Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

liuks, turėtų būt smagu thumbup.gif
Atsakyti
pasižiūriu nuotaikingą vasaros varžybų video ir taip pasiilgau vasaros sokiai.gif
žiauriai gerai praleistas laikas rukloj, superinė kompanija
http://www.youtube.c...h?v=COwDccZRo_A
Atsakyti
Gaila, kad sniego dar nėra verysad.gif Šį savaitgalį važiuosiu į treniruotę šalia, pažiūrėsim gyvai, ar bus baisus budulynas biggrin.gif O kitą savaitgalį - varžybos. Mažytė mažulytė tikimybė yra, kad gal bus truputį sniego...

Per paskutinių varžybų pirmą važiavimą buvo išlindęs vienas fintas - išgąsdino, galvojau, kad kas su varikliu ar tai išmetimo sistema, jau net svarsčiau nebedalyvauti toliau, bet surizikavau, laimei problema nebesikartojo.
O problema galutinai paaiškėjo tik visai neseniai - neatšokantis rankinis. Mašina kriokė, traukos nebuvo, mašina visai neriedėjo, vos atleidus gažą staigiai sulėtėdavo, pavažiavus porą km pasmirsdavo svilėsiais ir po biški važiavimas normalizuodavosi. Pasirodo troselis per stipriai užtemptas buvo. Dabar prisiminus kiek juokinga, bet tuo momentu visiškai nepatiko smile.gif

džu, į Kačerginę nevažiuoji? Juk planavai kažkur dar dalyvauti - kaip sekės, kaip įspūdžiai, kaip audelė laiko?
Atsakyti
ne, deja, nevažiavau, buvo įtarimas dėl stabdžių, nepatiko, kaip jie veikė, ir dar atsirandanti smarvė po staigesnio stabdymo, plius pradėjo ūžt, įtariu, guolis, tai nuvariau servisiukan, o ten kai pamatė, kokios mano kaladėlės, uždraudė ja išvis važinėt, visiškai perkaitintos ir trupančios. Bėda ta, kad stabdžiai mano ne standartas, dalys atkeliavo tik šiandien, na, arba būčiau turėjus pirkt iš audi centro už 800 litukų smile.gif taip kad nuo penktadienio be savosios, ryt gal tik pasiimsiu, be to, kad dar radiatorius pasirodė kiauras, žiūrėsiu, ar dar kas nelenda, tada jau vėl pajudėsim link startų smile.gif o kol kas artimiausiu metu svc treniruotė narvydiškėse savaitgalį, laukiu jau rolleyes.gif kačerginėn važiuot netvarkingu auto ne juokas, beje, mačiau, lizunova buvo, truputį išvažiavo iš trasos ir išmontavo padangą, ant traliuko parvežė, tikėkimės, tik tokie nesklandumai . O šiaip audė važiuoja, aišku, ne kaip civikas, gerokai lėtesnė ir sunkesnė, užtad mane apkalba, kad dabar keistai važiuoju, tormazas esu biggrin.gif
bet quattro tikrai suteikia nemažai malonumo slidesnėje dangoje kasdieniame vairavime, nepalyginant didesnis stabilumas.
galiu įmest trumpą video palyginimui iš nevykusio važiavimo treniruotėj smile.gif
https://www.youtube....eature=youtu.be
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 09 gruodžio 2014 - 19:16
Tikrai matosi, kad sunki audinė biggrin.gif
Aš irgi ką tik pasikeičiau stabdžių kaladėles, dar reik antifrizo nutekėjimo kaltininką rasti (tikiuosi ne radiatorius kiauras dry.gif)
Atsakyti
Ir taip paskaitau ir taip paziuriu - ale tiktumet man tokios garaze biggrin.gif biggrin.gif
pasitartumem, paremontuotumem, kokio alucio, ar sampes islenktume biggrin.gif

nepykit, nieko asmenisko, tik maloniai keista kai merginos apie kaladeles ir kita taip kalba smile.gif

Sekmes, kas varzosi 4u.gif
Atsakyti
aš tai pati neremontuoju biggrin.gif
bet išlenkt tikrai būtų galima, temų bendrų atsirastų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Robuli,nu kas cia keisto? jei nori vaziuoti,turi moketi ir ratus prisiziureti-kad gerai veztu smile.gif Tai mes cia ta ir darom smile.gif
Alucio tai butu gerai drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 12 10, 21:32)
... dar reik antifrizo nutekėjimo kaltininką rasti (tikiuosi ne radiatorius kiauras dry.gif)


Megink nakciai ka nors balto padet po masina,popieriaus kokio,ir ryte ziurek ka rasi,paskui ieskok ties ta vieta...sita labai sunku surasti,as vienoj darbinej apie tris menesius kuiciausi,kurgi tosolas dingsta,ryte masina atvarius sonan su prozektorium po sniega ieskojau-nieko,po kapotu jokiu apvarvejimu... doh.gif Kasdien po 5l dasipylinejau,tik kai jau karta ryte supylaiu apie 5,po to po pietu pertraukos dar 5 vandens,+ susirinkau vandeni is kolegu kas kiek turejo,tai tada jau remontininkai nueme apsauga ir pasiziurejo kas is kur-pasirodo,vamzdis trukes buvo,varvejo ant apsaugos,o vaziuojant posukiuose nusipildavo,uztat ir negalejau rasti nuotekio doh.gif
Karta irgi dinginejo,bet po nedaug,ir kazkaip visai atsitiktinai atsidarius sonini dangti pastebejau balute-ogi tosolas is ismetimo kolektoriaus pro skylute varva doh.gif ta pacia nakti paeme remontan,galva keite doh.gif O as tada ziuriu kaip ozka i naujus vartus kapota atsidarius,su mintim-taigi neturi jo cia buti doh.gif
Vnz.,sekmes paieskose 4u.gif
Atsakyti
na, maniškei irgi radiatorių teks keist, kiauras. ax.gif kažkaip pastebėjau, kad sustojus šiek tiek daugiau, nei turėtų garuoja, bet antifrizo kaip ir buvo, visgi servisiuke nenudžiugino, kaina jo 800 lt, gerai, kad turim kaimynus lenkus, kurie visokį pigesnį gėrį stumdo rolleyes.gif
Atsakyti
Geri ir tie lenkiski,as ir i astra,ir i renuka dejau lenkiskus (nes kitko tai kaina kosmosas doh.gif ),astroj lenku radiatorius puikiai funkcionuoja jau 7 metai smile.gif
Renukui servise siule-"gal virinti",bet as manau kad tikrai neapsimoka,o ivertinus nuemimo/pastatymo, +lenkisko naujo kainas- tai tik uz nauja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 12 gruodžio 2014 - 18:45
aš gal ir virinčiau, bet pats radiatorius didelių vilčių neteikia, yra įtarimų, kad užsikišęs jis gerokai ir funkcijos savo tikrai neatlieka, automobilis kaista net tokiu metu, plaut jį, kiek pasitarėm, toks vargas, kad nekompensuotų to sutaupymo.
Atsakyti
Tai va kad neapsimoka...cia gautusi is serijos "skupus moka du kartus",tai geriau jau nauja ir bus rami galva. As jau pasimokiau su situo,nesutaupysi ant tokiu dalyku,pigiau iseina iskart normaliai investuot .

Papildyta:
Dzu,o tu koki antifriza naudoji? As visada pyliau zalia,renukui buvo uzpiltas raudonas,bet kai keite radiatoriu-nunesiau pakeitimui zalia-turejau kanistra su biskiu namie likusio nuo astros. Bet va cia ant dienu serviso berniuku uzklausiau kuo jie skiriasi,tai sake kad raudonas tipo geresnis-aukstesne virimo temperatura ir antokorozines/valomosios savybes geresnes.bet zalias sake irgi gerai (nu as tiek metu su tokiu vazineju tai man gerai smile.gif ). Tai va dabar mastau,kai vel reikes keisti,gal raudona pradeti piltis? Ka galetum pasakyt situo klausimu?
Atsakyti