Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

6 vieta FWD yra gerai thumbup.gif
Visada kabindavau kamerą, tik šį kartą patingėjau. Man toks jausmas, kad kuo daugiau stengiuosi, tuo prasčiau sekasi biggrin.gif Prisidėjo daug atsargumo, nes trasa buvo greita, bet parkavimosi aikštelėje, kur pilna bordiūrų ir stopukų, pirmam važiavime per sprindį nuo bordiūro buvau, o viena mašina neįsipaišė posūkin ir užlipusi ant bordiūro ženklą nuvertė.
Ateinantį sekmadienį greituminis - pažiūrėsim, kaip ten seksis.
Atsakyti
tai, mūsų nedaug buvo, bet visi seni vilkai smile.gif
greituminiame trajektorijas irgi žiūrėk, nes ten klaidos labiau jaučiasi, aišku, priklauso nuo greičio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 09 08, 09:37)
Man irgi prastokai, nors mes buvom dviese moteryse, tai buvau pirma, o fwd 6-toje vietoje.
Trasa labai siaura, ta prasme, vartai, todėl mažai išvis kas švariai važiavo.  ax.gif
Dabar laukiu subaru moterų slalomo, o dar labiau rukloje greituminio drinks_cheers.gif  greituminis tai yra didžiulinė porcija adrenalino ir azarto, nes apie fyškes galvot taip stipriai nebereikia rolleyes.gif
beje, dėl trajektorijų, tai andrejus patarė kamerą kabint, kad galima būtų pasianalizuot savo važiavimus ir pamatyt klaidas.


Nu nebuvo ten labai siaura-mano astra praeitu smile.gif
Del subaru-ruoskis,turesi stipriu varzoviu (maciau sarasa),bet jei niekur nenugrybausi-manau,laisvai turi galimybiu jas iveikti,nes vaziuoji tikrai ne prasciau 4u.gif
Atsakyti
tikiu, denaxa, kad tau praeitų, važiuoji gerai, bet buvo siauriau, nei per aną etapą smile.gif ir labai siaura palyginus apskritai su kitų organizuojamais slalomais, apie svc slalomus legendos sklando biggrin.gif
varžoves mačiau, aleksynaitės greičiausiai neįveiksiu, mes su ja buvom rukloj susitikusios, dar per mažai važiuoju, kad jos lygį pasiekčiau. smile.gif patirties mergina turi tikrai daug. smile.gif bet aš nesu užsiciklinus kažką ypatingai nugalėt, aš tiesiog važiuoju taip, kaip sugebu geriausiai, o kas gaunasi, tas. smile.gif
ir visgi aš vistiek labiau laukiu ruklos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 08 rugsėjo 2014 - 11:58
Maciau,kad buvo siauriau,tai mano akimis ziurint-pats tas kad butu idomu vaziuoti,praeita karta man buvo ziauriai per platu,teisybe pasakius smile.gif man neidomu vaziuoti kai zinai kad garantuotai nieko nenumusi ir del to net stengtis nereikia,megstu geras darbines trasas,o tokias tik svc ir padaro smile.gif tai viena is priezasciu del ko nemegstu vaziuoti kitur smile.gif
O su Aleksynaite tai taip yra-jos specializacija-ralis krosas,slaloma vaziuoja retai,ir zinok yra daug sansu kad ji gali sugrybauti,o jei ji sugrybaus-tada tau gali pasisekti smile.gif Bet jei trasa bus plati Gabriele gali ir be grybu pravaziuoti smile.gif Ten maciau yra dar kelios labai rimtos,taip kad turesi ka veikti tikrai,kaupkis ir ruoskis,as visom keturiom uz tave biggrin.gif
Beje,Gabi nuo vaikystes vaziuoja,ir dar visai vaikas budama jau slalome vyrukus dare smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 09 rugsėjo 2014 - 10:35
Gabrielė su seserim sekmadienį pas mus buvo, tikrai stiprios abi.
Atsakyti
merginos, aš pasikartosiu, visiškai nesinervuoju dėl to, kas laimės smile.gif stiprių varžovų yra, kaip ir visada bus tiek stipresnių už tave, tiek silpnesnių, o man aktualiausia varžovai bendrose klasėse, neskirstau į vyrus ir moteris vairavime smile.gif
moterų taurei aš net ir vieną prizą pasiūliau nuo savęs, kadangi dar papildomai kvepalais prekiauju, jolanta galės juos paskirti kažkuriai klasei savo nuožiūra.
o sesučių tėvas prie manęs buvo priėjęs rukloj, klausinėjo apie mašiną, kas daryta, koks variklis, padangos ir pan biggrin.gif žodžiu, apsišnipinėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 09 rugsėjo 2014 - 14:53
Tai nervuotis ir nereikia,nu bet ko daugiau i varzybas eit-jos juk ir yra tam,kad ismegintum savo galimybes pries kitus smile.gif
As jei turesiu laiko gal uzsuksiu trumpam pasiziureti smile.gif
Kokias kvepalais prekiauji? Sudominai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 10 rugsėjo 2014 - 11:50
aišku, kad laimėt yra malonu, tai yra įvertinimas tavo darbo ir pastangų su savimi ir automobiliu. smile.gif
Denaxa, aš bandysiu šią sav sukurti grupsą feisbuke ir įmesiu nuorodą, turiu pastoviai apie 30 vnt prie savęs visokių, pagrinde einami, kokius gali rasti kristianoje. smile.gif kartais ką nors retesnio, bet tada ir rankos niežti pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
kaip, merginos, little feet, buvo jau greituminis?
Atsakyti
Geriau papasakok,kaip tau sekesi ir visoms kitoms smile.gif nerandu rezultatu vakaryksciu varzybu,gal dar nera ikelta? Butu idomu suzinoti kaip kas pravaziavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 09 14, 22:38)
kaip, merginos, little feet, buvo jau greituminis?
thumbup.gif Nerealiai greituminis, žiauriai žiauriai patiko. Važiavau dviejose klasėse, dar prieš varžybas leido trasoje prasivažiuoti pabandymams, tai pakankamai prisilaksčiau su greičiais iki 130 km/h ir pagaliau iškovojau prizinę vietą - iš 5 moterų buvau antra. džu, dabar tikrai suprantu, kodėl tu lauki greituminių biggrin.gif
O vakar buvau GLV, tai ten praėjau teorinę dalį, praktinėje iš 3 moterų likau paskutinė, bendroj įskaitoj iš 20 praėjusiųjų - priešpaskutinė.
Atsakyti