Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

As kita savaite meginsiu TA pravaryt smile.gif jei pasitaikys nezioplas kontrolierius- nepraeis, ir nezinau ka tada darysiu, reiks chimicint kazka, nes sutvarkyti gericiausiai neiseis... elektros dalykai... smile.gif
Atsakyti
aš savo šiandien užkūriau po mėnesio ir gavau naują mįslę-barškesį variklyje, iš video jau turiu tris skirtingas nuomones, kas gali būti, bijau, bijau, kad nenusivėlintų mano sezonas verysad.gif
Atsakyti
Pagrindinis dirzas? Parazitinis velenas? Ar kompensatoriai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 12 kovo 2015 - 00:13
ne, hondoj nėra kompensatorių, diržas keistas pernai. Garažo kaimynas sako žvakes patikrint, kito nuomone išmetimo kolikas kažkur leidžia, trečia nuomonė dirželio guoliukas tarška, ir dar viena nuomonė kad galvoj spyruoklės tokios yra, lma vadinasi, čia jau hondiniai niuansai. Reiks žiūrėt.
Atsakyti
Na jo, pasirinkimas gedimu tikrai nesiauras biggrin.gif Turesi ka veikti 4u.gif As irgi turesiu ka, jei nepraeis TA smile.gif
Atsakyti
linkiu praeit mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
Atsakyti
paskutiniai mėnesiai prieš sezoną aktyvus detalių pirkimas ir pasiruošimas, kažkaip liūdna ir nuobodu be veiksmo ax.gif merginos, ką jūs, ar laukiat sezono?
aš bent planuoju šiemet daugiau greituminių ir pirmąkart kačerginėj pralėkt. rolleyes.gif
Atsakyti
Aš savaitgalį buvau treniruotėj, išbandžiau šiek tiek rankinį, bet taip ir likau nesupratusi, ar geriau nuo to biggrin.gif Per treniruotę vyko masiškas padangų sproginėjimas, net man paranoja kilo, o kaip tyčia be atsarginio rato buvau. Na bet man nieko nenutiko.
Balandį nusimato dvejos varžybos aplink Klaipėdą, tai laukiu nesulaukiu smile.gif
Norėčiau ir aš daugiau į greituminius bigsmile.gif Tik sužinojusi pasidalink ir čia, pasvarstysiu važiavimą ir kiek tolėliau g.gif Nes Vainodėje vargu ar darys daug etapų, pernai 2 buvo.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2015 03 19, 13:26)
Aš savaitgalį buvau treniruotėj, išbandžiau šiek tiek rankinį, bet taip ir likau nesupratusi, ar geriau nuo to biggrin.gif Per treniruotę vyko masiškas padangų sproginėjimas, net man paranoja kilo, o kaip tyčia be atsarginio rato buvau. Na bet man nieko nenutiko.
Balandį nusimato dvejos varžybos aplink Klaipėdą, tai laukiu nesulaukiu smile.gif
Norėčiau ir aš daugiau į greituminius  bigsmile.gif Tik sužinojusi pasidalink ir čia, pasvarstysiu važiavimą ir kiek tolėliau  g.gif Nes Vainodėje vargu ar darys daug etapų, pernai 2 buvo.

na, gal kada kačerginėj susitinkam? iš greituminių dabar bus dzūkijos slalomas prasidės balandžio pradžioj, greituminis, galvoju į antrą etapą gal spėt, tik pasiskaičiau, kad į standartinių automobilių klasę netelpu, ten turi būt visiškas stokas, pas mane pagal kelis punktus nepraeina, tai galvoju dar. Dabar užsirašiau į šalin žiemines padangas, paskui bus gegužę dar civic sezono atidarymas kačerginėj, manau, extreme drivers darys dar nemažai važiavimų, na, bandysiu sukelti čia, prie renginių, jeigu kas nors vyks.
P.s. tai kokios pas tave semi slick padangos? smile.gif o dėl rankinio tai jį reikia labai gerai įvaldyti, kitaip jis atims laiko, o ne pridės ir turi labai gerai veikt, idealu hidraulinis, bet su juo ne visur leis važiuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 19 kovo 2015 - 16:45
Dėl kačerginės draugai mane šiek tiek pagąsdino, bet tos minties dar neatsisakau. Kur galima info apie dzūkijos slalomus rasti? Ar nebus man per toli g.gif Jau kačerga gaunasi ~250 km..
Padangos vis dar saugiai draugo rūsy biggrin.gif Lauksiu slalomo apie velykas, po jų pasikeisiu ratus smile.gif
Va va, tas rankinis nedaro stebuklų, iš berniukų kompanijos važiavimų supratau tą gerai. Yra keturių grupelė, nusipirkusi slalomams colt, tai jie su rankiniu varė ir varė, padangas sprogdino. Kai sveikų padangų komplektų nebeturėjo, važiavo labiau saugodami ir su minimaliai rankinio - laikai buvo geriausi.
Atsakyti
kačerga baisu tas, kad gali ne tik savo mašiną papilt, bet, jeigu dar apgadinsi kokius bortus, už juos irgi gausi susimokėt labai nekūdai.
apie slalomą rašoma čia su nuostatais
http://forum.xtra.lt...hp?f=74&t=30511

jeigu neužsiregistravus šitam psl., būtinai padaryt, nemažai varžybų skelbiama.
Atsakyti