Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

o kokios kainos? pas mus pvz dar yra likusios metalinių garažų bendrijos. Nusiperki garažą už porą tūkstančių, ar pigiau, ir toliau į metus už nuoma susimoki po šimtą gal litų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 12 13, 10:57)
o kokios kainos? pas mus pvz dar yra likusios metalinių garažų bendrijos. Nusiperki garažą už porą tūkstančių, ar pigiau, ir toliau į metus už nuoma susimoki po šimtą gal litų rolleyes.gif
Buvau užtikusi mūrinius garažus po 100-200 lt/mėn, apie metalinius net nepagalvojau g.gif Visgi tokia bendra suma bent šiai dienai man yra per didelė, tada geriau jau pasidomėti padangų saugojimo paslaugomis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 13 gruodžio 2014 - 16:22
Buvau treniruotėje, važiuojančių buvo nedaug, tai ir budulyno nebuvo, liuks smile.gif Matyt bjaurus oras atbaidė nemažai ką, nes ir žiūrovų beveik nebuvo.
Atsakyti
liux, tiesiog, kol sniego nėra, mažai kas renkasi žiemines padangas drožt, svc irgi vos grupę surinko, man, deja, irgi teko atsisakyt, koks tai virusas įveikė mane jau beveik savaitę.
Atsakyti
Tai va kad...as irgi nevaziuoju su zieminem ant asfalto...kai pasnigs,iskomandiruosiu dukra i bendra treniruote smile.gif laikas pamaina sau ugdyti,tegu pradeda po truputi,igudziams lavinti pats tas smile.gif
Atsakyti
Jusu tema skaitau kaip knyga.... su pasimegavimu ir beveik kiekviena posta bandau paverts kazkokiu vaizdiniu ( na fantazija laki ), tik gaila, nesu realiai ne vienos mates jusu... tik, lygtais kazkokio "medinio rato" foto nete, jei nemaisau pavdinimo g.gif
per varzybas su treningiukais vazinejat, ar visgi apranga kazkokia yra, sorry uz toki kvaila klausima blush2.gif
Atsakyti
Robuli,nugi apsilankyk kokiose varzybose ir pamatysi viska gyvai,nereiks vaizdiniu kurtis biggrin.gif
Treningiukus siais laikais kad jau nelabai kas nesioja,mes juk ne forsai kokie smile.gif As net neturiu tokiu smile.gif
Atsakyti
aš varžybose būnu su treningais, galima sakyt, man patogu, kai drabužiai visiškai nevaržo judesių, be to, jose praleidi visą dieną, tai vėlgi, patogu, kai yra patogu. Ypač svarbu geri batai, kai kurie vairuoja su specialiais, vairavimui skirtais batukais, jie lengvi, plonu padu ir turi guminį kulno pratęsimą, kad nesitrintų. Be tos aprangos dar dėviu pirštines, taip yra geresnis sukibimas su zomšiniu vairu, o ir šiaip, rankos nuo adrenalino ir šiaip jaudulio, bent man prakaituoja, todėl paskui slidinėja. Slalome nėra reikalavimo aprangai, išskyrus šalmą kai kada, todėl mūsų ir apranga paprasta, kokiose žiedinėse, man rodos, jau privalu būt su spec.kostiumu ir visa ekipiruote.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 15 gruodžio 2014 - 12:18
QUOTE(Robulis @ 2014 12 15, 09:51)
Jusu tema skaitau kaip knyga.... su pasimegavimu ir beveik kiekviena posta bandau paverts kazkokiu vaizdiniu ( na fantazija laki ), tik gaila, nesu  realiai ne vienos mates jusu... tik, lygtais kazkokio "medinio rato" foto nete, jei nemaisau pavdinimo  g.gif
per varzybas su treningiukais  vazinejat, ar visgi apranga kazkokia yra, sorry uz toki kvaila klausima  blush2.gif
"Medinis ratlankis" smile.gif
Vasarą būdavau su šortais arba timpkėm žemiau kelių, šaltesniu oru - su džinsais. Kitą savaitgalį planuoju rengtis šiltas sportines kelnes, specialiai nusipirkau.
Slalomuose pas mus dauguma rengiasi laisvai, kas su treningais, kas su šiaip kasdiene apranga. Kai kurie naudoja spec. pirštines, kai kurie šiaip odines pirštines.
Atsakyti
Uždariau sezoną ax.gif
Tiesą sakant prizinės vietos net nesitikėjau, nes jų trasos pakankamai techniško sir man ne visada sekasi jose, bet šį kartą buvo gana greita, o tokios man visai sekasi laugh.gif Nusileidau ilgametei dalyvei, kuri po pertraukos grįžo
Atsakyti
manau, kad galima ir nuotraukų įkelt, būtų truputį spalvingesnė tema, gera dovana artėjančių švenčių proga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Galima, tik kad SMas su FB nuotraukom pjaunasi, nu bet įdedu tada taip:
mano murzius, kalėdinis važiavimas (jie su ta egle nuo pat Klaipėdos ~80km atvažiavo), o draugas su šituo universalu dyzeliniu užėmė pirmą vietą RWD klasėje, o mašina net ne jo, iš kolegos pasiskolinta smile.gif
Atsakyti