Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

jau užsiregistruota, ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
na ir ką, ne veltui turėjau nuomonę apie d1, šeštadienį sprintas, o dar jokios info, ar išvis jis bus, ar susirinko dalyvių, kas rašo į temą, jokių atsakymų, kaip į vandenį... Bus gaila, jeigu neįvyks, jau būčiau geriau į ruklą rašiusis.. unsure.gif
Atsakyti
Nieko,naujo,kaip visada sitam fronte smile.gif bet d1 vis tik yra gerokai geriau nei,pvz.,anello smile.gif
Atsakyti
apie anello tiek prišnekėta, kad net pridurt nėra ką biggrin.gif ten žiauru.
Atsakyti
ta proga, kad vasaros sezonas baigėsi, pasirodom, ką per jį nuveikėm, keli vazonėliai smile.gif
ačiū geram ir patikimam civikėliui, lėkė, kaip žaibas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
oho thumbup.gif įspūdingai
Atsakyti
och, visko šiemet buvo, bet iš esmės visa tai labai gerai praleistas laikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 11 19, 13:59)
apie anello tiek prišnekėta, kad net pridurt nėra ką biggrin.gif  ten žiauru.

Ziauriau nei ziauru biggrin.gif fb net yra sukurta paskyra "Sauliuko bajeriai",ir visos nesamones ten metamos biggrin.gif O paskutini etapa atsauke del to,kad jis nesugebejo laiku lasf'ui doku issiusti,likus parai iki varzybu doh.gif Koroce,nera zodziu... doh.gif

P.s. taures graziai atrodo,maladiec thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 20 lapkričio 2014 - 12:19
apturėjau nuotykį po treniruotės šiandien, važiuoju, staiga pradėjo stipriai vairą mušt ir girdžiu pašalinį garsą gan stiprų, pirma mintis, padangą nuleido, antra-sakau, gal granata, nes kaip ir laikas būtų keist. Gerai, netoliese buvo įsukimas, iškart sustojau, padangos sveikos.
Tada, sakau, pabandom varžtus patikrint, ir akurat-visiškai laisvi priekinės mano pusės varžtai, keista, kad neiškrito išvis ir padanga nenuriedėjo.. doh.gif patikrinom-ir kiti atsilaisvinę. Svarbiausia,prieš mėnesį pakeitėm ratus, patys prisukom, matomai, nuo ilgo stovėjimo prieš tai buvo gal stipriai aprūdiję, tinkamai neprisispaudė, o nuo tų slalomų gerokai atsilaisvino.
Pokštininkė ta mano bulkutė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 11 23, 19:12)
apturėjau nuotykį po treniruotės šiandien, važiuoju, staiga pradėjo stipriai vairą mušt ir girdžiu pašalinį garsą gan stiprų, pirma mintis, padangą nuleido, antra-sakau, gal granata, nes kaip ir laikas būtų keist. Gerai, netoliese buvo įsukimas, iškart sustojau, padangos sveikos.
Tada, sakau, pabandom varžtus patikrint, ir akurat-visiškai laisvi priekinės mano pusės varžtai, keista, kad neiškrito išvis ir padanga nenuriedėjo.. doh.gif  patikrinom-ir kiti atsilaisvinę. Svarbiausia,prieš mėnesį pakeitėm ratus, patys prisukom, matomai, nuo ilgo stovėjimo prieš tai buvo gal stipriai aprūdiję, tinkamai neprisispaudė, o nuo tų slalomų gerokai atsilaisvino.
Pokštininkė ta mano bulkutė smile.gif


Laimes kudikis,gerai baigesi 4u.gif Kai pati keiti ratus,tai nuvaziavus 100km butinai butina juos paverzti ,o dar po 100 km nepakenktu ir vel paverzti. Mums kursuose aiskino,kad nuvaziavus 100km ratas atsistoja i savo vieta ("prisitrina") ir tada gali atsilaisvinti varztai.
Atsakyti
aš kai savo mašinas vis patvarkau, tai nebūna, kad ratų nepereičiau vis po kažkurio laiko, bet kad šitaip atsisuktų, dar nebuvo nei vienai mašinai. Jinai buvo labai mažai važinėjama prieš pirkimą. Na, kol viso ylos išlįs po pirkimo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 24 lapkričio 2014 - 19:46
Matyt,nedaug truko,o treniruote pribaige smile.gif mano (dukros smile.gif ) tas clio,tai irgi labai mazai vazinetas buvo,o koki pusmeti tai manau garantuotai stovejo-tai pradejo lysti kaip is gausybes rago viskas jau pirkimo diena doh.gif labai tikiuosi,kad daugiau niekas nelys,lyg jau viska sutvarkem,liko tik pagrindinis dirzas nekeistas ir kazkada reikes ismetima pasikeisti. Dar lempa kruopsciau nusipoliruoti viena-bet jauciu irgi pries TA ta darysiu,tingiu dabar blush2.gif

Atsakyti