Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

tai jau tikrai, šeštadienį greituminis, sekmadienį treniruotė, gerai prasilaužė smile.gif
kita vertus, labai gerai pasimato, ko mašinai trūksta, ką reikia paremontuoti, ko kasdien gal ir nepastebėtum. smile.gif
Atsakyti
As buvau sestadieni Narvydiskese,tik nevazinejau,vazinejo mano mergicka su mano astra-pratinosi prie zieminiu salygu smile.gif Mastau kad reiketu vaika i bendra treniruote isstumt kaip nors,jai butu naudinga smile.gif Tik nelabai nori,prisibijo dar doh.gif O kaip gyvatej lakste su ta mano karve tai grazu ziuret buvo biggrin.gif
Atsakyti
tai aišku, kad stumk, mes gi visi savi, niekas nesijuokia, visi palaiko smile.gif
bet dabar sakė, kol sniego nebus, nebedarys, na, nebent ilgai nebus. Nelabai kas susirinko sekmadienį, antra grupė taip ir liko nepilna-8 žmonės, kai paprastai vos speji užsirašyt.
Atsakyti
Tai va,kad ziemines padangos kencia ant asfalto-cia ir yra priezastis. Del to pacio vaikas ir vazinejo su mano astra,nes as kieto misinio padangas maunu ir ju nelabai gaila,o jai naujos minkstos nupirktos,dar neprivazinetos-tai tik ant sniego su jom lakstyt smile.gif As tai sakiau po sesijos pasidarysiu sau svente,aisku,su salyga,jei egzus islaikysiu biggrin.gif bet si savaitgali supratau viena dalyka-as visai nebloga malonuma apturiu ir kai ziuriu kaip vaikas vazineja biggrin.gif Paciai jau kaip ir nebebutina biggrin.gif
O vaziuoja mergicka kaip zengianti pirmus zingsnius pakankamai neprastai,bet va isitikinusi kad i treniruotes tai jau visi asai ir profai susivaziuoja... doh.gif Ir pamegink tu ja itikinti kad liaudis renkasi marga ir nera ko bijoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 24 lapkričio 2014 - 21:21
treniruoti irgi malonumas smile.gif
o va tokia danga buvo šeštadienį kėdainiuose, čia ne mano video, o, berods, geriausio awd.
http://www.youtube.c...h?v=krG-EatJe8A
Atsakyti
As vaiko netreniruoju,is tolo tik ziurejau,negaliu vaziuoti kaip keleivis biggrin.gif


Danga tai,sakyciau,gana apgaulinga tokia smile.gif
Atsakyti
sunku buvo, nes rūkas ir važiuoji, kol neišnyra fyškės biggrin.gif
bet šiaip buvo įdomu, pirmas greituminis su kitu automobiliu, dar reikia laiko priprast, bet jau po truputį pradedam susidraugauti smile.gif
Atsakyti
Bet tai super,mane net ziurint video greitis "pagavo",beziurint tik jauti kad uzsivedi...biggrin.gif
Atsakyti
aha, čia kai subaru varo biggrin.gif o kai aš variau, tai dugną laikiau ir dar lingavau ir keikiau, kad greičiau varytų, nu taip trūksta tos galios biggrin.gif atrodo, pradedi jau įsibėgėt iki 120-130 ir jau vėl stabdyt, gyvatukas.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Little feet, mačiau, tavo krašte renginukas bus drinks_cheers.gif
https://www.facebook...65956950116255/
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 11 30, 18:32)
Little feet, mačiau, tavo krašte renginukas bus drinks_cheers.gif
https://www.facebook...65956950116255/
mačiau mačiau ir iš karto apsidžiaugiau biggrin.gif Jei nenutiks kas nenumatyto, varysiu smile.gif Su sniegu ar be sniego smile.gif
Atsakyti