Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Čia taip dažnai būna, kas prasčiau važiuoja lėtuminiuose, atsigauna greituminiuose ir atvirkščiai smile.gif
Moterų slalome pirma buvau. smile.gif Vakar greituminiame antra moteryse. Iš tikro tai su greituminiu jaučiu, kad jau trūksta žinių, reiks kažką mąstyt tuo klausimu kitąmet.
Pažiūrėjau rezultatus, pas jus greituminiam mažiau buvo, pas mus, arti 90 netgi biggrin.gif tarpų jų gerai žinomi vardai, kaip ugnius žiedavičius ir kiti su savo monstriukais smile.gif trasa rukloje trumpesnė, apie 1500 km, laikų skirtumai irgi mažesni gavosi, mano geriausias buvo per 1.01.05, o geriausias trasoje su evo 00,55.02
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 15 rugsėjo 2014 - 08:51
Saunuoles,mergaites,taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
ačū, denaxa, laukiam prisijungiant smile.gif
Atsakyti
Darau pertrauka,reikia vaika "ant ratu" pastatyti -tai finansai dabar bus kreipiami labiau ta linkme smile.gif Bet tai blyn,kaip man patinka seimos autoukiu rupintis,jauciu,kad noreciau dar kokiu poros masinikiu kad galeciau apie jas sokineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 09 15, 09:38)
Čia taip dažnai būna, kas prasčiau važiuoja lėtuminiuose, atsigauna greituminiuose ir atvirkščiai  smile.gif
Moterų slalome pirma buvau. smile.gif  Vakar greituminiame antra moteryse. Iš tikro tai su greituminiu jaučiu, kad jau trūksta žinių, reiks kažką mąstyt tuo klausimu kitąmet.
Pažiūrėjau rezultatus, pas jus greituminiam mažiau buvo, pas mus, arti 90 netgi  biggrin.gif  tarpų jų gerai žinomi vardai, kaip ugnius žiedavičius ir kiti su savo monstriukais smile.gif  trasa rukloje trumpesnė, apie 1500 km, laikų skirtumai irgi mažesni gavosi, mano geriausias buvo per 1.01.05, o geriausias trasoje su evo 00,55.02
Pažiūrėsim, kaip man seksis su tuo opeliu lėtuminiuose toliau, spalio pradžioj turėtų būti dar pajūrio slalomo paskutinis etapas. Vis dar tikiuosi, kad apsipratus seksis geriau.
Šaunuolė thumbup.gif Čia jau rimta konkurencija pas jus, pas mus šitų organizatorių slalomuose visada panašiai dalyvių būna - daugmaž tie patys veidai. Bet man kol kas taip smagiau - yra galimybė susipažinti artimiau su kitais, pabendrauti daugiau. Be to, šitie organizuoja geriau, nei pajūriečiai, dalyviai rimtesni.
Vainodėj trasa buvo apie 1,8 km, bet važiavom po du ratus, tai ir laikai visai kiti gaunasi. Sakė, kad jei bus gera žiema, tai bandys suorganizuoti 3 km trasos slalomiuką ant ledo. Džu, nieko nežinau - privalėsi atvažiuoti,jei bus rolleyes.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 09 15, 18:55)
Saunuoles,mergaites,taip ir toliau  4u.gif
Dėkui 4u.gif Šiaip jei ne tu, tai ko gero nebūčiau ant viso to užsikabliavusi, tad dėkui tau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 09 16, 17:15)
Dėkui  4u.gif Šiaip jei ne tu, tai ko gero nebūčiau ant viso to užsikabliavusi, tad dėkui tau  4u.gif biggrin.gif

biggrin.gif ... 4u.gif
Atsakyti
Little feet, aš žiemą pass, mano mažylis tupės garaže vasariniais batukais biggrin.gif nebent kokį vadinamą winter-bieter'į nusipirksiu smile.gif nes kasdienis tai jis jau matęs ir peršokusį diržą ir šiaip gyvenimas negailėjo, tai nenoriu pribaigt pusnyse, dar kelio gabalas nemažas smile.gif bet šiaip, rimtai, jeigu bus mašina, man irgi yra noras iki jūsų palėkt, o kitą vasarą gal ir su vasariniu atlėksiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lauksim lauksim, smagu matyti stiprias merginas trasoje su daug mačiusiais berniukais smile.gif

Klausimas - kokia laiko fiksavimo metodika yra plačiausiai paplitusi? Kai duodami keli važiavimai ir imamas geriausias laikas turbūt? Kažin ar daug kur sumuojami visų važiavimų laikai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 17 rugsėjo 2014 - 07:49
Šiaip, kiek teko dalyvaut, tai dažniausiai sumuoja kelis geriausius, bet čia visos neoficealios, o svc pvz sumuoja visus laikus.
Atsakyti
Ar tame aname jūsų Lietuvos gale nenusimato joks slalomas 10.19?
Atsakyti
hmm..nežinau net, šį savaitgalį per lietuvą daug kas vyksta, po mėnesiuko pertraukos išlįsiu pasivažinėt. Reiks sekti ateinančią savaitę, jeigu ką pamatysiu, parašysiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 10 09, 21:41)
hmm..nežinau net, šį savaitgalį per lietuvą daug kas vyksta, po mėnesiuko pertraukos išlįsiu pasivažinėt. Reiks sekti ateinančią savaitę, jeigu ką pamatysiu, parašysiu wink.gif
Jo, šį 7nį dalyvauju paskutiniame pajūrio slalomo etape. O kitą ketinu būti netoli Vilniaus, bet niekur nieko negirdėti, tai gal pamoką pasiimsiu, vis tiek netoli Narvydiškių būsiu.
Atsakyti