Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

parašyk, kaip seksis, aš jau, turbūt, su savo paskutines varžybas šiemet varysiu, nebent dar šilta bus.
ryt crx klubo uždaryme, sekmadienį rukloj.
Atsakyti
Kodel paskutines,o ziema? Juk pats smagumas butent ziema... g.gif
Atsakyti
Žiemą mažai kas vyksta, jeigu nusipirksiu ką nors awd, treką vieną, kitą gal pravažiuosiu.
Atsakyti
Nu,buna slalomiuku,gal svc ka organizuos-labai tikiuosi... g.gif
Atsakyti
tai treniruotės bet kuriuo atveju visą žiemą vyks, tose tai dalyvausim.
Atsakyti
tai kaip merginom sekes slalome pajury ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Robulis @ 2014 10 13, 09:48)
tai kaip merginom sekes slalome pajury ?  4u.gif
iš čia esančių tik aš pajūry dalyvavau, bet sekėsi prastai, o kiek prastai - dar nežinau, nespėjau rezultatų vietoje pamatyti, o svetainėj dar nepaskelbta. Visgi esu beveik tikra, kad likau paskutinė iš 9.
Buvo šlapia, prikritę lapų, aš jau šiaip gatvėje važiuodama su savo žieminėm padangom slydinėju, tai bijojau ten per daug draskytis, nes vieni bordiūrai aplinkui. Ir dar per pirmą važiavimą garsai neteisingi iš mašinos sklido, tai svarsčiau, ar iš viso bevažiuoti. Žodžiu, ne mano diena smile.gif
Atsakyti
būna, drąsiai dar išvis, kad važiavai, kodėl uždėtos žieminės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 10 13, 17:08)
būna, drąsiai dar išvis, kad važiavai, kodėl uždėtos žieminės? smile.gif
nes aš ją nusipirkau su žieminėm, o pirkti kitų padangų dėl poros mėnesių... Tuo labiau, kad yra svarbesnių investicijų į ją.
Kaip tau sekės? smile.gif
Atsakyti
Esi tikra,kad jos dar tiks ziemai,po vazinejimo sport rezimu esant siltam orui? smile.gif
Atsakyti
Garantuota nesu, bet mėsos dar likę ant jų. Be to, labai tikėtina, kad dalį žiemos apskritai šia mašina negalėsiu naudotis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 13 spalio 2014 - 18:35
smile.gif
Atsakyti