Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Aciu smile.gif Viena ji vaziuos,as paskutiniam egzui ruosiuosi si savaitgali smile.gif Tikiuosi,nepasiklys- yra buvusi pora kartu ten,bet kartu su manim smile.gif
Atsakyti
nupaišyk smile.gif
Atsakyti
Taigi i zemelapi pasiziures smile.gif Ji gerai moka jais naudotis,nuo vaikystes pripratinta- sturmanauja per visas musu klajones atostogines smile.gif. Dar aiskinasi su kazkokia navigacija,kuri jos telefe veikti kazkodel nenori smile.gif
Atsakyti
Ar dalyvausit kuri nors čia?
Atsakyti
aš tai ne, kažkaip dar buvo minčių, bet kai pamačiau, kada jie planuoja daryt doh.gif
18.30 vakare šiandien, be šansų dirbančiam žmogui suspėt, nebent iš darbo išsiprašinėt.
Pereitą savaitę labai norėjau į kazlų rūdą numint, paskambinau iš vakaro, klausiu, ar bus treniruotė, nes visgi atstumas 150 km, kažkaip norisi būt tikrai, sako, jeigu neatšaukė internete, vadinasi vyks.
Sakau, o sniego yra? sako, trasoj nebuvau, bet tipo visada jo ten būna. Nu ok. Išmynėm iš vilniaus prieš 8 kad laiku suspėt, atvažiuoju, žiūriu, pora kregždžių grįžta, stovi ten tas organizatorius, danga tragiška, plikas ledas ir asfaltas gabalais, aišku, treniruotė tipo bus atšaukta. *****, sakau, mes važiavom iš vilniaus, tas sako, o ko man neskambinot? tai, sakau, gi skambinau, vakar. jis sako, reikėjo šiandien skambint. Įdomu tik, kada, 7 ryto? ką jis būtų pasakę tokiu metu.... schmoll.gif
žodžiu, išmynėm, pusę bako kuro sudeginę atgal, sakau, nuodėmė važiuot pro kačerginės pusę ir neužsukt bent pažiūrėt, gal kas vyksta. Nu ir akurat, pilna žigulių, sakau, reik eit pažiūrėt, smalsu,
šmirinėju, toks žmogėnas man sako: važiuosit? sakau, o galima? rolleyes.gif sako jo, 15 evrų ir galima. O kiek iki starto? sako, 10 min doh.gif biggrin.gif
bet, pažiūrėjau, kad paprasta trasa, tai ok, sakau, tik į galą nukiškit. Gaila, važiavimo buvo mažai, 2 tik, paslidinėjom ant ledinės trasos, truputį nedidelian grovelin įšokom, bet net nestabdžiau, jau žinau,kad jinai vistiek išropos blush2.gif bet ir ten vistiek pagaidino, svečių klasėj būčiau antra, tiksliau, pirma, teisėjai pražiūrėjo važiavimą ne pagal trasą, o man ale sukūrė atskirą moterų klasę, įteikė pirmos vietos diplomą ir pasijuokė, kad pirma iš vienos doh.gif žodžiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 13 vasario 2015 - 10:47
As irgi ne...smile.gif taigi darbo diena,man pats darbymetis tuo metu bus smile.gif
Atsakyti
Gaila, kad abi vakar negalėjot sudalyvauti. Papieškit organizatoriams, kad kitą kartą labiau apgalvotų laiką biggrin.gif

džu doh.gif biggrin.gif Nu durnai klasę iš vieno žmogaus daryti, kai net iš dviejų nieko gero biggrin.gif Bet vis tiek sveikinu laugh.gif Turėsim omeny, kad Kazlų Rūdą nieko gero.

Mano mašina vis dar tvarkoma, pranešė "džiugią" žinią, kad sankaba ne pačios geriausios būklės, tai nusimatys jos remontas anksčiau ar vėliau.
Atsakyti
kazlų rūdoj daug kas vyksta, bet kad organizavimas keistas pasirodė, bandysim kitąkart, dar turėk minty, kad ten danga grubi gan, padangas greit suėda. Sankabą keisk, nes vieną dieną tiesiog bus žiauriai sunku važiuot, kai buksuos, vasarą maniškei greit parėjo, bevažiuojant į ruklą, kaip tyčia, rukloj pralėkiau kelis ratus, tiek užkaito, kad iš starto vos pajudėdavo, į gazą reakcijos nulis. doh.gif tada buvo kalta sankabos "karzyna" nes atvėsta ir vėl viskas ok.
vakar tą slalomuką nulėkiau pabaigoje pažiūrėt, labai nustebino rezultatai, laimėjo man nežinoma mergaitė, antra liko ini, denaxa turėtų žinot, aplenkusi sportininkes, va, kaip būna. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 14 vasario 2015 - 09:55
QUOTE(džu @ 2015 02 14, 10:50)

vakar tą slalomuką nulėkiau pabaigoje pažiūrėt, labai nustebino rezultatai, laimėjo man nežinoma mergaitė, antra liko ini, denaxa turėtų žinot, aplenkusi sportininkes, va, kaip būna. smile.gif

Kaip tos mergaites vardas pavarde?
Atsakyti
taigi gudavičė, kur vyras su balta miata važiuoja slalomuose. smile.gif
Atsakyti
Aaaa... jo, jau skaiciau per fb visus rezus smile.gif Idomu ten atbuliniu tik langas buvo uzklijuotas ar ir veidrodziai? nes jei tik langas tai baikes pravaziuot smile.gif
Atsakyti
neįsivaizduoju, jau važiavo vėl normaliai, kai nuvykau
Atsakyti