Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

QUOTE(denaxa @ 2014 05 12, 11:39)
Paziurek SVC saite kalendoriu,ten raso slalomo cempionatas lyg tai 05.25.(Yra oficialiu varzybu kalendorius) Verta nuvaziuoti bent jau pasiziureti ax.gif  Cempionate vaziuoti brangiau iseina,na,bet patirtis biski kitokia jau butu  ax.gif  O Siauliai gi nelabai ten nuo taves toli,o jei vaziuosi ne greiciau 90-ir kuro sunaudosi maziau  ax.gif
Man vat irgi finansai daug kur kliuna,del ju negaliu vaziuoti greituminiuose slalomuose-per brangu... doh.gif  O dar i masina kiek sukisu... doh.gif
Maniau, kad apie šitą kalbi. O tai kas organizatoriai, kur daugiau info rasti? g.gif Nu kaip netoli - apie 150 km į vieną pusę, ne taip ir mažai visgi.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 12, 12:31)
Maniau, kad apie šitą kalbi. O tai kas organizatoriai, kur daugiau info rasti?  g.gif Nu kaip netoli - apie 150 km į vieną pusę, ne taip ir mažai visgi.


Apie sita: http://forum.xtra.lt...hp?f=74&t=28532 smile.gif Na,150 nera labai daug,nuo Vilniaus toliau atvaziuoti,o daug vilnieciu ten turetu buti smile.gif As vat ir dalyvauju tok tuose etapuose,kur Vilniuje buna,o iki Siauliu finansai "nedatraukia" smile.gif

Hmm...pasiskaiciau nuostatus,nera sveciu klases,ir licencija net 25lt kainuoja vienkartine blink.gif Startinis irgi didelis,bet cempionate jis visada toks,o uz licencija tai paprastai 10lt moket reikedavo... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 12 gegužės 2014 - 13:00
Oi man dar per anksti tokiems rimtiems reikalams. Ir dar šalmai privalomi smile.gif Tikrai dar ne šiemet ir tikrai ne su kasdienai naudojamu automobiliu smile.gif Suma apvalutė gautųsi vien už kelionę ir dalyvavimo mokesčius.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 12, 14:09)
Oi man dar per anksti tokiems rimtiems reikalams. Ir dar šalmai privalomi smile.gif Tikrai dar ne šiemet ir tikrai ne su kasdienai naudojamu automobiliu smile.gif Suma apvalutė gautųsi vien už kelionę ir dalyvavimo mokesčius.

Taip,ten gaunasi apvali sumele...jo,paziurejau,kad ir salmai.Slalome tai tinka ir paprastas kasdienis auto,svarbu tik,kad tvarkingas butu,bet greituminiam jau gal nelabai-ziurint,koks variklis,su 1,8 siaip galima vaziuoti... ax.gif
Siaip pasiziureti tai butu faina,jei kas vaziuos is tavo pazistamu-klijuokis kartu i kompanija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 12, 14:25)
Siaip pasiziureti tai butu faina,jei kas vaziuos is tavo pazistamu-klijuokis kartu i kompanija smile.gif
Oi ne, niekas nevažiuos schmoll.gif Anksčiau keli draugai padalyvaudavo varžybėlėse, vienas ir spec. automobilį tam turėjo, bet dabar paskendę kasdieniuose rūpesčiuose, reikaluose.
Atsakyti
šitas dar bus savaitgalį http://forum.xtra.lt...hp?f=74&t=28582
žiemą buvau pažiūrėt, tai toks vietinės reikšmės pasirodė, su besidraskančiais bmw ir pan, bet užtad kaip besimokinančiam pats tas, nesudėtingai smile.gif
tik kad šį savaitgalį tiek visko vyksta, kad blink.gif
Atsakyti
Nusprendžiau visgi važiuoti už poros savaičių į Skuodo raj. vyksiantį Medinio ratlankio slalomo etapą, registruosiuos į moterų ir laisvą klasę.

Sportininkai, gal norit užpildyti studento anketą baigiamajam darbui
Atsakyti
šaunu, aš irgi žvalgausi, kur čia padalyvaut, šiandien susimontavom kitas padangas pagaliau smile.gif
nerodo tavo anketos, little feet.
Atsakyti
Įdomiai SM išcenzūravo dalį nuorodos g.gif Vietoj adreso priekyje esančių grotelių reikia įrašyti apklausa . lt (tik aišku be tarpų, nes net ir taip žinutėje rašant išcenzūruoja)
Atsakyti
na, dabar pasakykit, kas žinot, Padangos - serijinės gamybos
tai čia įeina semi slikai, ar reiškia, kad su jais negalima dalyvauti?
Atsakyti
lyg ir viskas ok, bandysim sekmadienį į širvintas, Karaliaus Mindaugo taurę, nuvažiuot sudalyvaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 05 14, 13:48)
na, dabar pasakykit, kas žinot, Padangos - serijinės gamybos
tai čia įeina semi slikai, ar reiškia, kad su jais negalima dalyvauti?


Serijines gamybos tai,man rodos-gatvines,ir su slikais nelabai jau.Bet su slikais galima vaziuoti laisvoje arba Open klaseje-ten ieina viskas kas nestandartas.
Jei galvoji kazkur vaziuot-paprasciausia butu parasyti organizatoriui ir paklausti smile.gif.
Atsakyti