Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

QUOTE(džu @ 2015 03 02, 20:44)
aš vėluosiu civiką ištraukt, laukia šiokių tokių darbų prie jo, gal kokią gegužę duokdie pajudėsim, bulka reikalauja irgi sau dėmesio, parazitka  smile.gif  net truputį užpykau, kad kaip žieminei auto teko nemažai tvarkyt, o net žiemos nebuvo normaliai pasidžiaugt.
little feet, kada ten planuoji pasipraktikuot važiuot?  mano padangos visos daugiau sausai dangai, net nežinau, ką patart, ir ar verta treniruotei imt atskiras tam kartui padangas  g.gif  pasitaupyk, paimk kokius semi slikus kada nors, pamatysi skirtumą ryškų  ax.gif
Žiema tikrai nuvilianti buvo, taip tikėjausi išbandyti slalomą ant sniego ir še tau... Kol civikas lauks savo eilės audukę toliau laužysi?
Aš neplanavau pirkti vien tam, aš jau nusipirkau naujus ratus su semi slikinėm padangom, vakar parsivežiau, tai galvoju reiktų važiuoti su jom pasibandyti. Tik kainą ne tokią ir mažą užsiprašė toj aikštelėj, nors oficialiai dar nėra atidaryta ir skaitosi su nuolaida, be to, reikia bent 5 mašinas surinkti.
QUOTE(džu @ 2015 03 03, 22:00)
denaxa, o tu sankabos pasikeist nemoki? nes man rodos, kad tu viską ten taip išmanai  lotuliukas.gif
tikrai jau lotuliukas.gif
Atsakyti
o kokius semi slikus paėmei?
su audine važinėju kasdien ir į treniruotes, į varžybas ribotai bus, nes vienos žieminės jau nuėjo iki kordo po d1 treniruotės, tai išmečiau, o dabar uždėtos prastokos, kurias kurias rudenį jau į šoną buvau atidėjus, bet nesinori ir be šitų likt biggrin.gif pardavinėju dabar aš ją be to, tai truputį saugau dar.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 03 03, 23:00)
denaxa, o tu sankabos pasikeist nemoki? nes man rodos, kad tu viską ten taip išmanai  lotuliukas.gif


Juokiesi??? blink.gif lotuliukas.gif Tam visu pirma reikia fizines jegos- o as vis del to moteris, ir jegos labai ribotos, o antra- tam dar reikia garazo su keltuvu biggrin.gif Ir,beje, keiciant sankaba reikia nuimti pavaru deze, o tam, kad ja nuimti astroje- reikia isardyti pilnai visa priekini tilta... tam jau reikia ne tik jegos ir keltuvo, bet ir ziniu+ praktikos daugiau nei as ju turiu biggrin.gif bet ir nera reiklalo keisti - ji pas mane reguliuojama, tai atsidarai kapota, pasuki varzteli ir vel turi gerai dirbancia sankaba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 04 kovo 2015 - 16:25
na, man kuris keitė, tai ne ką stambesnis už tave, todėl ir sakau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 03 04, 17:55)
na, man kuris keitė, tai ne ką stambesnis už tave, todėl ir sakau  lotuliukas.gif


Bet "JIS", o ne ji biggrin.gif Vyras, net ir smulkus, ne moterisku jegu juk smile.gif Vienas mano kolega, irgi smulkus ir panasiai mano ugio, kai tik sugalvoja raktu paverzti autiko ratus, taip ir nulauzia kokias pora spilku biggrin.gif Vyrai savaime daugiau jegos turi. O mano rankos labai silpnos, + del kaklo isvarzos negaliu nieko daryti pakeltomis rankomis (ir kategoriskai draudziami tokie darbai), vien kol abs laidus pasitikrinau slapia buvau doh.gif Jei pastebejai, as per varzybas visada su pirstinemis vaziuoju- nes nepajegiu susukti vairo be ju taip kaip reikia, vairo padetis lengvuskeje man itin nepatogi. Tai irgi viena is priezasciu, del ko prirauktas sportas, dziaugiuosi kad dar isvis vairuoti galiu,nes kol vairuoju- tol gyvenu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 03 04, 09:39)
o kokius semi slikus paėmei?
su audine važinėju kasdien ir į treniruotes, į varžybas ribotai bus, nes vienos žieminės jau nuėjo iki kordo po d1 treniruotės, tai išmečiau, o dabar uždėtos prastokos, kurias kurias rudenį jau į šoną buvau atidėjus, bet nesinori ir be šitų likt  biggrin.gif  pardavinėju dabar aš ją be to, tai truputį saugau dar.
Žinok net nepažiūrėjau padangų pavadinimo doh.gif Norėjau kuo greičiau judėti namo, ir taip grįžau pora valandų vėliau, nei tikėjausi. Tai teks palaukti iki padangų keitimo, kad pažiūrėčiau pavadinimą.
Tai tu tą audinę grynai tik šiai žiemai ėmei ar nepateisino ji tavo lūkesčių dėl visokių problemų?
Atsakyti
denaxa, juokauju mirksiukas.gif

