Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

o kolega bent žinojo, kokiam reikalui jis mašiną skolinasi? biggrin.gif
aš tai galvoju dėl savaitgalio, ant klaustuko į širvintas važiuot po dviejų sav.ligos, vos geriau pasidarė, ir norisi, ir baisu neatkrist. ax.gif bėda man žiemą, dabar su savo awd klasėj turiu stot su monstrais, imprezom, evo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 12 24, 09:19)
o kolega bent žinojo, kokiam reikalui jis mašiną skolinasi? biggrin.gif 
aš tai galvoju dėl savaitgalio, ant klaustuko į širvintas važiuot po dviejų sav.ligos, vos geriau pasidarė, ir norisi, ir baisu neatkrist. ax.gif  bėda man žiemą, dabar su savo awd klasėj turiu stot su monstrais, imprezom, evo  biggrin.gif
Žinojo, kolega irgi sudalyvavo slalome, berods pirmą kartą smile.gif
Aš irgi labai bijojau dėl šalčio, bet kažkaip tfu tfu tfu, buvo normaliai. Atvažiavau su žieminiais batais, o vairavimui persiaviau kedukus ir su jais vaikštinėjau, tai nesušalau per daug. Bet nemažai laiko praleidau mašinoje šildydamasi. Ir tegul dar pabando kas nors paklausit, ar kabriolete nešalta - nurausiu galvą laugh.gif Pečius taip kaitina, kad grįždama namo turėjau langą atsiverti biggrin.gif
O AWD klasės juk dažnai negausios būna g.gif Bandyk, jei leidžia aplinkybės, nušluostysi ir jiems nosis biggrin.gif
Atsakyti
nežinau, šiandien pavažinėjau, kaista ta velnio mašina net mieste, be radiatoriaus keitimo niekas čia nesispręs, ir man iškart gerklę ir ausis skauda, vos pabuvus lauke, tai nežinau net, jaučiu, teks praleist dar verysad.gif
pas mus awd susidaro, visi pažįstami gerai, tai su konkurencija prastai su šituo vėžliuku smile.gif
bet, kaip bebūtų, važiuosim, tik dar truputį pasiremontuosim abi smile.gif
Atsakyti
Sveik, džu 4u.gif
Gerų švenčių sporutojančioms ir prijaučiantiems 4u.gif
Atsakyti
Ir aš sveikinu visas sportuojančias ir prisijungsiančias prie mūsų gretų, jeigu tokių bus, daug taurių, kad automobiliai negestų, nervai nepavestų, pinigų netrūktų.
Ir šiaip, sportinis automobilis ir mergina - vienas gražiausių reginių.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 12 21, 20:41)
Uždariau sezoną  ax.gif
Tiesą sakant prizinės vietos net nesitikėjau, nes jų trasos pakankamai techniško sir man ne visada sekasi jose, bet šį kartą buvo gana greita, o tokios man visai sekasi laugh.gif Nusileidau ilgametei dalyvei, kuri po pertraukos grįžo

4u.gif Sveikinimai !!!!!

Ir siaip, visom - Jaukiu, smagiu Kaledu ir gal jau radot naujas padangas po eglute ? biggrin.gif:D
Atsakyti
hey, kai mergina winterbytina rukloj, smagu žiūrėt thumbup.gif
https://www.facebook...895541537143932
Atsakyti
QUOTE(Robulis @ 2014 12 26, 00:18)
4u.gif  Sveikinimai !!!!!

Ir siaip, visom - Jaukiu, smagiu Kaledu ir gal jau radot naujas padangas po eglute ? biggrin.gif:D
Ačiū 4u.gif
QUOTE(džu @ 2014 12 30, 10:34)
hey, kai mergina winterbytina rukloj, smagu žiūrėt  thumbup.gif
Gražu smile.gif Važiuosiu aš šįvakar kur nors išbandyti savo babaužį ant sniego, kol jo pas mus yra (šeštadienį gerai drėbtelėjo, šiandien antrą porciją drėbtelėjo, o ryt lietų jau žada verysad.gif )
Atsakyti
aš savo jau išbandžiau ant sniego aikštutėj thumbup.gif
dar linksmai apie merginas, jeigu jos būtų automobiliai, kokie būtų. Tiem, kurie supranta rusiškai smile.gif
https://www.facebook...617473385041468
Atsakyti
žiema, žiema, neik iš kiemo thumbup.gif
https://www.facebook...5...e=2
Atsakyti
Dzu,tik ka atidaryta registracija treniruotei,gal dar spesi prisiregint smile.gif
Atsakyti
spėsiu, dar nieko nėra ten, ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti