Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Ten tam puslapy ne tik varzybos, ten aplamai labai daug geros naudingos info gali rasti, praktiskai apie viska smile.gif

As kacerga praeitais metais ismeginau- gavau su krauta puspriekabe keturis ratus prasivaziuoti smile.gif Daug ko naujo suzinojau, labai nuskilo man tada, o dar ir mano nuomone apie volvo stipriai pakilo, kai gavau normalios komplektacijos masina isbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 03 20, 10:07)
kačerga baisu tas, kad gali ne tik savo mašiną papilt, bet, jeigu dar apgadinsi kokius bortus, už juos irgi gausi susimokėt labai nekūdai.
apie slalomą rašoma čia su nuostatais
http://forum.xtra.lt...hp?f=74&t=30511

jeigu neužsiregistravus šitam psl., būtinai padaryt, nemažai varžybų skelbiama.
Esu ten užsiregistravusi, bet retokai tesilankau, nes mano kraštiečiai ten nesireklamuoja.
Bet blyn, Alytus ir dar startisi didelis g.gif brangoka ir laiko daug vien ant kelionės
Atsakyti
na, tavo atveju, gal šiauliai arčiau būtų? ten irgi labai dažnai visko vyksta, ladasport klubas panevėžy irgi daug organizuoja.
Atsakyti
Dzu, moteru ralyje gal sudalyvausi del ivairoves? smile.gif As daviau dukrai info ir sakau- galvok, jei labai noresi vaziuosim. Bet realiai mes abi suprantame kad butent siuo metu reikia labai piniga spausti, prioritetai kol kas kiti ir negalima norams pasiduoti... tai ziuresim kaip bus smile.gif
Atsakyti
nea, nedalyvausiu, pirmiausiai dėl finansų, paskaičiavau, kad su kuru kažkur 400 lt kaip minimum man gautųsi, o ten ne tokios varžybos, kad labai stipriai veržčiausi, kažkaip toks vaizdas susidaro, kad daugiau bus šou, užduočių, nei sportinio vairavimo ,na, pažiūrėsim, kaip čia bus.
Aš dabar viską iki cento suskaičiavus, liko mažai laiko iki sezono mašiną pasiruošt, o dar nei padangos nepaimtos, dar dalių kai kurių reikia ir koilų kitų, arkas pūst, nes ratai netelpa, lopšį įmontuot, gauges sudėt, variklio bėdas išspręst, dėžę pakeist, suprogramuot, ir čia tik dalis darbų unsure.gif
Atsakyti
Sportinio vairavimo ten praktiskai nebus, tik vienas slalomiukas berods, ten siaip neblogas tusas. Man vat irgi i finansus viskas atsiremia. Mano mergickos sportinis vairavimas netraukia, bet ten jai gal ir patiktu smile.gif Na, o kas del manes- man butu moraliskai problematiska visa diena atlaikyti moteriskoj kompanijoj, tarp vyruku man paprasciau ir laisviau bendraujasi, su moteriskem tik ir galvok kad ko nors ne taip nepasakytum bo nesupras ir uzpyks doh.gif tai akivaizdu ir cia forume kartais buna biggrin.gif
Atsakyti
tai vat būtent, mane kažkaip išvis nelabai traukia bobiški renginiai, skirti tik moteriškėms, aš ir moterų klasę vadinu paguodos klase biggrin.gif
tik tiek, kad tai šiek tiek padrąsina vairavimo pradžioje o ir prizus malonu gauti. Kiek šnekėjau su nevažiuojančiomos merginomis, gal ir dar ne viena pabandytų, bet visoms baisu apsikvailinti ir važiuoti bendroje klasėje su stipriai važiuojančiais vaikinais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 21 kovo 2015 - 12:14
Aga, tas amzinas moteriskas "o ka zmones pasakys" trukdo vaziuoti biggrin.gif Is tikruju tai jokio cia apsikvailinimo nera bet kokiu atveju, svarbu dalyvauji ir kazko pasiekti ir ismokti stengiesi smile.gif
O as tuose moteriskuose jauciuosi nei viens nei du, kazkaip ne savo rogese... nzn nzn... kazkokia tais nenormali matyt esu, balta varna... doh.gif As ir darbe su moteriskem nelabai kazkaip... nezinau net apie ka sneketi... doh.gif
Atsakyti
tai slalomuose ne tik moteriškės, aš mielai pabendrauju su visais pažįstamais dalyviais, beperkant dalis, kažką konstruojant ir dalyvaujant jų kažkaip sparčiai daugėja smile.gif vat į kokį informacinį forumą nuvykus, tai tikrai būčiau balta varna, o čia daugiau mažiau visi vistiek bendraminčiai ax.gif
Atsakyti
Tai va va smile.gif As turejau galvoje grynai moteriskus slalomus, o ne tuos kur mes dalyvaujam- situose tai smagu smile.gif Bet informaciniai forumai irgi gerai, suzinai kazko naujo, aplamai megstu visokias paskaitas auto tematika smile.gif
Kauno policija organizuoja afigena dalyka- vairavimas tarp kliuciu, parkavimas kalbant telefonu ir uzsiiminejant kitais pasaliniais darbais... varyciau net nesvarstydama kaip man idomu, bet tai pindiukai sumauti padare rengini darbo diena... svolociai nu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 21 kovo 2015 - 16:09
mačiau ir aš tą renginį, įdomu, kas ten bus, tikiuosi, parodys paskui kur nors rezultatus ir ką jie ten veikė smile.gif
Atsakyti
Ooo, kad padarytu Vilniuje ir per iseigine... rolleyes.gif Kaip noooriuuuu!!! rolleyes.gif

Idomu, ar lengvuske galeciau priparkuoti kalbedama telefu, autobusa tai be problemu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 21 kovo 2015 - 18:16