Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

As noriu dukra ten isgrust,bet jai laikas per ankstyvas butu,va jei bus daug norinciu ir darys gal trecia grupe tai meginsiu grust treniruotis smile.gif
Atsakyti
žiemą vangiau registruojasi visi, įdomu, ar susidarys trečia. g.gif
Atsakyti
Vaikas kategoriskai atsisake smile.gif As meginu vis ja kazkaip "uzkabinti",gabumu mergina turi,o as noriu ir estafete perduoti,ir vienoj trasoj pakovot butu idomu...nezinau kaip cia sudominti... g.gif I individualias pamokas dar eina prikalbinti,vaziuoja,o i bendras nenori...smile.gif

Ziema tai siaip jei yra sniego paprastai uzsirasymas nebuna vangus,sunkiau pakliut nei vasara,tos abi grupes jau beveik pilnos smile.gif
Atsakyti
prieš šventes tai vos viena grupė susirinko.
aš manau, ji truputį gėdinasi, tu ją šiaip atsivežk kada, pamatys, kad normalūs žmonės, kad moteriškių yra, pati užsirašyk ir kokį kartelį pati pabandys gal, o paskui, žiūrėk, ir užkabins.
Arba ne, ne šimtu procentu vaikai seka tėvų pėdomis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 01 05, 21:22)
prieš šventes tai vos viena grupė susirinko.
aš manau, ji truputį gėdinasi, tu ją šiaip atsivežk kada, pamatys, kad normalūs žmonės, kad moteriškių yra, pati užsirašyk ir kokį kartelį pati pabandys gal, o paskui, žiūrėk, ir užkabins.
Arba ne, ne šimtu procentu vaikai seka tėvų pėdomis. smile.gif


As jauciu kad taip ir yra kaip tu sakai smile.gif nes vairuot jai patinka,ir siaip gyslele prie technikos turi (nors aiskina,kad ji blondine ir jei masina suges bus visai bejege,stoves ant kelio ir lauks pagalbos,bet-kai iskrove akumuliatoriu ir as jai idavus i rankas multimetra issiunciau matuoti kiek jo liko,tai jai labai daug klausimu nekilo kaip ta daryt-parodziau tik kaip ijungti,+ ir -. Ir kai vaziavo uz miesto ir del dregmes pradejo kazkas cypti-susigaude iskart kad generatoriaus dirzelis,nepaisant to,kad patirties situose reikaluose neturi-masina rupinuosi ir priziuriu as).
Ji bijo kad ten susirinks visi labai mokantys vaziuoti o ji cia tipo labai nemoka (nors po trasa su mano karve ne prasciau uz mane lakste lotuliukas.gif ) doh.gif mano planas toks ir yra-kazkada po sesijos atvaziuoti abiems su jos masina,viena karta ji vaziuotu,viena as,arba paskui vien jai duociau-svarbu kazkaip ikalbet ir nusivezt smile.gif Moteriskes jai nebutinos- labai paprastai ir su bachurais bendrauja,nera del to skirtumo smile.gif As noriu kad ji nors biski tuo uzsiimtu del igudziu,man asmeniskai tos treniruotes dar pirmais/antrais vairavimo metais gyvybe isgelbejo Nemencines plente,tai as manau,kad investicija i sauguma bet kokiu atveju yra peninga,nors ir tustina seimos biudzeta smile.gif

P.s.pries sventes sniego nebuvo,o zmonems gaila zieminiu padangu-todel ir nesusirinko.
Atsakyti
reik tikėtis, kad dabar bus, nes ir norisi labiau pamokų ant sniego, su svc ant sniego važiavau tik vieną treniruotę, tai pernai sausį, norisi daugiau patarimų.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 01 05, 22:23)
reik tikėtis, kad dabar bus, nes ir norisi labiau pamokų ant sniego, su svc ant sniego važiavau tik vieną treniruotę, tai pernai sausį, norisi daugiau patarimų.

Aga,as irgi pernai sausi,labai biski,ir viskas smile.gif O paskui padirbeti norejosi,bet sniego nebuvo ir padangu buvo gaila,tai priekaba nusitempiau is Lukoilo pasiemusi-pasitampiau atbuliniu smile.gif beje,toje pacioje trasoje,kurioje visi pries tai buve i prieki vazinejo biggrin.gif
Atsakyti
o kaip ten su tuo svc aerodromu, ten šiaip pačiam kažkaip galima nuvykt pavairuot? neimant pamokos.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 01 05, 23:29)
o kaip ten su tuo svc aerodromu, ten šiaip pačiam kažkaip galima nuvykt pavairuot? neimant pamokos.


Nu kad ne lyg ir...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 05 sausio 2015 - 22:51
QUOTE(džu @ 2015 01 05, 22:29)
o kaip ten su tuo svc aerodromu, ten šiaip pačiam kažkaip galima nuvykt pavairuot? neimant pamokos.
Kiek žinau aerodromas paprastai būna užrakintas, yra ten vartai
Atsakyti
žinau dėl vartų, tai, sakau, gal galima susitarti. ax.gif aplink vilnių nėra kur palakstyti, kiek teko dalyvaut, tai dar keli pakilimo takai tik, prie širvintų, kur vygis dabar rengia slalomus ir link šalčininkų.
Atsakyti
Kiek zinau tai ne,norintiems taip palakstyti-bendros treniruotes,o kitiems individualu laika paskiria.kai seimininko nera ten uzrakinta.

Dzu,o palakstyti rimtai yra kur-Kacergine.Buna dienos kai visus ileidzia kas nori,susimoki ten kazkiek ir duodiesi visa diena smile.gif Tik man rodos salmo reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 06 sausio 2015 - 11:40