Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

senais, senais laikais galėdavau ir su anuo ir su papirosu rankoje biggrin.gif
bet čia šimtas metų, dabar esu ganėtinai pavyzdingas vairuotojas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 03 21, 21:01)
senais, senais laikais galėdavau ir su anuo ir su papirosu rankoje  biggrin.gif
bet čia šimtas metų, dabar esu ganėtinai pavyzdingas vairuotojas. smile.gif


Tai va... as su lengvuske irgi pavyzdinga biggrin.gif Autika paskutini karta variau atbula Sauletekio ziede telefonu su porininku plepedama, dar galiu ir telefu plepeti, ir bilietus pardavineti, ir vaziavimas tuo metu buna kaip visada- laiku rodomi posukiai ir pan., ir dar aisku uzsiimant pasaliniais darbais reikia nuolat stebeti ar policijos kur nera doh.gif bet siaip nepraktikuoju plepejimo uz vairo, tik del reikalo, buna, dispecerine paskambina, ar su porininku del pamainos susitarti reikia, o buna ir su policija tenka pasibazarinti- is pradziu as 112, paskui jie man perskambina... idomu ar baustu tokiu atveju policija, jei pagautu su policija kalbant biggrin.gif Turiu ta vadinama blutufa laisvu ranku, tai jei nepamirstu pasikraut naudoju, bet va idomus dalykas- laisvu ranku iranga mane kazkodel blasko ir buna sunku vairuoti, kai telefas rankoje- jokio diskomforto nejauciu g.gif
Atsakyti
dažnai tenka 112 skambint?
Atsakyti
Daznokai smile.gif Kriminalscina pas mus, o ir gatvese visokiu ciudu buna smile.gif
Atsakyti
šiandien žiūriu, svc treniruotėj galvojau, denaxa atmynė, opelis universalas važiavo kaip tavo biggrin.gif
bet paskui prisiminiau, kad tavo spalva lyg kita, čia baltas buvo.
Atsakyti
Aga, tas baltas kartais atvaziuoja, as buvau nustebusi kai pirma karta uzmaciau smile.gif Maniske juoda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 22 kovo 2015 - 22:47
QUOTE(džu @ 2015 03 20, 18:27)
na, tavo atveju, gal šiauliai arčiau būtų? ten irgi labai dažnai visko vyksta, ladasport klubas panevėžy irgi daug organizuoja.
Aha, į Šiaulių pusę kartais pasidairau, bet vis neužtenka ryžto daugiau pasidomėti, pirmas žingsnis reikalauja daugiau drąsos.
QUOTE(džu @ 2015 03 21, 11:30)
Aš dabar viską iki cento suskaičiavus, liko mažai laiko iki sezono mašiną pasiruošt, o dar nei padangos nepaimtos, dar dalių kai kurių reikia ir koilų kitų, arkas pūst, nes ratai netelpa, lopšį įmontuot, gauges sudėt, variklio bėdas išspręst, dėžę pakeist, suprogramuot, ir čia tik dalis darbų unsure.gif
censored2.gif Gal ir geria, kad pati mažai išmanau tuos techninius dalykus, nes turbūt kiltų norai irgi pasiremontuoti biggrin.gif
QUOTE(džu @ 2015 03 21, 11:58)
tai vat būtent, mane kažkaip išvis nelabai traukia bobiški renginiai, skirti tik moteriškėms, aš ir moterų klasę vadinu paguodos klase  biggrin.gif
drinks_cheers.gif
QUOTE(denaxa @ 2015 03 21, 12:36)
O as tuose moteriskuose jauciuosi nei viens nei du, kazkaip ne savo rogese... nzn nzn... kazkokia tais nenormali matyt esu, balta varna... doh.gif As ir darbe su moteriskem nelabai kazkaip... nezinau net apie ka sneketi... doh.gif
Aš nuo vaikystės iki pat dabar geriau jaučiuosi vyriškoje kompanijoje, nerandu bendros kalbos su moteriškėm.
Atsakyti
little feet, jeigu esi kokiam forume, kur yra sportininkų, ir matai, kaip jie ruošiasi patys sezonui, nori, nenori sužinai ir pats užsimanai biggrin.gif o kai pradedi daryt ir pamatai, koks skirtumas, kaip yra lengviau ir patogiau vairuot, va tuomet prasideda. ax.gif aš ant savo ir papykstu, ir parduot pažadu, vieną kartą jau ruošiausi dėt skelbimą, tai surašinėjau viską, kas daryta jai, ir taip pagailo doh.gif paskui vėl meilė sugrįžta, nelabai kuo greitesniu turėčiau pakeisti. va, pvz iš bulkos lėtuminiam nu niekaip negalėčiau padaryt greito varžovo, nei per kur, net išpjausčius pusę kėbulo biggrin.gif
Atsakyti
Aš šitai nieko daryti nenoriu iš tikro, nėra ji tinkama slalomams, nebent greituminiams kažkiek. Vis galvoju apie mašiną grynai tam, bet šiais metais dar tikrai ne. Ir vis pasvarstau apie automatą slalomui, mano problema vis tiek trukdo daugiau ar mažiau g.gif
Atsakyti
na, tavo atveju idealiausia būtų bėgiai ant vairo, bet čia jau naujesnėse mašinose.

Atsakyti
aha, svajuko dramblionėse
reiks pakalbėti su vienu vaikinuku, jis su savo automatine yra dalyvavęs šiek tiek
Atsakyti
pas mus čia vienas lėtuminiuose važiuodavo su automatu, dar mačiau, nemunringe vienas su mercedes cls amg važiuoja, tai ten irgi bus automatas, net neįsivaizduoju, ant kiek tau trukdo kojos traumos vairuot, gal nekeisk į automatą ax.gif
Atsakyti