little feet, negaliu kažko labai blogo pasakyti kaip apie tokios vertės ir senumo automobilį, pakaba gan kantri, kaip man ir sakė, blokiruotė didžiulis pliusas tai mašinai, visgi savo malonumui iš keturiais varančių toliau pasvajosiu apie kokį subaru, ar evo. Kupas sunkus, jo priekis labai sunkus, dėl ko slalomuose valdyti jį nėra labai lengva, norisi važiuoti greičiau-priekis nuneša, įsijungi blokiruotę, su užpakaliu truputį pristumi,na, žodžiu, toks specifinis valdymas. Apskritai per sniegą 4wd yra gėris ir smagu, bet senos kartos q yra kas veikt suvaldyt, šiaip realiai panašiai, kaip galu varomas, tik kad ir priekis dar slysta, jei jau eini kiaurai, tai jau nesustabdyt biggrin.gif Gaila, žiemos nebuvo, bet apturėjom keletą labai smagių dienų, kai išsidūkom ant sniego kaip turi būt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 03 04, 19:43)
denaxa, juokauju  mirksiukas.gif

  Gaila, žiemos nebuvo, bet apturėjom keletą labai smagių dienų, kai išsidūkom ant sniego kaip turi būt  drinks_cheers.gif


Tai suprantu kad juokauji biggrin.gif Vienam is servisu kur tvarkausi dirbo gumininku toks bachuras anksciau, liesas kaip sliekas, o padangas kaip plunksneles kilnoja biggrin.gif Issilaike CE ir nuejo ant tralo dirbti smile.gif

Baltai pavydziu...ech... man taip ir neteko ant sniego padukti- buvo jis darbo dienom ir kai man sesija buvo... sad.gif Norisi tai nerealiai,dabar savijauta tokia kad kaip ir nepadaryta kazkas liko- neissidraskyta sniege smile.gif
Trasoje kelis ratus teko apsukti su galu varomu- Dievuleliau koks kaifas, manevringumas- su priekiu nepalyginti, jokiu pastangu vaira sukiojant, toks jausmas,kad masina pati viska daro ir fiskes visos cielos lieka biggrin.gif Patiko labai, noreciau galo varomo... rolleyes.gif
Atsakyti
na, aš irgi vietoj bulkytės žvalgyčiaus galu varomo, tokia mintis man kirba jau kažkiek laiko, norisi padalyvaut ir d1 kai kuriose treniruotėse, ghymkanose, žodžiu, pašonaslydžiaut truputį blush2.gif
Atsakyti
Galvojau, civikėlį trauksiu kokią gegužę po šiek tiek performanso, bet kur tau, tiek varžybų visokių vykt planuoja blink.gif jau 58 užsireginę į "šalin žiemines padangas"
nieko nebus, teks traukt monstriuką anksčiau ir eigoje tvarkytis g.gif

trumpas video moterys autosporte smile.gif
http://www.fia.com/m...rating-equality
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 08 kovo 2015 - 20:28
Pas mus irgi sezonas anksti prasideda - balandį jau dvejos varžybos turėtų būti. Ir panašu, kad naujas organizatorius randasi. O šį savaitgalį į treniruotę varysiu. Šiandien išbandžiau savo "naują" koją be įtvaro, labai keistai vairuojasi, tai treniruotė labai laiku bus smile.gif
Atsakyti
aš savajai tik vasarinį apavą turiu, tai trauksiu balandį iš iškart po dviejų sav varžybos g.gif nežinau, kaip čia bus. Šiandien paėmiau naujus tamsiu vidumi žibintus priekinius, truputį pikčiau atrodys, ryt važiuosim aplankyt, taip laukiu jau sėst už vairo bigsmile.gif
Atsakyti