuot daugiau ir pasigerint rezultatus smile.gif
Atsakyti
Aš tai nevažiuosiu už tokią sumą schmoll.gif Medinis ratlankis turi atvirą klasę, bet mokestis simbolinis - 20 lt, kai į standartinę - 50 lt, bet ir taip ne visi važiuodavo. O Pajūrio slalome visada būna daug dalyvių, viskas trunka žymiai ilgiau net ir be atviros klasės, nežinau, kiek čia gerumo tame. Va palyginimui prisiminiau - PS kartą turėjo apie 70 važiavimų x 3, viskas truko apie 7 valandas. Medinis ratlankis irgi turėjo panašiai važiavimų, viskas truko apie 5-6 valandas su pertrauka visuotiniam cepelinų valgymui. Na žiūrėsim, gerai, kad iš viso kažkas organizuoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 25 kovo 2015 - 22:20
QUOTE(Little feet @ 2015 03 25, 21:05)
Smagu bus grįžti į trasa po pertraukos smile.gif
O tai tu mokslų dar nebaigei?  g.gif Kažkaip per ilgai mokaisi, man atrodo biggrin.gif
super smile.gif


Tai kad dar tik antras kursas, o is viso 6 metai mokytis smile.gif
Atsakyti
aš tai stengiuos į daugiau klasių važiuot, ir laikas ne taip prailgsta,kai dalyvių daug, ir pats pravažiuoji daugiau kartų, nes na, pvz važiuoti kokius pusantro šimto km, tam kad pravažiuot 3 kartus, tai būtų laiko ir kuro švaistymas g.gif aišku, jeigu viskas vietoje, gal ir kitaip.
pvz rukloj mano semislikai kai lėtai šylantys gan, o važiavau dviejose klasėse ir numerėliai buvo vos per 5 gal mašinas, tai grįžti ir vėl stoji, padangos gerai užkaista, sekančiu važiavimu iškart geresnis laikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 26 kovo 2015 - 13:13
Denaxa doh.gif Nu taigi liksi be treniruočių visai, kam tau tie mokslai biggrin.gif

Jei tiek km važiuoji, tai aišku galima ir susimokėti daugiau, bet Pajūrio slalomas viską rengia Klaipėdoje (3 iš 5 etapų) arba aplink, toliausiai buvo gal 35 km nuo miesto vienas etapas.
Atsakyti
anello šiemet merginoms, žiūriu, nemokamai leis startuot. smile.gif bent jau moterų klasėj.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2015 03 26, 22:58)
Denaxa  doh.gif Nu taigi liksi be treniruočių visai, kam tau tie mokslai biggrin.gif



Na, mesti negaliu- as nemokamoj vietoj studijuoju,+ tai investicija i ateiti su galimybe likti transporto srity, jei kartais nebetureciau sveikatos vairo sukioti smile.gif O kadangi visko neapziosi- kazko reikia atsisakyti, nieko nepadarysi jau cia... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2015 03 27, 00:10)
anello šiemet merginoms, žiūriu, nemokamai leis startuot.  smile.gif  bent jau moterų klasėj.


Anello renginiuose toks bardakynas... manes negundo net nemokamas... smile.gif
Atsakyti