Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

o bala žino, anksčiau turėtos mašinos neturėjo tokių bėdų, kad man išvis reiktų gilintis, koks jis ten, bet, lyg ir pagal gamintoją reikia žiūrėt, ką siūlo, raudonas naujesnėms mašinoms.
Ir dar, kad maišant šiokia tokia reakcija vyksta, kaip pvz pas mane, matosi bakelis apsimarmaliavęs.
Atsakyti
Tai va as anksciau irgi nesigilinau... bet cia kai po raudono uzpyle zalia-is pradziu jis buvo zalias,o paskui paruzavavo (visas juk neisispyle,tas kur variklio bloke buvo likes doh.gif ). Uztat man kilo klausimas,nes sako maisyt negerai...bet servise pasake kad nieko blogo nebus,kad galima .Na apnasu jokiu nera,viskas kaip ir gerai...tai as ir susimasciau i ka cia reikes keisti,man tai geriau kai abiejose masinose tie patys skysciai-maziau galvos skausmo g.gif

Pas mus darbe buvo nupirke kazkoki tosola,kurio maisyti negalima,ir kai dapyle doh.gif tai dabar daug pas ka rudas,musu masinoje irgi-niekas juk nekeis viso tosolo visoj sistemoj. Duok Dieve ziema neuzsalti doh.gif O yra pas ka ir i kose tokia skysta matine pavirto,pas mus tai bent skaidrus... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Robulis @ 2014 12 12, 10:50)
Ir taip paskaitau ir taip paziuriu - ale tiktumet man tokios garaze biggrin.gif biggrin.gif
pasitartumem, paremontuotumem, kokio alucio, ar sampes islenktume biggrin.gif
alučio, šampė nepatinka schmoll.gif biggrin.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 12 12, 16:59)
* Robuli,nu kas cia keisto? jei nori vaziuoti,turi moketi ir ratus prisiziureti-kad gerai veztu  smile.gif Tai mes cia ta ir darom smile.gif
* Megink nakciai ka nors balto padet po masina,popieriaus kokio,ir ryte ziurek ka rasi,paskui ieskok ties ta vieta...sita labai sunku surasti
* drinks_cheers.gif Aš noriu turėti tvarkingą mašiną. O jei nori mašiną biški padraskyti, tai tuo labiau pravartu, kad ji būtų tvarkinga smile.gif
* Aš žinau, kurioj vietoj varva - balas mačiau. Laukiu, kol vienas kolega slalomininkas turės laisvą garažą, rekomendavo kaip gerą ir nebrangininką, išbandysim smile.gif

Paaiškėjo mano slalomavimų pertraukos laikas - nuo sausio mėnesio atia kuriam laikui, tai per šiuos du savaitgalius reik pasismagint biggrin.gif Ir tuo pačiu išsisprendė klausimas dėl žieminių padangų - priekį vėl nudrožiau, ale jei mašina bus nenaudojama iki kokio kovo, tai nelabai ir beverta sukti galvos dėl keitimo.
Atsakyti
Del padangu-tai labiausiai apsimoketu varzyboms pasikeisti...as ziema nevaziuoju ant asfalto,nes gaila padangu,bet jei sugalvosiu-permetinesiu,tiesiog pasikeisiu i vasarines (drozimui dafiga tu gumu turiu smile.gif ) Labai daug kas taip daro.
Atsakyti
Neturiu aš kur dėti papildomų ratų, pati jų pasikeisti taip pat negalėsiu. Gal ilgainiui išsiplėtus pažintims su kuo nors suderinsiu ką nors šiuo klausimu, bet šiai dienai drožiu tas, su kuriom važinėju...
Atsakyti
Varzybose tikrai vyrukai pakeistu,va tik su nuvezimu... g.gif Pas mus tai telpa abi masinas,renukui sakiau irgi pirksiu kitus ratlankius ir kad butu pakeitimui jei ka .
Atsakyti
aš šiemet atkankinau be kasdienio važinėjimo, tik varžybos ir treniruotes su padangų komplektu, plius pirkau dar dvi, kai susidrožė jau priekis vasaros pabaigoj. Bet kitąmet taip nebedarysiu, gaila truputį, paskui gaunasi tokios nei varžybom, nei treniruotėm.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 12 12, 23:34)
Varzybose tikrai vyrukai pakeistu,va tik su nuvezimu... g.gif Pas mus tai telpa  abi masinas,renukui sakiau irgi pirksiu kitus ratlankius ir kad butu pakeitimui jei ka .
Į pačią mašiną kaip nors sutalpinčiau, aš paprasčiausiai neturiu patalpų, kur laikyti tuos papildomus ratus. Dar negalvojau kur laikysiu ratus, kai įsigysiu antrą komplektą, kad būtų atskirai sezonams. Bet su tuo kažką sumąstysiu.
Atsakyti
aš kai nuosavo kiemo neturiu, ane garažo tenka nuomotis, be to jau niekaip, tiek visko nuo tų mašinų, atrodo, atsikeli į švarų, tuščią, o po pusmečio nėra kaip praeit biggrin.gif
Atsakyti
As laikau rusy sezonines,bet tas pakeitimui laikyciau kambary-is rusio labai jau problematiska issitraukt... smile.gif Dviraciai abu pas mus irgi kambariuose stovi-pripratom kazkaip...va tik prie duru vel servisas darosi,pries sventes reiks prametyt ir rusin nutransportuot... biggrin.gif
Atsakyti
pažįstamas jausmas su tuo garažu namie smile.gif atrodo ir nerenki specialiai, daiktai patys subėga ax.gif
Atsakyti
Rūsio neturiu, namuose absoliučiai nėra laisvos vietos (norėčiau katinui didesnį uždengtą wc pastatyti, bet nėra kur biggrin.gif), o net jei ir būtų - 5 aukštas, nusižudyti būtų galima laugh.gif Garažų nuomos kainas pasižiūrėjau dar vasarą - bankrotas būtų doh.gif
Atsakyti