Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

QUOTE(džu @ 2015 02 14, 09:50)
Sankabą keisk, nes vieną dieną tiesiog bus žiauriai sunku važiuot, kai buksuos
Dar palaužysiu šitą bent ateinančius porą mėnesių. Šiandien po 1,5 mėn nevairavimo sėdau prie savo babaužiaus vairo wub.gif Kairė koja didžiuliame įtvare, bijojau, kad nesugebėsiu per jį sankabos išminti, bet pavyko. Ta proga pabandysiu slalomiuką kitą savaitgalį naujai įrengtame vairavimų poligone, baisiai laukiu, kada jį atidarys bigsmile.gif
Atsakyti
šaunu, aš tai vakar pabandžiau paslidinėt su savo per d1 treniruotę, sakyčiau, visai pusėtinai, galvojau, ant asfalto užpakalio išvis neužsukinės, deja, šiandien po svc treniruotės vėl kažkas pabiro, jau nusibodo į mėnesį po kelis kartus po servisus maltis doh.gif jaučiu, grįšiu vėl prie japonų, visgi, kiek turėtų vienų ir kitų, japoškės patikimesni ir kantriau kenčia.
Atsakyti
mačiau, little feet, jau formoj po operacijos, dalyvauja, su kuo ir sveikinu smile.gif
ta proga įkelsiu video iš vakar drifto varžybų
https://www.youtube....h?v=FiCiUfLPBXU
Atsakyti
Dėkui smile.gif Jap, sudalyvavau, laikų net nepažiūrėjau vietoje, iš 4 moterų likau paskutinė. Bet trasa labai patiko, ilga ir gana greita. Sakė planuoja kovo mėnesį vėl ten daryti

Foto, daryta iš skraidančio drono.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 02 kovo 2015 - 17:15
mačiau kažkurio dalyvio video, trasa man taip pat patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
As tai visus dalyvavimus raukiu iki vasaros, o paskui bus matyt... O ir islaidu uztenka ir be to- astrai pradejo elektra byret- pasikeiciau komutatoriu, numire langu apiputimas (vazineju kaip tanke kai lyja)- reikia ardytis ir ziuret kas ten,termosaugikli jau turiu nusipirkus,laukiu kol bus silciau krapstytis... ryt vaziuosiu pas Garaziuko berniukus- sutariau kad liambda zonda pakeis ( zondo tris savaites laukiau kol is Japonu pareis doh.gif ), ir dar abs vis uzsiziebia, itariu,kad laidas- be keltuvo nepatikrinsiu, jei ka,turiu viena galini, bet cia greiciausiai bus priekinis, jei netiks jungtys- bus problema, gal tada lempute reiks prie kazko kito pajungti g.gif Balandi TA laukia, nepraeis, jei abs lempa uzsiziebti sugalvos apziuros metu... O ir renukui reikes pagrindini dirza keisti ir vasarines padangas uzfundyti... ne iki varzybu, vnz... blush2.gif rolleyes.gif Ir renuko liamda irgi,atrodo,mires- bet jis kainuoja biski karve, tai kol kas apsieisim smile.gif
O as apie dar viena masina svajoju doh.gif Dabar kai paskaiciau ko cia prirasiau, siaubas nu... lyg dar mazai butu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 03 02, 17:21)
mačiau kažkurio dalyvio video, trasa man taip pat patiko  drinks_cheers.gif
Arlando turbūt smile.gif Jam neseniai 18 suėjo, varo lygiom jėgom su vyresniais patyrusiais diedais, šaunuolis thumbup.gif Abu su tėvu dalyvauja ta pačia mašina, gražu žiūrėti smile.gif

Jeigu kam įdomu ir nematė, tai va trasos video.

denaxa, pasipylė bėdos doh.gif Pas mane irgi vis visokios msulkmenos lenda, bet ai... Vis pagalvoju apie mašiną vien slalomam, bet kol kas atidedu.

Norėjau su jumis padiskutuoti. Ant šitokios specialios dangos kokios padangos geriausia? Aš mąstau, kad vasarinės, gerai išstumiančios vandenį. Vienas iš vaikinų-organizatorių man nepritarė - sako geriau žieminės, nes ten slidu kaip ant ledo. Ką jūs manot? Norėčiau nuvažiuoti ten pasipraktikuoti kada, tai neisnorėtų pinigų švaistyti veltui parinkus netinkamas padangas.
Atsakyti
aš vėluosiu civiką ištraukt, laukia šiokių tokių darbų prie jo, gal kokią gegužę duokdie pajudėsim, bulka reikalauja irgi sau dėmesio, parazitka smile.gif net truputį užpykau, kad kaip žieminei auto teko nemažai tvarkyt, o net žiemos nebuvo normaliai pasidžiaugt.
little feet, kada ten planuoji pasipraktikuot važiuot? mano padangos visos daugiau sausai dangai, net nežinau, ką patart, ir ar verta treniruotei imt atskiras tam kartui padangas g.gif pasitaupyk, paimk kokius semi slikus kada nors, pamatysi skirtumą ryškų ax.gif
Atsakyti
Oi, o juk padangas greit keistis reiks,o as dar ratlankiu nesusitvarkius- guli kambary prie lovos ir laukia perdazymo- kambary viska ir daryti reiks... o dar gi nuslifuot... ner nei laiko, nei noro tokiems darbams doh.gif

Renukui reiks pirkti ir ratlankius, ir padangas- dabartiniai ratlankiai tik metalo lauzui tinka,atvazines ziema ir von juos doh.gif Nu gal dvejus pasiliksiu- bus treniruotems jei sugalvosiu vasara ja drozt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 02 kovo 2015 - 22:39
na, aš irgi mielai ratlankius dar vienus įsigyčiau, lengvesnius už bbs smile.gif
Atsakyti
As skardinius devetus perku,labai pigiai, saviskei po 35lt susipirkau smile.gif

Astra jau turi nauja liambda zonda, uzsipyliau pilna baka kuro,ziuresim... vaziavimas kazkoks minkstesnis,tolygesnis... bet va kamstuke pastovejus pasijaute kad sankaba padrozta, reiks pasireguliuot kai netingesiu... g.gif O sankaba padroziau su blogai dirbanciu komutatorium bevazinedama doh.gif
Atsakyti
denaxa, o tu sankabos pasikeist nemoki? nes man rodos, kad tu viską ten taip išmanai lotuliukas.gif
Atsakyti