Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Savaitgaly buvau Omnitel 1003km lenktynėse, paliko tikrai labai didely yspūdy blink.gif
Kitais metai būtinai vėl vaziuosiu pažiūrėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vivux @ 2007 08 02, 14:03)
Savaitgaly buvau Omnitel 1003km lenktynėse, paliko tikrai labai didely yspūdy blink.gif
Kitais metai būtinai vėl vaziuosiu pažiūrėti thumbup.gif

o mano nuomone ten truko organizuotumo, kam su VIP tai aukso kalnai,o eiliniui zmogeliui nors po lapu but doh.gif kiekvienais metais renginys prasteja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(_braskute @ 2007 08 01, 09:43)
na siaip jos dedasi kad, ratai platesni atrodytu, issinestu pro sparno krasta  mirksiukas.gif gal as cia ne taip paaiskinau  bigsmile.gif o aliuma drifto metu paprasciausiai prasuko ir nuleke viskas  rolleyes.gif vaizdas buvo geras  lotuliukas.gif



Tai cia profanai deda del vaizdo(tai va taip jiems ir baigiasi,kai nemoksiskai issiplatina),o profesionalai-del stabilumo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 08 02, 19:37)
Tai cia profanai deda del vaizdo(tai va taip jiems ir baigiasi,kai nemoksiskai issiplatina),o profesionalai-del stabilumo. smile.gif

na jo, bet is aliumo stabilumo nesulauksi schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti


Vilniaus miesto Sportinio Vairavimo Centras organizuoja slalomo pirmenybių IV etapą.
Jis įvyks rugpjūčio 26 d. Savanorių pr. RIMI HIPERMARKET aikštelėje.
Dalyvių registracija nuo 9.30 iki 10.50.
Varžybų startai 11 val.

Gal atsiras norinciu sudalyvauti?Smagu bus tikrai... mirksiukas.gif

Atsakyti
As lenktynese sudalyvauju, esu is Kauno, gal kolegiu cia rasciau? biggrin.gif
Atsakyti
gaivinam 4u.gif
Little feet, šaunuolė, kas, beje, tave paskatino pradėti važiuoti slalome? ax.gif
Atsakyti
Aga,gaivinam drinks_cheers.gif Musu dabar daugiau,tai gal gyvens sita tema bigsmile.gif
Little feet...mes jau cia... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 05 11, 22:26)
Little feet, šaunuolė, kas, beje, tave paskatino pradėti važiuoti slalome? ax.gif
dar kartą ačiū 4u.gif pati irgi šaunuolė mirksiukas.gif
Viskas prasidėjo nuo to, kai sužinojau, kad būna papildomi vairavimo kursai ekstremalioms ir ne tik situacijoms, o aš noriu mokėti gerai vairuoti, realios praktikos turiu dar gana nedaug. Nulėkiau porą kartų į VSVC individualias pamokas, noriu dar, bet man toli iš Klaipėdos, dalyvavau GLV atrankoj. Jau seniai ieškojau, ar vyksta kokie renginiai pajūry ir tik radusi čiupau iš karto už ragų biggrin.gif
Atsakyti
Siauliuose slalomo cempionatas berods 25d.,pasidomek.Galetum sveciu klaseje vaziuoti issipirkus vienkartine licencija smile.gif vaziuoti ten verta,nes susirinks profesionalai is visos Lietuvos,bus ka pamatyt ir is ko pasimokyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 11, 23:16)
Siauliuose slalomo cempionatas berods 25d.,pasidomek.Galetum sveciu klaseje vaziuoti issipirkus vienkartine licencija smile.gif vaziuoti ten verta,nes susirinks profesionalai is visos Lietuvos,bus ka pamatyt ir is ko pasimokyt smile.gif
Finansai irgi biški riboja... 05 25 Skuodo raj. irgi vyks, bet atmečiau šitą variantą - vien kelionė virš 150 km gaunasi g.gif o tu man Šiaulius siūlai biggrin.gif bet pažiūrėjau, kad Šiauliai su treniruotėm dieną prieš, va tas jau įdomiau. Nu pagalvosiu smile.gif
Šiauliuose bus 06 15, tai dar toli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 12 gegužės 2014 - 07:38
QUOTE(Little feet @ 2014 05 12, 08:22)
Finansai irgi biški riboja... 05 25 Skuodo raj. irgi vyks, bet atmečiau šitą variantą - vien kelionė virš 150 km gaunasi  g.gif o tu man Šiaulius siūlai biggrin.gif bet pažiūrėjau, kad Šiauliai su treniruotėm dieną prieš, va tas jau įdomiau. Nu pagalvosiu smile.gif
Šiauliuose bus 06 15, tai dar toli smile.gif

Paziurek SVC saite kalendoriu,ten raso slalomo cempionatas lyg tai 05.25.(Yra oficialiu varzybu kalendorius) Verta nuvaziuoti bent jau pasiziureti ax.gif Cempionate vaziuoti brangiau iseina,na,bet patirtis biski kitokia jau butu ax.gif O Siauliai gi nelabai ten nuo taves toli,o jei vaziuosi ne greiciau 90-ir kuro sunaudosi maziau ax.gif
Man vat irgi finansai daug kur kliuna,del ju negaliu vaziuoti greituminiuose slalomuose-per brangu... doh.gif O dar i masina kiek sukisu... doh.gif
Atsakyti